برقکاری ونک

برقکاری ونک

برقکاری ونک

خدمات سیم کشی برقکاری ونک و محدوده, اعزام فوری برقکار ماهر به محل

تلفن : 09122437371-22533080  بدون تعطیلی

اجرا و تعمیرات سیم کشی, کابل کشی و داکت کشی برق ساختمان

نصب کلیه تجهیزات برقی , تابلو برق, جعبه تقسیم, فیوز و تعمیرات مربوطه

عیب یابی و رفع اتصالی و قطعی برق ساختمان,نصب کلید و پریز و تجهیزات برقی, نصب لوستر برنزی, کریستال,کنترلی سقفی,سبک و سنگین وانواع لوستر مدرن و فانتزی, نصب دیمر, فتوسل,سنسور, برش سقف و نصب هالوژن, نصب انواع لامپ و روشنایی ال ای دی, اس ام دی و انواع نورپردازیهای ساختمان مسکونی,تجاری و اداری, نصب چراغ سقفی, دیواری و پایه دار و کلیه  خدمات سیم کشی ساختمان و برق در منطقه میدان ونک و اطراف.

خدمات برقکاری ونک

خدمات برقکاری ونک

خدمات برق و سیم کشی ساختمانی شاخه های زیادی از سرویس های برقی الکتریکی شامل نصب, تعمیرات و  اجرای سیم کشی روشنایی و کلید و پریز و سایر تجهیزات برقی را پوشش میدهد. سایزبندی و تخمین بار مورد نیاز در اوج مصرف برق همه تجهیزات برقی در برآورد و تهیه نقشه برق ساختمان اثرگذار بوده و طول عمر سیستم برق ساختمان را افزایش میدهد .

هر سهل انگاری یک مجری برقکار در انتخاب اندازه و نوع سیم و کابل و یا استفاده از تجهیزات و وسایل برقی نامناسب ممکن است موجب به وجود آمدن ایراداتی نظیر کاهش بازدهی سیستم برق , بروز اتصالی و حتی آتش سوزی و صدمات به ساختمان شود. پس بهتر است در  راه اندازی تجهیزات برق ساختمان از مناسبترین تجهیزات ممکن استفاده شود و استانداردهای حداقلی طبق مقررات رعایت شود.

سیم کشی برق با هدف پخش عادلانه و متناسب با ولتاژ و بار الکتریکی در تمام تجهیزات برقی مصرف کننده انجام شده و در اجرای آن بایستی وضعیت اوج مصرف و بار احتمالی به سیستم بایستی محاسبه شود, هرچند که بهتر است استفاده از لوازم برقی همزمان انجام نشود اما در تست کیفی تاسیسات برق یک ساختمان این راهکار بهترین روش برای اطمینان پیدا کردن از اجرای صحیح سیم کشی ساختمان است.

 • استفاده از ابزار و لوازم برقی استاندارد
 • در دست داشتن نقشه برق ساختمان
 • علامت گذاری و جایگذاری لوله ها و قوطی ها
 • تمیز کاری لوله ها و قوطی برق
 • عبور سیم و کابل از داخل لوله یا روی کار
 • نصب کلید و پریز و متعلقات

نصب لوستر ونک

نصب لوستر یکی از خدمات رایج ما در محدوده میدان ونک است. همانطور که میدانید نصب لوستر یکی از خدمات برقکاری بوده و معمولا توسط سیم کشی ساختمان یا برقکار انجام میشود. هرچند که اکثر برقکارهای همکار تسلط خوبی در نصب لوستر دارند, اما تیم نصب لوستر ما در میدان ونک از خدمات برق ساختمان تهران پایپر به صورت تخصصی به دلیل انجام هر روزه این نوع کار مهارت خاصی از لحاظ کیفی کار داشته و سرعت بالایی در انجام نصب لوستر دارند. البته نصب لوستر های ساده کار چندان مشکلی نبوده و از عهده هر شخص آچار به دستی بر می آید اما, برای نصب لوستر و چراغ های سنگین و فانتزی و همچنین مونتاژ و بازکردن لوستر نیاز به تجربه و تجهیزات خاصی بوده و کار تخصصی میباشد.

در نصب لوستر محکم بودن لوستر در وهله نخست و وصل کردن درست سیم کشی لوستر در اولویت بعدی وجود دارد.متناسب بودن اندازه و وزن لوستر با استحکام قلاب و اندازه زنجیر محکم براری وصل نمودن لوستر گام اصلی در زمان نصب لوستر و چراغ سقفی به حساب می آید. وجود انواع سقف کناف,دال و تیرچه بلوک و سایر سقف و دیوارهای متفاوت میباشد . مساله بعدی نصب قطعات و متصل کردن جزییات ریز لوستر است , و در آخر سیم کشی و کلید و دیمر لوستر را تست کرده و بعد از نصب لوستر با روشن نمودن آن تست میکنیم.

لوستر دیواری را توسط یک یا دو پیچ رولپلاک قوی روی دیوار محکم کرده و بعد سیمهای لوستر را به جریان برق وصل میکنیم.

لوسترهای سقفی آویز بوسیله یک اتصال S شکل به زنجیره از سقف آویزان میشوند. اندازه S و زنجیر بایستی متناسب با وزن و اندازه لوستر انتخاب شود. پس از نصب اتصال به زنجیر  حلقه لوستر را به S آویزان کرده و سپس سیمهای لوستر بسته به یک یا دوپل بودن کلید و لوستر را با دقت متصل کرده و سپس قاب یا قالپاق پوشاننده لوستر  را تنظیم و سفت میشوند.

جهت نصب لوستر,هالوژن, کلیدپریز و کلیه تجهیزات و خدمات سیم کشی و برقکاری در میدان ونک با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه (2)

 • رستمی پاسخ

  سلام شما شبانه روزی خدمات برقکاری در اطراف مبدان ونک ارائه میدهید؟

  نوامبر 20, 2021 at 8:48 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *