خدمات برق ساختمان هروی برقکاری و نصب لوستر

خدمات برق ساختمان هروی برقکاری و نصب لوستر

خدمات برق ساختمان هروی

ارایه کلیه خدمات برق ساختمان هروی , اجرا و تعمیرات سیم کشی و نصب تجهیزات برق

تلفن : 09122437371 شبانه روزی, خدمات برقکاری هروی حسین آباد مبارک آباد

عیب یابی , رفع اتصالی و خرابی برق ساختمان , تعمیرات و تعویض فیوز و کلید مینیاتوری

نصب انواع لوستر سبک و سنگین , شاخه ای , کنترلی و چراغ دیواری و پایه دار

نصب و تعویض روشنایی , LED , اس ام دی ,ال ای دی, هالوژن , ریسه ,فتوسل

نصب , سیم کشی , عیب یابی , سرویس و تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

خدمات برق ساختمان هروی

خدمات برق ساختمان هروی شبانه روزی

برق رسانی و پخش کردن برق از کنتور و سیم کشی اصلی ساختمان  به وسایل و تجهیزات برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , باکس فیوز , کلید مینیاتوری , تاسیسات ساختمان مانند شوفاژخانه , کولر آبی و گازی , داکت اسپلیت ,  پمپ آب از المانهای خدمات برق یک ساختمان میباشند . در صورت ایجاد مشکل در این روند اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در قدم نخست عیب یابی تشخیص علل و گام دوم اقدام به رفع عیب و خرابی آنها از وظایف یک تعمیرکار برق ساختمان میباشد . در حین اجرا و یا تعمیرات برق ساختمان بایستی به مساله ایمنی و نگهداری از تجهیزات برقی و  سیم کشی و کارکرد آن دقت کافی نمود تا در ادامه سیستم تاسیسات برق ساختمان به مشکل برنخورد .

مورد مهمی که در خدمات برق ساختمان هروی ضروری تلقی میشود  , استفاده از لوازم استاندارد در محل مناسب و مسیر ایمن بوده و در عین حال بایستی زیبایی کار و در دسترس بودن وسایل مدنظر مانند هنگام نصب کلید و پریز و لوسترها در دستور کار برقکار قرار بگیرد .

نصب لوستر هروی

نصب لوستر در میدان هروی شامل دو مرحله است , مرحله اول شامل آویزان کردن و محکم سازی لوستر و مرحله دوم برق رسانی و روشن کردن آن میباشد .

لوسترها لامپ های فانتزی هستند , که طرح و اندازه متفاوتی داشته و برای بهترشدن شکل و شمایل محیط معمولا در سالن پذیرایی , اطاق , لابی ساختمان , محل کار و حتی سرویس حمام دستشویی نصب میشوند . از این رو دقت در نصب لوستر هم از نظر محکم بودن و هم از لحاظ نکات فنی بسیار مهم تلقی میشود . هزینه نصب لوستر هم بستگی به اندازه و تعداد و نوع کارهایی که برای نصب بایستی انجام شود , دارد .

سیم کشی ساختمان هروی

در این بخش ، ما قصد داریم بررسی کنیم سیم کشی برق ساخمان،یک منبع برق تک فاز معمولی به یک ملک داخلی تبدیل شود.

ما قصد داریم کابلهای توزیع را بررسی کنیم , و ترانسفورماتور ، فاز خنثی و زمین ،فیوز اصلی ، کنتور برق ، سوئیچ انزوا ، واحد مصرف کننده و همچنین RCD ها و MCB اکنون این یک طرح معمول است که در سراسر انگلیس ، اروپا استفاده می شود ،

در برخی کشورها مانند هند ، استرالیا ، نیوزیلند , ایران و غیره. برخی تغییرات جزئی وجود دارد و این اجزا ممکن است کمی متفاوت به نظر برسند . اما در اصل بسیار شبیه است.

