تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه

لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه شمالی و جنوبی

تلفن : 0912243737122533080 فوری شبانه روزی

بازکردن انسداد و گرفتگیهای چاه و توالت ایرنی و سرویس فرنگی ,  حمام , آشپزخانه  , کفخواب ناودانی پشت بام پارکینگ , تراس , دستشویی , زیرزمین و مشاعات ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی یابی با دستگاه نشت یابی , تخلیه و تعمیرات چاه فاضلاب , وکلیه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب و شوفاژ , رفع نم و رطوبت دیوار و سقف , عیب یابی و تعمیرات موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری , کولر , شیرالات , توالت فرنگی و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شمس آباد مجیدیه شمالی جنوبی 16 متری دوم اول

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی مجیدیه

علت اصلی انسداد خط لوله این است که اشیا مانع عبور فاضلاب ، رسوبات و مواد چرب در خط لوله و اتصالات و رسوب مواد ساختمانی می شوند. بیشتر گرفتگی های ناگهانی از سقوط جسمی در فاضلاب شروع می شود و سپس به تجمع چربی ، گرد و غبار ، مواد زائد ، مو و رشته ها و سایر مواد کوچک در اطراف جسم ادامه می دهد.

هرچه دفع مواد خارجی سریعتر انجام شود ، احتمال تجمع و ته نشینی سپرده ها کمتر است. گاهی اوقات ، به دلیل سرعت کم کانال فاضلاب در پشت بدن انسان ، حالت استاتیک آب باعث می شود مواد ریز در سطح مقطع داخلی لوله رسوب کند ، که باعث انسداد کمی می شود ، که با گذشت زمان لوله را کاملا مسدود می کند. این نوع ازدحام یک مشکل است.

شیب نادرست و لوله های فاضلاب افقی طولانی از دیگر دلایل انسداد لوله های کف آپارتمان است. ترک داخل لوله ها و برآمدگی های داخلی اتصال دهنده لوله ها نیز می تواند باعث انسداد شود. مسئله دیگری که باید در هنگام لوله های فاضلاب به لوله باز کمتری توجه شود ، استفاده از آرنج 45 درجه به جای آرنج 90 درجه برای انتقال لوله های ساختمان است.

1 نظر
  • مهران محمدی
    Posted at 00:22h, 30 اکتبر پاسخ

    مطالب بسیار مفید و جامع هستند ممنون

ارسال دیدگاه