تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان

تعمیرات لوله کشی ساختمان

عیب یابی  و تعمیرات لوله کشی ساختمان و تاسیسات

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب گاز شوفاژ وفاضلاب

نصب و تعمیرات لوله کشی موتورخانه پکیج و شیرالات

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله سراسر تهران

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با ژنراتور فنر و دستگاه تراکم

تلفن دفتر مرکزی : 09122437371 – 22533080

تعمیرات لوله کشی ساختمان با بررسی شرایط عمومی ساختمان ,نوع تعمیرات و تغییرات و بازسازی ,میزان خرابی و براورد هزینه صورت میگیزد.

تعمیر لوله کشی آب 

اولین گام برای تعمیرات لوله کشی ساختمان , تشخیص ترکیدگی و محل نشت لوله است . در تعمیر لوله کشی آب و شوفاژ در برخی مواقع تعمیر مقطعی و جزیی راه حل خوبی است,و در برخی مواقع فقط تعمیرات کلی لوله کشی را به تعویق میاندازد.

در مواقعی که لوله کشی آب و شوفاژ قدیمی هستند, بهتر است لوله کشی کاملا بازسازی و نوسازی شود.

بازسازی لوله کشی میتواند لوله کشی روکار باشد, میتواند لوله کشی توکار باشد و ممکن است, تلفیقی از لوله کشی روکار و توکار باشد.

لوله کشی شوفاژ و آب سرد و گرم در حال حاضر بیشتر توسط  لوله های پلیمری تک لایه , لوله های پلیمری کامپوزیت یا سه لایه و لوله هایپنج لایه انجام میشود. لوله های مذکور با عمر بسیار بالا خیال شما را تا چندین سال از بابت سیستم لوله کشی آب و شوفاژ راحت میکنند.

سلیقه کارفرما ,هزینه لوله کشی و هزینه ساختمانی مربوطه و شرایط ساختمان و آپارتمان در انتخاب نوع لوله کشی روکار و توکار تعیین کننده هستند.

مواقعی که یک ساختمان یا یک آپارتمان در حال بازسازی کلی است , لوله کشی داخل کار انجام میشود که دلیل اصلی آن زیبایی لوله کشی داخل کار است.

لوله کشی روکار آب و شوفاژ بیشتر در مواقعی صورت میگیرد که کارفرما مایل است با کمترین هزینه لوله کشی آپارتمان یا منزل خود را باکمترین قیمت ممکن بازسازی کند.

تعمیر لوله کشی شوفاژ

تعمیرات لوله کشی شوفاژ در ابتدای فصل سرما و پس از بستن رادیاتور به علت مشخص شدن ترکیدگیها در این بازه زمانی اتفاق می افتد. در اثر گذشت زمان لوله های فلزی پوسیده میشوند و به دلیل ایجاد سوراخ و نشت لوله پس از مدتی از جایی درز پیدا کرده و امکان دارد موجب خرابی و آسیب زدن به ساختمان شود.

این گونه تعمیرات معمولا به صورت تکه ای انجام میشود زیرا اگر بخواهیم کل لوله کشی شوفاژ را بهینه سازی کنیم بایستی کل آپارتمان را کنده کاری کرده و یا لوله کشی شوفاژ را روکار کنیم که هر دوی اینها به علت محدودیت های هزینه ای و زمانی میتواند برای هرکسی مشکل ساز شود.

لوله های جدید مزیت خیلی خوبی دارند و این است که آنها عمر طولانی و بدون پوسیدگی دارند و تنها عوامل فیزیکیو ضربه زدن و در موردی گرفتگی موجب آسیب زدن به آنها میشود.

البته در هنگام اجرای این نوع لوله کشی در سر بندها و اتصالات بسیار دقت شود تا خرابی آنها باعث نشتی احتمالی نشود.

تعمیر لوله کشی فاضلاب 

تعمیر لوله کشی فاضلاب اغلب نقطه ای و مقطعی هستند , مگر در مواردی که کف ساختمان و واحد به علت تخریب و بازسازی جمع شدهباشد, لوله های فاضلاب مسدود شده باشند, شیب لوله فاضلاب از حالت استاندارد خارج شده باشد و یا خرابی لوله های بیش از چندین متر باشد.

تعمیرات لوله کشی فاضلاب در اکثر موارد پیش آمده به علت نشست ساختمان,شکستگی و از بین رفتن چسب لوله پلیکا میباشد, که با تعویض و ترمیم آن قسمت از لوله یا اتصال قابل حل میباشد.

تعمیر لوله کشی گاز

خدمات لوله کشی گاز بیشتر در مواردی پیش می آید که قصد اضافه کردن شعله گاز, تغییر و جابجایی شعله گاز و یا انسداد لوله گاز داریم. لوله کشی گاز باید توسط متخصص لوله کشی گاز و جوشکاری لوله گاز بوسیله لوله های فلزی استاندارد گازی,API و یا مانیسمان انجام شود.

خدمات لوله کشی تهران با ارایه خدمات اجرایی و تعمیراتی لوله کشی و تاسیسات ساختمان در شمال تهران ,شرق تهران,غرب ,تهران,مرکز و جنوب تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما شهروندان گرامی میباشد.

تلفن دفتر : 22533080-09122437371 کلی و جزیی,بدون تعطیلی و شبانه روزی تعمیرات لوله کشی ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان تهران

تعمیرات لوله کشی ساختمان

 

2 دیدگاه

ارسال دیدگاه