قیمت لوله کشی گاز خانگی , اجرا و تعمیرات سال 1400

قیمت لوله کشی گاز خانگی , اجرا و تعمیرات سال 1400

قیمت لوله کشی گاز خانگی سال 1400

اجرا , تعمیرات , برآورد هزینه و قیمت لوله کشی گاز خانگی سال 1400

تلفن تماس:09122437371 – 22533080 سراسر تهران و بدون تعطیلی , شبانه روزی

برآورد هزینه و قیمت لوله کشی گاز شامل 2 پارامتر هزینه خرید و قیمت لوله اتصالات , شیرالات و دیگر لوازم و اجرت و دستمزد لوله کشی گاز میشود.تعرفه لوله کشی گاز اعلامی از سوی اتحادیه نیز معمولا به صورت کلی بوده و در متراژهای بالای لوله کشی گاز اعلام میگردد. با توجه به نوسانات اجناس لوله و اتصالات قیمت خیلی مشخصی نمیتوان با اجناس داد , اما در سایزهای پایین لوله کشی و متراژ نسبتا بالا رنج قیمت حدود متری 100 تا 200 هزار تومان بسته به سایز لوله و نوع آنها بوده و برای خرده کاری گازکشی نیز بایستی از محل بازدید شده یا تصاویر محل مشاهده شود تا بتوان قیمت گذاری دقیقی انجام داد. در ادامه نوشته به بررسی جزییات قیمت لوله کشی گاز خانگی و تجاری میپردازیم.

در بحث اجرت معمولا در متراژهای پایین به دلیل استفاده از تجهیزات گران قیمت جوشکاری لوله گاز و تخصص مجریان دستمزد بیشتر از خرید لوازم بوده و در کارهای متوسط حدودا اجرت لوله کشی گاز و  خرید لوازم مبلغی مساوی میباشند . البته در پروژه های بزرگ معمولا خرید لوازم مخارج بیشتری نسبت به دستمزد دارد .

خدمات اجرا و جوشکاری لوله گاز مسکونی,تجاری

اجرا و تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان

خرده کاری , انشعاب گیری و تغییرات لوله کشی گاز

اجرای کلی لوله کشی گاز توسط متخصصین لوله کش گاز

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب

اجرای لوله کشی شوفاژ و آب روکار و زیرکار پنج و تک لایه

انشعاب گیری اتصالات و نصب شیرالات گاز و ولوازم گازسوز

قیمت لوله کشی گاز خانگی

قیمت لوله کشی گاز

براورد قیمت لوله کشی گاز خانگی , تجاری و صنعتی با توجه به میزان و حجم کار تعیین میشود. معمولا برای اجرا پروژه ها و ساختمان بزرگتر از قیمت اجرای هر متر لوله کشی گاز بسته به قطر لوله کشی آن استفاده میشود.

هر چقدر سایز لوله ها بالاتر برود , لوله کشی گاز سخت تر , وقت گیر تر و حرفه ای تر شده ,به تبع آن قیمت لوله کشی گاز بالاتر میرود. در سایزهای بسیار بالای لوله کشی ممکن است , دستمزد اجرای لوله کشی با توجه به بکارگیری تجهیزات و لوازم اجرای لوله کشی گاز و همچنین تخصص و زمان بیشتر جوش بسیار بیشتر از کارهای معمولی شود .

دستمزد و اجرت لوله کشی گاز در مجتمع های ساختمانی چند واحدی بر اساس لوله کشی یک واحد محاسبه میشود, و در تعداد واحدها ضرب میشود. وجود رایزرهای جداگانه یا مشترک و داشتن کنتور اختصاصی و ساخت کلکتور گاز هم از مواردی است که در هزینه و تعرفه لوله کشی گاز موثر است.

قیمت لوله کشی گاز مسکونی , تجاری و صنعتی با قیمت جنس لوله , اتصالات و شیرهای گاز نیز میتواند محاسبه شود.

حدود قیمت لوله کشی گاز خانگی برای لوله کشی ساختمان نوساز بالای 100 متر لوله کشی حدود متری 60 تا 90000 هزار تومان اجرت میباشد. البته این روزها عرف لوله کشی برمبنای تعداد واحدها , متراژ لوله کشی لازم و نوع کلکتور مورد نیاز به صورت واحدی ارایه میگردد . در حال حاضر قیمت لوله کشی گاز هر واحد بین 1800000 تا 3000000 میلیون تومان متغیر است . دستمزد لوله کشی ساختمانهای ویلایی نیز از 3 میلیون تومان به بالا , بسته به متراژ ویلا میتواند تغییر کند .

هرچقدر از طول لوله کشی کاسته شود بر دستمزد لوله کشی افزوده خواهد شد و این هزینه فقط قیمت متری لوله کشی گاز است و هزینه لوازم شامل لوله اتصالات و حتی الکترود نیز بر عهده کارفرما میباشد . سایر مخارج اداری مانند نقشه و … را نیز کارفرما پرداخت میکند .

نرخ خرده کاری لوله کشی گاز

برای خرده کاری لوله کشی گاز نیز دقیقا نمیتوان هزینه مشخصی ارایه داد , چون اغلب خرده کاریها با یکدیگر متفاوت هستند . اما بخاطر اینکه شما یک آشنایی نسبی داشته باشید در ادامه برخی از قیمتهای تعمیر لوله کشی گاز را ارایه میدهیم .

دستمزد کورکردن یاانسداد لوله کشی گاز 1/2, بین  170 تا 200 هزار تومان

هزینه تغییر مسیر لوله کشی گاز آشپزخانه تا 1 متر 200 تا 250 هزار تومان

اجرت انشعاب گیری و لوله کشی گاز تا 3 متر حدود 300 تا 400 هزار تومان

قیمت متری لوله کشی گاز برای پنج متر تا 10 متر متری 100 تا 120 هزار تومان

قیمت های فوق برای لوله های با سایز پایین , لوله کشی در دسترس و پیچیدگی کم بوده و برای براورد هزینه و قیمت لوله کشی گاز در ارتفاع و پیچ و خم اتصالات زیاد بایستی محل بازدید شود , تا بتوان اجرت دقیقی ارایه داد .

بدیهی است که هزینه جنس وسایل لوله کشی گاز پای صاحبکار میباشد .

اخیرا جابجایی لوله گاز آشپزخانه بخاطر تغییر دکوراسیون و نصب گاز رومیزی متداول شده و بخاطر این ممکن است , تغییراتی هرچند کوچک در مسیر و جهت لوله کشی گاز ایجاد شود . بهتر است بخاطر کاهش هزینه و دردسرهای احتمالی از لوله کشی گاز با لوله سبز و سفید و لوله های دنده ای پرهیز کنید . زیرا از نظر اداره گاز این کار غیراصولی بوده و ممکن است مخاطره آمیز باشد .

لوله کشی با تاییدیه شرکت گاز

برای ساختمانهای در حال ساخت قیمت لوله کشی گاز خانگی بایستی لوله کش گاز تاییدیه همان شهر یا استان را داشته باشد. به عنوان مثال مجری لوله گازی که در تهران مجوز و تاییدیه شرکت گاز را دارد, نمی تواند برای اخذ تاییدیه ساختماندر اصفهان یا مشهد اقدام کند.

یک مجری مورد تایید شرکت گاز علاوه بر اجرای لوله کشی گاز بایستی با ارایه نقشه ها به شرکت گاز مربوطه و اخذ تایید لوله کشی ,مجوز لازم برای نصب کنتور را دریافت کند.

هزینه لوله کشی گاز

برای تعمیرات و تغییرات جزیی لوله کشی گاز معمولا قیمت ها به صورت چکی باید توافق کرد. لوله کشی به علت مهارت و تخصصی بودن آن , معمولا قیمت بالاتری از لوله کشی آب و فاضلاب دارد.

لوله کشی گاز در بازسازی آپارتمان ها و انشعاب گیری و تجهیز آشپزخانه های خانگی و تجاری بسته به متراژ لوله کشی و تعداد انشعابات , ارتفاع لوله کشی و برخی پارامتر های دیگر به صورت حضوری تعیین میگردد.

لوله کشی گاز میتواند لوله کشی گاز روکار  یا لوله کشی گاز توکار باشد. برای اطلاع از قیمتها , بازدید کار و در خواست لوله کش گاز در سراسر تهران با ما تماس بگیرید.  لوله کشی گاز در شمال تهران غرب تهران, شرق تهران مرکز تهران و جنوب تهران قیمت لوله کشی گاز خانگی جوشکاری .

لوله گاز لوله کشی گاز پکیج آبگرمکن بخاری باربکیو اجاق خوراک پزی فر ,لوله کشی گاز منزل آپارتمان ساختمان خانه آشپزخانه مسکونی تجاری صنعتی اداری مغازه طباخی فست فود و سایر اماکن .

قیمت لوله کشی گاز خانگی

قوانین لوله کشی گاز منازل

در اجرای لوله کشی گاز یک ساختمان , مجری و ناظر تابع قوانین سازمان نظام مهندسی بوده و به هیچ وجه در اجرای لوله کشی گاز سلیقه ای عمل نمیشود . البته در قوانین لوله کشی گاز شرکت گاز پیش بینی شرایط خاص و ویژه هم شده و تسلط به قوانین لوله کشی گاز باعث میشود , در مخاطرات احتمالی , با اجرای صحیح این مقررات هیچ مسولیتی متوجه مجری نشود . به همین دلیل قانون لوله کشی گاز عین شرایط سختگیرانه برای اجرای درست لوله کشی گاز به نوعی حمایت به جای خود را از مجری انجام میدهد .

شرایط لوله کشی گاز یک ساختمان

۱- در خصوص طرح شیر مصرف گاز هر واحد و یا شیر های ساختمان  در نقشه مندرج شده  ولی از نصب انواع سه راهی و یا شیر اضافی خودداری گردد و با نمای نقطه چین نشان داده شود.

۲- لوله گاز پیش از کنتور باید  با فشار 10 پوند بر اینچ مربع یا پی اس آی تحت تست قرارگیرد ، در صورت عدم آببندی میتوانید از شیلنگ و سر شیلنگی بجای اتصال کنتور استفاده کنید.

۳-مهر لوله ها در کلیه اندازه ها  باید زمان بازرسی مشخص بوده و اتصالات و شیر بدون رنگ و ضد زنگ باشند.

۴- شیر نباید پشت وسیله گازسوز نصب شود و در دسترس باشد و فاصله شیر تا دودکش رعایت شود.

۵ – شیر گاز آبگرمکن و سایر لوازم گاز سوز بهتر است سمت چپ با رعایت مسافت مجاز نصب شود.

۶-ساختمان دارای حداقل محیط قابل بهره برداری باشد. در و پنجره ها نصب شده و سقف سازه زده شده باشد.

۷- در هنگام رسم نقش موارد زیر رعایت شود :

 • رسم نقشه ایزومتریک با قیاس یک به 100

– تعیین جهت جغرافیایی ،قطر دیوار، موقعیت پنجره

و در ،مساحت حیاط ،راه پله،بالکن،انبار، آشپزخانه

– محل , اندازه و قطر دودکش ها

– رسم نقشه استاندارد و نوشتن اعداد با شابلون نقشه کشی

– عدم قلم خوردگی و لاک گرفتگی نقشه و مدارک شناسایی

خدمات لوله کشی گاز

۸- نصب دودکش در محیط خارج از سازه غیرقانونی میباشد. حتی مغازه موجود در یک ساختمان نیز نمی توانند دودکش گازسوز را در حیاط آپارتمان نصب کنند.

۹- شیر فرعی در آپارتمان های دارای کنتور گاز یکسان باید در راه پله نزدیک درب ورودی هر واحدنصب شود.

۱۰- در آپارتمان های دارای کنتور جدا بهتر است از نصب شیر فرعی در تراس اتاق خودداری کرده و حدالامکان در تراس پذیرایی و آشپزخانه نصب شود. شاید تفکیک کنتور قیمت لوله کشی گاز خانگی را افزایش دهد , اما استقلال آن موجب افزایش امنیت میشود .

۱۱- نصب بیش از یک اجاق در پارکینگ و مشاعات ممنوع است.

۱۲-در ساختمانهای کنتور مستقل نصب شیر قفلی قبل از کنتور  و شیر گازی اصلی بعد از کنتور الزامی است.

۱۳- در سیستم کلکتوری با تعدد کنتور سایزینگ کلیه لوله ها با آخرین شیر مصرف آخرین مصرف کننده از علمک انجام گیرد.

