خدمات جوشکاری منزل | خرده کاری جوشکاری برق در محل

جوشکاری

اجرا ,  تعمیرات و کلیه خدمات جوشکاری در محل

09122437371-22533080 سراسر تهران

جوش لوله , پروفیل , نبشی , قوطی ,تیرآهن ودیگر قطعات

آهنگری درب و پنجره , پایه, قفسه , فنس , حفاظ , آکاردیونی

اجرا , تغییرات و تعمیرات لوله کشی گاز ساختمان و آپارتمان

خرده کاری جوش کاری منزل  از کمترین مقدار تا بیشترین میزان درخواستی

خدمات جوشکاری

خدمات جوشکاری

خدمات جوشکاری در زمینه های مختلفی کاربرد دارد. ساخت درب و پنجره,نرده حفاظ و تجهیزات ایمنی, خدمات حوشکاری لوله گاز , جوشکاری لوله های موتورخانه و آتش نشانی, ساخت پایه و قفسه برای قرار دادن تجهیزات و وسایل تاسیساتی و منزل مانند ساخت پایه برای نصب پمپ آب , کولر آبی و گازی, ساخت سقف کاذب و سبک در پشت بام , حیاط خلوت, بالکن و تراس از جمله موارد کاربردی خدمات خدمات جوشکاری هستند. برخی از این خدمات نیاز به تجربه و مهارت در سایر زمینه های تاسیساتی داشته و شما در صورت نیاز به کلیه خدمات جوشکاری و خدمات جانبی مرتبط با ما تماس بگیرید.

جوشکاری برق یا قوس الکتریکی

همه شما قطعا می دانید که جوشکاری یعنی جوش زدن و اتصال دو قسمت فلزی یا غیر فلزی یا اینکه خال جوش هایی که به آهن می زنند و حداقل ضخامتی که می توان برای اتصال یا جوش زدن ورقه ها به همدیگر می توان قرار داد 3 میلی متر است.

این شکل سنتی این کار است، اما امروزه روش های زیادی برای این کار وجود دارد که ما در این مقاله برای شما به انواع و اهداف این کار را خواهیم پرداخت.

انواع جوشکاری

در دنیای مدرن امروزی نوع های مختلفی مانند جوش قوس الکتریکی، نقطه جوش، جوش فلزات رنگین، لحیم کاری، روش برق و گاز، جوش و برشکاری در زیر آب صورت می گیرد.

انواع جوش معمولا توسط حرفه ای ها در این کار انجام می گیرد. جوش دادن دو فلز یا حتی پلاستیک بوسیله یک المان سومی انجام میشود که در قوس الکتریکی به آن الکترود میگویند.

بسته به جنس و ضخامت و قدرت جوش , از الکترودهایی با عناصر و قطرهای متفاوت استفاده میشود.

همچنین ابزار جوشکاری در زمینه های مختلف با یکدیگر فرق دارند. در جوشکاری ساختمانی معمولا از جوش برق یک فاز و سه فاز استفاده میشود که دستگاه جوشها نیز بستگی به ظرافت کار گوناگون هستند.

دستگاههای جوش برای لوله کشی معمولا بین 150 تا 300 امپر واقعی میباشند که قدرت آب کردن الکترود یا سیم جوشهای 2 تا 4 را دارند. برای جوشکاری تیرآهن و اسکلت ساختمان بایستی از الکترود و دستگاه جوش سه فاز استفاده شود.

خدمات جوشکاری تهران

درجوشکاری بدنه اتومبیلها از جوشکاری گاز استیلن که در کپسولهای بزرگی قرار دارند و ماده جوش کاربید استفاده میشود.

در جوشکاری لوله معمولا از الکترود 2/5 برای لوله های سایز پایینتر و سیم جوش 3 برای لوله های ضخیمتر استفاده میشود.

عمق جوش در هرکدام از انواع جوشها از قوانین و استانداردهای خاصی پیروی میکنند. جوشکار هر زمینه ای هم بایستی تخصص کافی را برای قبول مسولیت کاری داشته باشد.

برای اجرای لوله کشی گاز ساختمان بایستی از سازمان نظام مهندسی تاییدیه کار داشته باشید.

هدف از جوشکاری چیست:

اینکه بتوان قطعات و ورقه هایی با هر نوع ضخامت را با این روش به هم متصل کرد هدف اصلی این کار است. هم چنین در این کار سرعت و دقت در کار بسیار اهمیت دارد. این کار به دلیل گستردگی و بکار بردن ان به شکل صنعتی از اهمیت بالا برخوردار است و اهدافی مانند کاهش هزینه و سرعت انجام دادن کار را دنبال می کند.

در هنگام جوشکاری ایمنی را رعایت کنیم:

در حین کار باید حتما از دستکش و عینک و هم چنین از لباسهای محافظتی استفاده کرد. جوشکار باید از نقاب های دستی استفاده کند تا اشعه مادون قرمزی که هنگام جوش زدن ایجاد می شود به چشم و پوست او آسیب نزند.

اگر کارتان به اتمام رسیده است  حتما کلید اصلی مدار را خاموش کنید. جوشکاری عملی حرفه ای است و باید به کارشناسان جوشکار برای این کار مراجعه کنید زیرا انها دانش کافی نسبت به این کار را دارا هستند و خطرات احتمالی را تشخیص داده و می توانند بهترین کار را به شما تحویل دهند.