برقکاری و سیم کشی نارمک نصب لوستر و لوازم برقی

برقکاری و سیم کشی نارمک نصب لوستر و لوازم برقی

برقکاری و سیم کشی نارمک

خدمات برقکاری و سیم کشی نارمک هفت حوض

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی

اجرا و تعمیرات سیم کشی , کابل کشی و خدمات برقکاری ساختمان .

بازسازی و نوسازی سیم کشی و برق کشی ساختمان

اجرا و تعمیرات سیم کشی , کابل کشی و داکت کشی ساختمان

عیب یابی و رفع عیب برق ساختمان , رفع اتصالی برق ساختمان

تعمیر و تعویض فیوز برق , کلید مینیاتوری , جعبه فیوز و تابلو برق ساختمان

مونتاژ و نصب لوستر سبک و سنگین , شاخه ای و ریموت دار, دیوارکوب , برنزی , کریستالی

نصب و تعویض روشنایی , ال ای دی LED , هالوژن , بی متال ,فلورسنت  ,  لامپ و سرپیچ , سیم کشی , سوراخ کاری و نصب با مناسب ترین قیمت نصب هالوژن در سقف و کناف .

سیم کشی و نصب کلید پریز برق , دیمر , فتوسل و سایر لوازم جانبی الکتریکی

نصب , تعمیر و تنظیم سنسور حرکتی راه پله , پارکینگ و مشاعات, نصب , تعمیر , کابل کشی و سیم کشی کولر آبی کولر گازی و کلیه خدمات برقکاری و سیم کشی نارمک سرسبز رسالت هفت حوض دردشت, گلبرگ, سامان, میدان هلال احمر و ….

خدمات برقکاری و سیم کشی نارمک

خدمات برقکاری و سیم کشی نارمک

منظور از اجرای برق ساختمان توزیع متناسب و رساندن برق کلید پریز , روشنایی , تاسیسات ساختمان و روشنایی ساختمان است  . کلید برق 2 دسته بندی کلید روشنایی و کلید مینیاتوری میباشند که البته کلیدهای مینیاتوری نفش فیوز و نگهداری از سیم کشی ساختمان  را دارند.

کلید برق کار قطع و وصل کردن برق یک مدار جریان برق را دارند. پریز برق لوازمی هستند که بوسیله یک 2 یا 3 شاخه برق به وسیله و لوازم برقی برق رسانی میکنند .

برقکاری و سیم کشی  ساختمان باید با یک نقشه کشی برق ساختمان برای یک ساختمان آغاز شده و اجرای سیم کشی و نصب لوازم دقیقا طبق این نقشه انجام یشود .

در قدم نخست برای رسم نقشه یک ساختمان با برآورد کاربری و متراژ ساختمان که یک ساختمان چه کاربری برقی داشته و کنتوری که دارد و یا در زمانهای آتی به آن اختصاص داده میشود دارای چه ویژگیهایی است . برای اجرا و خدمات برق ساختمان های مسکونی می بایست کلی دقت نظر داشت و اجرای کلیه مراحل مربوط به آن را به  افراد متخصص سپرد تا با تکیه بر تجربه و تخصص خود تمامی نکات ایمنی  و کلیدی مربوط به سیمکشی یا برقکاری ساختمان را طبق استاندارد های آن به اجراء درآورد تا در درازمدت هیچ گونه مشکلی گریبانگیر ساکنین منازل نگردد.

برای کلیه خدمات برق و با قیمت مناسب و اجرت نصب لوستر و سایر سرویس های سیم کشی برق ساختمان با ما تماس بگیرید .

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.