۱۴- نصب روشنایی در محیطهای مذکور خلاف مقررات است:

روبروی دریچه باد کولر , فاصله زیر یک متر از در و پنجره سقف چوبی کمتر از ارتفاع دو متر هشتاد سانتیمتر, درسقف گچی فضای با سقف کمتر از ۲۵۰ سانتیمتر

۱۵- در  سراهی انشعابی که شیر روشنایی و بخاری از یک لوله اصلی منشعب میشوند و در کنج ۹۰ درجه قراردارند، حداقل فاصله شیر روشنایی از سه راهی سی تا پنجاه سانتیمتر باشد.

۱۶- در کارخانه های برنج به علت اینکه گاز های حاصل از سوخت از طریق تراف و بعدازخشک کردن مستقیما” وارد فضای کارخانه میگردد، تهویه قوی و  مناسب در دوطرف دیوار برنج کوبی نصب گردد.

جوشکار لوله کشی ساختمان برای گاز

۱۷- بخاری , آبگرمکن و پکیجهای بدون دودکش مورد تایید نمی باشد.

۱۸- نانوایی فانتزی از مکانهای عمومی به حساب نمی آید.

۱۹- در لوله کشی گاز از شیرهای گازی استاندارد با نشان ملی استفاده شود.

۲۰-کمترین دهانه شومینه و پکیج ۱۵سانتیمتر بوده و باید تا یک متر بالاتر از پشت بام ادامه یابد. قیمت لوله کشی گاز پایپ سرویس از مهمترین مراجع قیمت لوله کشی گاز خانگی و سایر انواع لوله کشیهاست .

۲۱- لوله کشی بارفیکسی از عرض معبر و یا در طول کوچه از طریق نصب ساپورت خلاف مقررات میباشد.

۲۲- نصب حداقل یک بخاری ، یک آبگرمکن و یک اجاق گاز در منازل مسکونی از بدیهیات است. در صورتیکه مکانی موقعیت و شرایط نصب بخاری و سایر لوازم گازسوز را نداشته باشد,نمیتواند انشعاب گاز بگیرد و بایستی از لوازم گرمایشی برقی استفاده نماید.

۲۳- در خانه ای که فقط یک بخاری نصب شده باشد ، محل نصب بخاری محل خواب محسوب شده و نصب و اجرای روشنایی در آن مکان ممنوع میباشد.

۲۴- در مورد مغازه هایی که میخواهند از یک کنتور مشترک استفاده کنند باید مقررات زیر را رعایت کنند .

الف) رضایت محضری مالکین جهت انشعاب گیری کنتور در یک مغازه با مشورت مهندس ناظر

ب) نصب شیر قفلی در ارتفاع قابل دسترس در بیرون همه مغازه ها از لوله اصلی پس از کنتور

۲۵- کنتور باید در محدوده قانونی ساختمان نصب شود و نصب کنتور در اماکن مشاعات آزاد است.

۲۶- در لوله کشی واحد های مسکونی – تجاری و یا ترکیب مسکونی تجاری لوله کشی گاز باید از محدوده خصوصی دیگران عبور نکند و در مشاعات لوله کشی انجام شود.

لوله کش گاز ساختمان

۲۷- رها سازی دودکش زیر هرگونه سقف و مکانی غیر هوای آزاد بطوریکه دودکش مستقیما و دایما با هوای آزاد در تماس نباشد خلاف و خطرناک است.

۲۸- استفاده از لوله های پلیمری و پلاستکی برای لوله کشی گاز ممنوع است. بهتراست به قیمت لوله کشی گاز خانگی خود را انجام ندهید و از عواقب کار بترسید .

۲۹- در اجرای لوله کشی گاز جهت تغییر مسیر فقط میتوان از زانوی استاندارد ۹۰ درجه بدون هرگونه برش و یا خمکاری استفاده کرد.

۳۰- در اماکن مسکونی که دارای واحد تجاری میباشند ، اختصاص هرگونه انشعاب از لوله کشی منزل مسکونی به مغازه ممنوع و رها کردن دودکش مغازه در واحد مسکونی نیز خلاف قانون است.

۳۱- برای آپارتمان هایی که از شوفاژ و یا پکیج بعنوان وسیله گرمایشی استفاده میگردد، نصب یک بخاری گازسوز برای مواقع خرابی شوفاژ اجباری میباشد.

۳۲- استفاده از شومینه بعنوان تنها وسیله گرمایی در سالن و بدون رادیاتور و گرمایشی از کف و فن کویل ممنوع میباشد.

قیمت متری لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز برای متراژهای 100 متر به بالا و حداقل یک ساختمان چند واحدی بر حسب متری محاسبه میشود. اجرت لوله کشی گاز سال 99 مانند سالهای پیش توسط اتحادیه تاسیسات مکانیکی مشخص شده است , اما با توجه به تفاوت در اجراهای مختلف تقریبا میتوان گفت که اکثر لوله کشهای گاز از این تعرفه لوله کشی گاز پیروی نمیکنند , زیرا عدم تطبق هزینه های لوله کشی گاز و مخارج با یکدیگر همخوانی نداشته و این نرخها توسط مجریان اجرا نمیگردد .

به دلیل مهارت لوله کش گاز و سختی لوله کشی گاز , قیمت لوله کشی گاز نسبت به لوله کشی آب و فاضلاب به طور ملاحظه ای بیشتر میباشد.

قیمت لوله کشی گاز بدون محاسبه قیمت لوله و جنس برای متراژهای بالا چیزی حدود 50000 تومان تا 80000 تومان در سایزهای پایین لوله کشی تا 1 اینچ میباشد ,که بدیهی است بنا به پیچ و خم و سایز لوله کشی تلورانس داشته باشد.

قیمت لوله کشی گاز خانگی در خرده کاری لوله کشی گاز و کارهایی مانند جابجایی لوله گاز تا متراژ 100 متر مبنای دستمزد لوله کشی توافق طرفین میباشد .

البته بهتر است این را بدانید که به دلیل وقت گیر بودن و اطمینان از صحت اجرای لوله کشی گاز , اجرت لوله کشی گاز بسیار بیشتر از سایر لوله کشی ها و موارد فنی دیگر است , زیرا لوله کش گاز تا حدود مسیولیت سنگینی به سبب خطرات لوله کشی گاز  بر عهده دارد و در ضمن یک لوله کش گاز علاوه بر مهارتی که دارد به سبب اشعه ماورای بنفش از صدمات جسمی نیز در امان نمیماند.

قیمت جوشکاری لوله گاز

با توجه به تخصصی بودن جوشکاری لوله , سختی کار , مسولیت سنگین و قیمت بالای دستگاه جوش و سایر تجهیزات جوشکاری , لوله کشی گاز نسبتا به سایر انواع لوله کشی دستمزد و اجرت بیشتری داشته و در عین حال هر استاکاری قادر به انجام آن نیست .

هزینه انشعاب گاز

هزینه انشعاب گاز بسته به اندازه کنتور , تعداد واحدهای آپارتمان و نوع کاربری آن متفاوت میباشد . البته انشعاب گاز شهری , روستایی و منطقه جغرافیایی , وجود عملیات حفاری و لول گذاری و شرایط عمومی منطقه هم در هزینه انشعاب گاز موثر هستند .

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه (52)

 • علیرضا پاسخ

  عالی دمت گرم

  12 مرداد 1399 at 1:03 ب.ظ
 • وحید پاسخ

  خیلی عالی بود من که راضیم

  12 مرداد 1399 at 1:09 ب.ظ
 • morteza پاسخ

  قیمتتون بالا نیست؟

  12 مرداد 1399 at 2:05 ب.ظ
  • hoseinpor hoseinpor پاسخ

   با همین قیمتها هم دیگر هیچ پیمانکاری اجرا نداشته و احتمالا در آینده نزدیک قیمت لوله کشی گاز افزایش قابل توجهی خواهد داشت .

   12 مرداد 1399 at 2:22 ب.ظ
 • مریم پاسخ

  برای یک ساختمان نوساز 200 متری بخواهید لوله کشی گاز بخواهید انجام بدهید قیمتش چقدر می شود؟

  12 مرداد 1399 at 2:20 ب.ظ
  • hoseinpor hoseinpor پاسخ

   بستگی به تعداد انشعابات گاز و سایزبندی لوله کشی دارد , اما در حال حاضر با لوله اتصالات مانیسمان حدود 4 تا 6 میلیون احتمالا هزینه دارد .

   13 مرداد 1399 at 3:09 ب.ظ
   • مسعود پاسخ

    سلام.الان برای یه ساختمان 100 متری هزینه ی لوله کشی فقط برای آشپزخانه (طبقه ی دوم) چقدر میشه؟

    19 شهریور 1400 at 10:50 ب.ظ
    • آقای حسین پور پاسخ

     سلام با توجه به اینکه هزینه لوله کشی گاز بستگی به متراژ , سایز و تعداد انشعابات دارد بایستی که محل اجرای کار برای تخمین هزینه بازدید بشه , اما اگر در حدود 10 متر لوله کشی با سایز 3/4 و دو انشعاب در نظر بگیریم در حدود 1800 هزار تومان دستمزد و لوله و اتصالات میشه که البته ممکن است این مبلغ بسته با شرایط افزایش پیدا کند .

     20 شهریور 1400 at 3:07 ب.ظ
 • setareh پاسخ

  بسیار عالی بود

  12 مرداد 1399 at 4:12 ب.ظ
 • علی بذرافشان پاسخ

  لوله کشی گاز هستم مازندران محموداباد سرخرود
  تازه اُستا شدم 09222325457 بذرافشان

  9 مهر 1399 at 12:09 ق.ظ
 • عبدالله پاسخ

  سلام
  گرفتن یک انشعاب از اجاق گاز آشپزخانه برای سماور گازی با فاصله حدود ۴ متر چقدر هزینه دارد؟ لطفا همین امروز جواب دهید چون عجله دارم. ممنون

  22 آبان 1399 at 12:04 ق.ظ
 • جواد سهیل پاسخ

  سلام.یه لوله از پذیرایی تا اتاق خواب می‌خوایم بکشیم.حدود ۱۰ متر لوله، شیش تا زانو، و یه سوراخ کاری دیوار نازک…
  قیمت حدودی چند میشه با همه چیز کامل؟؟؟

  30 آبان 1399 at 12:12 ق.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   بستگی به سایز لوله کشی گاز دارد اما حدود 1 میلیون تومان تا 1300 هزینه لوله کشی گاز با لوله اتصالات مرغوب میشود .

   6 آذر 1399 at 1:31 ب.ظ
 • محمد پاسخ

  یک واحد 80 متری با سه بخاری و یک گاز و یک آبگرمکن چقدر هزینه گاز کشی دارد؟

  4 آذر 1399 at 9:55 ب.ظ
 • محرابی پاسخ

  سلام. ما تو زیرزمین لوله کشی گاز داریم که یک اجاق گاز به اون وصله و شیر گاز پای دیوار پیش ساخته ای به عرض کمتر از ده سانت قرار داره اگر بخوایم به طرف دیگه ی دیوار انشعاب بگیریم اول میخوام بدونم این کار درست هست یا نه؟ و دوم اینکه اگه شدنی هست هزینه اش چقدر میشه؟ ممنون

  17 آذر 1399 at 10:38 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   سلام , انشعاب گیری و قرار گرفتن لوله کشی گاز در اتاق غیر اصولی و خطرناک میباشد .

   20 آذر 1399 at 2:50 ب.ظ
 • علی یوسفی پاسخ

  باسلام خدمات لوله کشی آب به چه صورت است؟

  10 دی 1399 at 7:52 ب.ظ
 • علی یوسفی پاسخ

  باسلام خدمات لوله کشی آب به چه صورت است؟

  10 دی 1399 at 7:52 ب.ظ
 • مجید کریمی پاسخ

  سلام، ایا در بندرعباس نمایندگی دارید؟
  قیمت برای یک ساختمان چهارطبقه، هشت واحدی، که هر واحد 94 متر است چقدر میشه؟

  18 دی 1399 at 10:59 ق.ظ
 • آزاد پاسخ

  سلام اپارتمان ۶ واحدی هستیم واحد ما بخواهیم پکیج بگذاریم و از موتور خانه جدا بشیم چقدر هزینه داره ساختمان ۲۵ ساله و ما طبقه سوم هستیم.

  6 بهمن 1399 at 7:39 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   اگر لوله کشیهای داخلی آب سرد و گرم و پکیج شما سالم باشند حدود 2 تا 4 میلیون بدون پکیج هزینه دارد .

   8 بهمن 1399 at 12:58 ق.ظ
 • علی شیمایان پاسخ

  سلام . توافق لوله کشی گاز بر اساس متری بهتره با کنتراتی و چکی و کلا قیمت لوله کشی گاز متری چنده ؟

  5 اسفند 1399 at 1:33 ق.ظ
 • افشین پاسخ

  سلام لوله کشی گاز ساختمان های نوساز به طور کنترات محاسبه میشود یا متری ؟

  12 اسفند 1399 at 5:01 ب.ظ
 • افشین پاسخ

  سلام لوله کشی گاز ساختمان های نوساز به طور کنترات محاسبه میشود یا متری ؟

  12 اسفند 1399 at 5:01 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   در حال حاضر اعلب مجریان لوله کشی گاز ساختمان و سازندگان ساختمان به صورت واحدی در مورد لوله کشی گاز توافق میکنند . برخی با جنس و بعضی بدون جنس کار رو به مجریان واگذار میکنند .

   13 اسفند 1399 at 1:32 ب.ظ
 • س م حسينى پاسخ

  سلام ٣٠متر لوله كشى دارم سايز٥لوله رايزر از موتور خانه به طبقات ٥/٦/٧ كه طبقه اى يك انشعاب يك متر لوله ٣براى پكيج ميخاد ومسير لوله از داكت لوله ها عمودى هست البته لوله اتصالات دست دو هست كه از ساختمان بغل بريده بايد شود روى كار هست همون ها دوباره بايد كار بشه ولى سالم هستن ممنون اگه قيمت بگيد اجرت انجام رو البته كنتور نميخاد از موتور خانه هتل انشعاب ميره تا پشت بام سريع اگه جواب بديد ممنون ميشم

  29 اسفند 1399 at 1:17 ق.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   سلام , کار باید بازدید بشه اما بر اساس توضیحات شما حدود 8 تا 10 میلیون تومان دستمزد اجرای این کار با انشعابات مربوطه براورد هزینه لوله کشی گاز این کار میشه .

   29 اسفند 1399 at 12:28 ق.ظ
 • علوی پاسخ

  سلام قیمت لوله کشی گاز توکار با گازکشی روکار فرق داره

  20 فروردین 1400 at 1:08 ق.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   به طور کلی اجرای لوله کشی گاز توکار و لوله کشی گاز روکار تفاوتی با هم ندارند , اما به خاطر کارهای اضافی در لوله کشی گاز توکار مانند کنده کاری , سوراخ کاری و عایق کاری احتمالا هزینه لوله کشی گاز توکار از روکار بیشتر میباشد .

   20 فروردین 1400 at 1:42 ب.ظ
 • علی پاسخ

  من یک لوله کشی روی دیوار دارم 60 متر که 6تا لوله 10 متری سایز 3 براش گرفتم و موجوده … هزینه جوشکاری مستقیم و صاف روی دیوارش چقدر میشه؟ حدود 20 متر (2بخاری و 1 پکیج و گاز داخل واحد 40 متری همکف) که لوله و اتصالاتش رو ندارم … حدودا چقدر میشه؟

  19 خرداد 1400 at 5:46 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   دستمزد لوله کشی گاز بستگی به تعداد سرجوشهایی که هم جوشکاری میشود , دارد اما با این اطلاعاتی که شما راجع به لوله کشی گاز دادید حدودا 4 تا 6 میلیون تومان اجرت لوله کشی گاز کار شما میشود .

   20 خرداد 1400 at 8:38 ب.ظ
 • باقری پاسخ

  سلام، لطفا بفرمایید، هزینه مالیات و ارزش افزوده و نقشه کار با صاحب کار است؟ واینکه دست مزد نصب لوله کشی ( اینچ لوله ۱) به متراژ ۶۵ با نصب دو شاخه گاز ( پکیچ، گاز آشپز خانه) البته رو کار منزل ویلایی هزینه می برد. کلیه وسایل نیز توسط صاحب کار تهبه شده حتی الکترود.

  1 تیر 1400 at 2:40 ب.ظ
 • باقری پاسخ

  سلام، لطفا بف مایید، هزینه مالیات و ارزش افزوده و نقشه کار با صاحب کار است؟ واینکه دست مزد نصب لوله کشی ( اینچ لوله ۱) به متراژ ۶۵ با نصب دو شاخه گاز ( پکیچ، گاز آشپز خانه) البته رو کار منزل ویلایی هزینه می برد. کلیه وسایل نیز توسط صاحب کار تهبه شده حتی الکترود.

  1 تیر 1400 at 4:22 ب.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام برای یک واحد 50متری روکارقیمت با لوله استاندارد و تاییدیه نظام مهندسی چقدر می شود

  13 تیر 1400 at 1:23 ق.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   بسته به طول لوله کشی گاز دارد اما به طور تقریبی اجرای لوله کشی گاز با لوله و اتصالات روکار برای 50 متر آپارتمان حدودا 4 تا 5 میلیون هزینه دارد .

   13 تیر 1400 at 1:59 ب.ظ
 • احسان پاسخ

  اجرت لوله کشی گاز سایز بالای ۲ اینچ چقدر از دستمزد لوله کشی گاز بادقطر پایین بیشتره ؟

  4 مرداد 1400 at 7:40 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   قیمت این نوع لوله کشی گاز با سایز بالا بسته به متراژ کار اجرایی لوله کشی گاز داشته , اما به طور کلی دستمزد لوله کشی گاز از 2 اینچ به بالا حدودا بین 30 تا 70 درصد بیشتر از لوله کشی گاز با قطر پایین تر است .

   6 مرداد 1400 at 4:12 ب.ظ
 • فرشیدزابلی زاده پاسخ

  سلام استادعزیز خسته نباشید مطالبتونو خوندم واقعا عالی ومفیدبود دستت دردنکنه????????منم یاسوج لوله کشی گازکارمیکنم

  23 مرداد 1400 at 1:59 ق.ظ
 • تعمیرات لوله کشی گاز 09129750376 | خدمات تاسیساتی و لوله کشی ساختمان پاسخ

  خرده کاری لوله کشی گاز و اصلاحات کلی و جزیی

  4 مهر 1400 at 8:02 ب.ظ
 • رضا بید پاسخ

  دوستان بنظر شما ارزش داره رفت مدرک جوشکاری گرفت دفتر زد صرفه اقتصادی داره و بنظر شما بعدا از تمام شدن نصب همه کارها آیا بازم میشه ادامه ب کار داد

  26 مهر 1400 at 9:49 ب.ظ
 • صلاح الدین احمدجامی پاسخ

  سلام…ممنون از اطلاعات کاملتون…جامی هستم ساکن یکی از روستاهای تایباد در شرف نصب کنتور…آیا بعد تاییدیه ناظر.. مجری باید از ما علاوه بر هزینه لوله کشی 9درصد مالیات بر ارزش افزوده بگیرد… آیا قانونی هست…
  واینکه من دوسال پیش لوله کشی کردم از من مالیات نگرفته یا شایدم گرفته من نتوجه نشدم.. الان میگه به قیمت روز باید 9 درصد ناییدیه گاز بدین… منتظر جوابم…ممنون از شما

  15 آبان 1400 at 6:50 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   کلیه هزینه های اداری و سازمانی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده حساب میشود و دستمزد لوله کشی گاز اگر به صورت فاکتور رسمی با مهر شرکت باشد هم شامل مالیات بر ارزش افزوده است.

   16 آبان 1400 at 3:40 ب.ظ
 • سیداسماعیل خاندل پاسخ

  بندرعباس تازه دارن لوله کشی گاز اجرا میکنند . فقط یه پیمانکار هست و هزینه ها رو نجومی میگیرن . هر پیمانکار باانصاف اگه بره اونجا حسابی کار بهش ارجاع میشه

  16 آبان 1400 at 6:20 ب.ظ
  • آقای حسین پور پاسخ

   احتمالا به زودی شاهد اکیپ های لوله کشی گاز دیگری هم خواهید بود. اما با مراجعه به سازمان نظام مهندسی هر شهر میشود که از قیمت های به قول نجومی شکایت کرد, چون نرخ لوله کشی گاز از یک مقداری بیشتر غیرمنطقی بوده و در هر شهری تعزیرات هم رسیدگی میکند. البته خرده کاری لوله کشی گازی دستمزد خیلی مشخصی ندارد اما لوله کشی گاز ساختمان را به صورت تقریبی میشود تعیین کرد.

   17 آبان 1400 at 3:02 ب.ظ
 • امیر پاسخ

  سلام برای یه ساختمان ویلایی با متراژ90متر و دواتاق خواب و فاصله علمک گاز تا ساختمان حدود 50 متر است هزینه لوله کشی چه قدر میشه؟ ممنون.

  8 آذر 1400 at 3:43 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.