با این حال ، آمریکای شمالی کمی متفاوت است در خدمات برق ساختمان هروی زیرا آنها از دو ولتاژ در خانه ها استفاده می کنند. بنابراین ما می خواهیم آن را با جزئیات بررسی کنیم در یک فیلم جداگانه همچنان می توانید در این مقاله دنبال کنید .

برای درک اصول اولیه هر چند. من قصد دارم از کدهای رنگی اروپا استفاده کنم , برای این بخش ، که ممکن است متفاوت از مقررات محلی شما باشد. , به یاد داشته باشید ، برق خطرناک است و می تواند کشنده باشد.

باید صلاحیت داشته باشید و صالح برای انجام هر کار الکتریکی. بنابراین برق بسیار دور در نیروگاه تولید می شود.

برق از نیروگاه خارج می شود و ولتاژ در ترانسفورماتور یک مرحله ای افزایش می یابد ، جایی که سپس توزیع خواهد شد از طریق خطوط انتقال از راه دور. ما جریان متناوب AC را تولید و توزیع می کنیم .

زیرا کارآمدتر و راحت تر است از DC ، جریان مستقیم. به محض رسیدن به شهر ، ولتاژ کاهش می یابد .

در یک ترانس پایین پایین پست اگر می خواهید نحوه کار ترانسفورماتور را بیاموزید ، ما در یک ویدیوی قبلی به این موضوع پرداخته ایم ، بررسی کنید .

تعمیر برق ساختمان هروی

از پست برق برق خواهد آمد یا به صورت محلی توزیع شود از طریق سربار یا کابلهای زیرزمینی. بستگی به طراحی محلی دارد و ولتاژهای مورد استفاده یک خانه ممکن است مستقیماً به یک ترانسفورماتور کوچک متصل شود واقع در نزدیکی ملک ، یا جایگزین ، گروهی از خانه ها ترانسفورماتور بزرگتری دارند.

توزیع برق در سه فاز ، اما در این مورد ، ما در حال نصب تک فاز هستیم ، که به معنی اتصال ملک است , فقط به یکی از این سه مرحله و همچنین بی طرف. ما همچنین نحوه کار برق سه فاز را شرح داده ایم .

در قسمت قبلی خدمات برق ساختمان هروی قبلی این را بررسی کنید ، پیوندها در توضیحات برقکاری میدان هروی زیر.

حالا ، هر خانه ای در خیابان ممکن است متناوباً به فاز دیگری متصل شود یا خیابان های مختلف ممکن است به مراحل مختلف متصل شوند.

این فقط در خدمات برق ساختمان هروی برای امتحان کردن استو تقاضای ترانس را متعادل کنید. یک کابل سرویس کوچکتر از کابل توزیع خارج می شود و مال را تغذیه خواهد کرد.

این کابل سرویس دوباره سربار خواهد بود یا در زیر زمین بستگی به نصب محلی دارد. کابل سرویس شامل فاز است و سیمهای خنثی.یک پیچ محافظ فلزی نیز در اطراف کابل وجود دارد

در بیشتر موارد ، به خصوص اگر در زیر زمین دفن شده باشد. کابل سطح وارد می شود ، برق از طریق فاز عبور می کند ، عبور از فیوز اصلی ، سپس از طریق کنتور برق ، و سپس وارد واحد مصرف کننده شوید.

سر سرویس یا برش ، فیوز اصلی یا فیوز سرویس را نگه می دارد. این فیوز از مال محافظت می کند و اطمینان می دهد که فقط مقدار مشخصی از جریان می تواند جریان یابد به ملک.

به عنوان مثال ، در انگلستان این معمول است داشتن فیوز بین 60 تا 100 آمپر. شرکت توزیع برق همچنین ممکن است این فیوز را برای جدا کردن خاصیت از بین ببرد. آنها ممکن است این کار را انجام دهند ،

برای تعویض کنتور برق. سپس فاز و خنثی وارد کنتور برق می شوند که مقدار انرژی مصرف شده را کمی می کند.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.