خدمات برقکاری سعادت آباد تعمیر سیم کشی ساختمان

خدمات برقکاری سعادت آباد تعمیر سیم کشی ساختمان

خدمات برقکاری سعادت آباد

اجرا و تعمیرات سیم کشی و خدمات برقکاری سعادت آباد میدان کاج سرو بهرود بوعلی

تلفن : 09197901846 بدون تعطیلی و شبانه روزی , تک فاز و سه فاز

ارایه کلیه خدمات برق ساختمان , اجرا و تعمیرات کابل کشی و سیم کشی ساختمان

عیب یابی , رفع عیب و اتصالی برق ساختمان , تعمیرات و تعویض فیوز و کلید مینیاتوری

نصب انواع لوستر سبک و سنگین , شاخه ای و ریموت دارو چراغ دیوارکوب و پایه دار

نصب و تعویض روشنایی ,LED , SMD ,  ریسه , هالوژن , دیمر , فتوسل  تجهیزات برق

نصب , راه اندازی , سیم کشی , تعمیرات و سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت

سیم کشی و نصب کلیدپریز برق , تعمیرات سنسور و کلیه خدمات برقکاری سعادت آباد

خدمات برقکاری سعادت آباد

خدمات برقکاری سعادت آباد شبانه روزی

خدمات برقی الکتریکی ساختمان  به گستره پهناوری از سرویس ها و تعمیرات برق ساختمان مشتمل بر انجام سیم کشی به چراغ ها و کلید و پریز مختلف و وسایل برقی میگردد . تعیین قطر سیم ها , میزان ولتاژ  و محاسبه بار و مصرف برق هر وسیله برقی در برآورد و تهیه نقشه برق ساختمان موثر بوده و پایداری سیستم برق ساختمان را افزایش میدهد .

سهل انگاری و دست کم گرفتن قدرت تجهیزات و  سیم های برق و یا استفاده از لوازم  برق غیر استاندارد و نامرغوب و همچنین اجرای غیر اصولی میتواند موجب به وجود آمدن مشکلاتی مانند کاهش بهروری سیم کشی ساختمان , بروز خرابی و حتی ایجاد خسارات و صدمات به ساختمان شود . پس بهتر است در اجرای سیم کشی برق ساختمان از بهترین تجهیزات ممکن استفاده شود و استانداردهای حداقلی طبق مقررات رعایت شود .

اجرای سیستم برق ساختمان در جهت توزیع متناسب برق بین کلیه وسایل برقی تاسیسات صورت گرفته  و در چک کردن کنترل کیفیت آن بر فرض اوج مصرف بایستی انجام شود , هرچند که بهتر است استفاده از لوازم برقی با همدیگر استفاه نشود اما برای تست سیستم سیم کشی و برق  این شیوه منطقی ترین  بهترین روش محسوب میشود .

خدمات سیم کشی سعادت آباد

خدمات سیم کشی شامل رساندن برق از یک منبع تغذیه به تجهیزات برقی و لوازم الکتریکی میشود . قطر سیم مورد استفاده بایستی متناسب با وسیله برقی بوده و در عین حال نصب کلید کنترل برای این تجهیزات ضروری میباشد . سیم کشی به دو شکل توکار و روکار انجام میشود و معمولا سیمهای مورد استفاده در این دو نوع متفاوت میباشد . در صورت وجود لوله کشی مناسب برق یا خرطومی استفاده از روش توکار بهتر است .

نصب لوستر سعادت آباد

لوسترها چراغ های تزیینی هستند که در حال حاضر در مدلها و شلکهای گوناگونی تولید و نصب میشوند . از لحاظ محل نصب معمولا از سقف آویزان شده و یا به دیوار متصل میشوند . به طور کلی نصب لوستر شامل دو آیتم محکم سازی زنجیر و قلاب متناسب با وزن لوستر و اتصال سیم های برق به لوستر میشود . البته در برخی از انواع لوسترها مونتاژ کردن لوستر نیز مهارت ویژه ای احتیاج دارد . نصب لوستر یکی از خدمات برقکاری تخصصی است که توسط تیم تهران پایپر اجرا میشود . هزینه نصب لوستر به تناسب اندازه و تعداد آنها متغیر است .

جهت کلیه خدمات برقکاری سعادت آباد , میدان کاج , چهار راه سرو , بلوار دریا با ما تماس بگیرید .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه