تعمیر پکیج گیشا

تعمیر پکیج گیشا

تعمیر پکیج گیشا

نصب, لوله کشی, سرویس و تعمیر پکیج گیشا

تلفن : 09122437371-22533080 تعمیر پکیج شوفاژ دیواری شبانه روزی

نصب , لوله کشی و راه اندازی پکیج دیواری در آپارتمان , سرویس دوره ای و اولیه پکیج سرویس و اسیدشویی مبدل پکیج , تعویض قطعات و لوازم پکیج شوفاژ دیواری

سرویس راه اندازی فصلی سرمایش و گرمایش پکیج دیواری کلیه برندهای داخلی و خارجی      عیب یابی , رفع ایراد , تعویض قطعات و سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان ایران رادیاتور ال جی,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , بوش , پکیج شوفاژ وایلان, پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , ال جی و سایر مارک های پکیج دیواری

تعمیر پکیج گیشا

سرویس و تعمیر پکیج گیشا

پکیج شوفاژ دیواری مثل هر وسیله ای نیاز به بررسی و سرویس و نگهداری  فصلی و سالانه دارد . هرچند که پکیج شوفاژ دیواری ظاهرا دستگاه پیچیده ای به نظر نمیرسد ولی به دلیل عملکرد همیشگی و اتوماتیک که در دستگاه وجود داشته و هم وظیفه گرم کردن آب سرد درتمام طول سال و هم اینکه وظیفه گرم کردن رادیاتور یا سایر دستگاه های حرارتی را در فصول سرد  برعهده دارد که  این عملکرد دوگانه موجب کارکرد دایم و بالای دستگاه به خصوص در فصول سرد میشود . سرویس فصلی علاوه بر اینکه میتواند از خرابی پکیج و نیاز به تعمیر پکیج جلوگیری کند میتوان باعث افزایش طول عمر و کاهش مصرف گاز , برق و حتی آب شود .

در ابتدا کار دستگاه که پکیج سال های اولیه را دارد , سرویس دوره ای خیلی ضروری نبوده  ,  اما بعد از حدود 2 تا 3 سال از کارکرد پکیج حتما بایستی به سرکشی فصلی و حداقل سالانه به ویژه در ابتدای فصل سرما اهمیت دهید. در بعضی مواقع ممکن است رفع نکردن یک مشکل جزیی موجب سرایت آن به سایر بخشهای پکیج دیواری شده و کار یک سرویس کوچک تبدیل به تعمیرات اساسی پکیج شود.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور بوتان گیشا

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژ دیواری در گیشا به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات به این دو برند اصلی و البته برندهای دیگر ایرانی است. البته تفاوت چندانی بین تعمیر پکیج ایران رادیاتور , بوتان و مارک های دیگر داخلی و حتی خارجی وجود ندارد, اما به دلیل اینکه برخی قطعات پکیج های مختلف از لحاظ اندازه و سایز قابل استفاده در پکیج های دیگر نیست و الزاما بایستی قطعات یدگی همان برند برای تعمیر و سرویس پکیج استفاده شود, دسترسی به لوازم یدکی پکیج ایران رادیاتور و بوتان و بسیاری از مارکهای داخلی راحت تر است.

هرچند در بسیاری از موارد ممکن است , برای تعمیرات و راه اندازی پکیج نیاز به قطعات خاصی نباشد و با تعمیرات قطعات موجود بتوان اقدام به سرویس و درست کردن پکیج نمود. از مهمترین سرویس هایی که پکیج دیواری نیاز دارد, شستشوی مبدل پکیج دیواری است که هرچند سال یکبار بایستی انجام شود.

به خاطر عبور حجم معینی آب از قسمتهای داخلی پکیج از یک سو و از طرف دیگر وجود آب حاوی املاح و سختی میباشد , این آب بر اثر بالارفتن درجه حرارت شروع به ته نشین کردن رسوبات کرده و در اکثر پکیجها پس از حدود 3 یا 4 سال موجب انسداد مبدل پکیج دیواری میشود . مبدل پکیج یک منبع مسی میباشد که از طریق تبادل گرمایشی بین آب مدار گرمایش و آب سرد, آب گرم مصرفی تولید میکند.

از این رو اسیدشویی مبدل پکیج با استفاده از اسید ویژه از جمله خدماتی است که یک سرویس کار پکیج باید در آن مهارت کامل داشته باشد. تعویض قطعاتی مانند فلوسوییچ , حسگر , شیر , شلنگ , شیرسراهی و دیگر قطعات پکیج نیز از دیگر کارهایی است که یک سرویس کار پکیج انجام میدهد.

علت چکه کردن آب از پکیج

علل متفاوتی مثل پاره شدن شیلنگ یا شیرهای پکیج و نشتی از قطعاتی مانند محل اتصال به مبدل و حتی ترک خوردن مبدل پکیج دیواری را میتوان از دلایل نشتی آب از زیر پکیج عنوان نمود . در صورت نشتی از شلنگهای پکیج این مساله کاملا معلوم بوده  و در برخی موارد احیانا یک اورینگ یا واشر از شیر سراهی یا قطعاتی مانند شیرسراهی موجب این نشتی ها زیر پکیج شود.

در صورت مواجه شدن با خرابیهای شبیه به این موارد سریعا با یک تعمیرکار پکیج ارتباط گرفته و نسبت به سرویس و تعمیر پکیج در محدوده گیشا کوی نصر میتوانید با یک تلفن از ما درخواست سرویس کار فوری پکیج کنید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه