نصب شیرالات

نصب شیرالات تهران

نصب شیرالات

نصب شیرالات

نصب شیرالات بهداشتی ساختمان در سراسر تهران

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی

نصب و تعمیر توالت فرنگی , روشویی و لوازم بهداشتی

اجرا و تعمیر لوله کشی آب , گاز شوفاژ فاضلاب و شیرالات

راه اندازی وسرویس موتورخانه شوفاژ ,رادیاتور,پکیج و کولر

نصب شیرالات بهداشتی ساختمان پس از انجام لوله کشی ساختمان صورت میگیرد.بنابراین در هنگام لوله کشی و پس از آن درهنگام عملیات ساختمانی باید مراقب بود به لوله کشی و فواصل در نظر گرفته شده برای شیرالات آسیب نرسد.

فاصله مابین لوله های آب سردوگرم و همچنین شیر لوله شوفاژ رفت و برگشت بسیار مهم است ,  و اگر پس از کاشیکاری این فواصل کم و زیاد شده باشد برای نصب شیرالات با مشکل مواجه خواهیم شد, و شیرالات و همچنین رادیاتور ها ممکن است از حالت تراز خارج شوند که این مساله هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ استحکام یک امتیاز منفی محسوب میشود.

نصب شیرالات تهران

نصاب شیرالات

آکس و استانداردهای نصب:

نصب شیرالات و اندازه ها: فاصله آکس تو آکس بین آب سردوگرم دیواری 153 میلی متر ,  فاصله استاندارد شیرهای پبیسوال سردوگرم زیر سینک ظرفشویی و روشویی 280 میلی متر فاصله بین شیر رفت و برگشت رادیاتور 500 میلیمتر است.

البته استانداردهای و فواصل دیگری برای شیررفت و برگشت رادیاتور نیز تعریف شده است .اما آن چیزی که در ایران و تهران مرسوم است این فاصله است.

نصب شیرالات تهران

فاصله توالت فرنگی از دیوار:

فاصله تمام شده توالت فرنگی از دیوار طرفین و پشت نیز حداقل25 تا 45 سانتیمتر است.این فاصله با توجه به سایز توالت فرنگی و ایرانی و ابعاد سرویس بهداشتی و سلیقه اعمال میشود. برای هر یک از تجهیزات سرویس بهداشتی نیز یک ارتفاع استاندارد تعریف شده است.

نصب شیرالات شمال تهران

ارتفاع نصب روشویی:

ارتفاع تمام شده نصب شیر روشویی و سینک ظرفشویی بین 80 تا 85 سانتیمتر میباشد.ارتفاع نصب شیر دوش حدود 90 سانتیمتر است و سردوشی باید در ارتفاع 2 متری قرار بگیرد.

ارتفاع نصب شیرتوالت یا شیر آفتابه ای نیز بایست بین 45 تا 55 سانتیمتر باشد. ارتفاع نصب فلاش تانک باید حدود 180 سانتیمتر باشد , و سیفون فشاری یا فلاش والو هم باید در ارتفاع 1 متری نصب شود .

دستمزد نصب شیرالات

نصب شیرالات غرب تهران

شیرالات پیسوال زیر روشویی و زیر سینک نیز باید در ارتفاع 50 سانتیمتری نصب شود . نصب شیر اهرمی سینک و روشویی نیز باید کمی مایل باشد.تا استفاده از آن راحت تر باشد. نصب شیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیزدر ارتفاع 30تا 40 سانتیمتری صحیح میباشد.

برای نصب اکسسوری و لوازم سرویس بهداشتی نیزباید ارتفاع و تقارن حفظ شود تا زیباتر به نظر برسد. تعویض شیر مخلوط هم با وجود داشتن لنگی آسانتر است و فواصل غیر استاندارد را همپوشانی میکند.

نصب شیرالات شرق تهران

یک نصاب شیرالات در هنگام نصب

شیرالات باید علاوه بر دانستن استاندارهای اندازه و ارتفاع نصب شیر به راهنمای نصب شیرالات توجه کند تا طریقه و نحوه صحیح منحصر به فرد شیرهای مختلف را اعمال کند.

نصب شیرهای بهداشتی شما را در اسرع وقت با کیفتیت عالی و قیمت مناسب به بسپارید.

دستمزد نصب شیرآلات

دستمزد نصب شیرآلات رنج متفاوتی دارد . تعداد شیرالات , نوع شیر , طریقه نصب شیر و سختی آن و حتی قیمت شیرالات نیز بر قیمت دستمزد و اجرت نصب شیرالات موثر میباشد.

هر چقدر تعداد شیرآلات بیشتر باشد میتوان گفت که دستمزد نصب آن تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند. نصب شیر های گران قیمت و طلایی با توجه به دقت و وقت بیشتری که از نصاب میگیرد و مهارت نصاب شیر تا حدی بیشتر از نصب شیرهای معمولی تمام میشود.

با توجه به رشد روزافزون تورم نمی توان رقم دقیقی از اجرت نصب شیر بهداشتی اعلام کرد و باید هر ساله قیمتها نصب را به روز کرد .

اما حدود در سال 1399 برای نصب یک شیر معمولی 60000 تومان اجرت متوسط میباشد که در صورت افزایش تعداد شیر ها و راحتی و ساختی آن به قیمت دستمزد شیر افزوده میشود.

تعداد دورهای پیچیدن نوار تفلون هم در هنگام نصب شیرهای مختلف ممکن است , متفاوت باشد و این مقدار حتی به نوع و جنس فلز و سایز دنده نیز بستگی دارد . اما برای رزوه های معمولی تعداد پیجیدن نوار تفلون حدود 10 تا 15 دور است که کیفیت نوار تفلون هم میتواند در مقدار تفلون مصرفی تاثیر گذار باشد . نوار تفلونی خوب است که براثر مالش پاره نشود و کشش و انعطاف مناسب و در عین حال ضحامت خوبی داشته باشد . جهت پیچیدن نوار تفلون نیز در جهت پیچش دنده ها یعنی جهت عقربه های ساعت است .

6 دیدگاه

ارسال دیدگاه