لیست قیمت لوله آذین 1400

لیست قیمت لوله آذین 1400

قیمت لوله آذین

دانلود و مشاهده قیمت لوله آذین

لیست قیمت آذین لوله تاریخ 28/06/1400

تلفن تماس و واتساپ خرید از نمایندگی : 09122437371-22533080

در این مقاله به بررسی لیست قیمت لوله اتصالات آذین که یکی از پرمصرف ترین لوله های پلیمری در کشور میباشد , میپردازیم . همان طور که میدانید لوله آذین یک لوله تک لایه از جنس پلی پروپیلن بوده که به همراه اتصالات تمام پلاستیکی و یا ترکیبی از پلیمر و فلز برنج در لوله کشی ساختمان به خصوص در بحث لوله کشی آب سرد و گرم و لوله کشی شوفاژ به کار میرود .

قیمت مناسب , کیفیت نسبتا خوب , اجرای آسانی , حمل و نقل ارزان و راحت و تعمیرات بسیار ساده از ویژگی هایی است که باعث شده لوله های پلیمری و به خصوص لوله آذین مورد علاقه مجریان و سازندگان قرار بگیرد .

در مورد شرکت آذین لوله سپاهان که زیر مجموعه شرکت گیتی پسند بوده و این محصولات را عرضه میکند باید یاداور شویم که این شرکت فعالیت خود را از حدود سال 1375 آغاز کرده و با اعطای نمایندگی و پشتیبانی از نمایندگان فروش و همچنین افزایش میزان تولید و کیفیت محصولات و ارایه لیست فروش واحد به تدریج توانسته است که گوی سبقت را از رقبا برباید و تبدیل به بزرگترین شرکت در تولید لوله های پلیمری سفید شود .

ارایه لیست قیمت واحد علاوه بر بوجود آوردن شفافیت باعث شده است که خرید این لوله ها در قیاس با شرکتهای دیگر به صرفه بودن خود را با اثبات رسانده و از فروشنده تا خریدار همگی راصی باشند . از انجا که شرکتهای مختلف استراتژی ها متفاوتی در فروش اتخاذ میکنند , مجموعه شرکت گیتی پسند و از جمله شرکت آذین لوله سپاهان مبنای کار خود را فروش انبوه با سود کم قرار داده و با این ترفند توانسته بیش از 80 درصد از فروش لوله های تک لایه را داشته باشد و این مساله باعث شده تعیین کننده قیمت لوله و اتصالات در این زمینه باشد .

لیست قیمت لوله آذین

لیست قیمت لوله آذین

همانطور که گفته شد ارایه لیست قیمت لوله و اتصالات , خرید و فروش لوله های تک لایه را تسهیل کرده و کارخانه با فروش لوله و اتصالات طبق لیست و درصد تخفیف مشخص به نمایندگی و عاملین فروش در سرتاسر ایران ضمن رقابتی نمودن قیمت , یک سقف مشخصی از سود را برای فروشندگان عمده و خرده فروشی مشخص نموده است . فروش طبق لیست منتشر شده  اجباری نیست اما از آنجا که با دسترسی اغلب مردم به اینترنت و اطلاعات به روز شده به راحتی میتوان با چند کلیک لیست قیمت لوله آذین و اتصالات آنرا سرچ نمود , گران فروشی در مورد لوله آذین سپاهان به ندرت اتفاق میفتد .

لیست قیمت آذین در کنار ارایه قیمتها دارای یک کدبندی منحصر به فرد برای هر کالا بوده و از لوله و اتصالات تا لوازم جانبی را در خود گنجانده است . از آنجا که در سالهای اخیر اتصالات ابداعی مانند زانو دوقلو و … به لیست قیمت لوله آذین اضافه شده است و باز هم ممکن است اقلام دیگری بسته به نیاز افزوده شود به محض شروع به تولید یک کد به آن قطعه و سایز مشخص اختصاص داده میشود تا در صورت نیاز از آن استفاده شود .

البته لیست ابزارالات و تجهیزات جانبی آذین , نیوپایپ و نیوفلکس در یک لیست مجزا تهیه و منتشر میشود .

از دیگر خصوصیات یک  لیست قیمت لوله اتصالات ,  تاریخ دقیق به روز لیست قیمت بوده که این تاریخ به شما کمک میکند که با افزایش یا کاهش قیمتها دچار استیصال نشده و به قیمت روز لوله آذین خرید کنید .

هرچند که در این سالها اغلب اجناس در کشور ما صرفا روند صعودی داشته اما از آنجا که قیمت لوله آذین فقط مواد اولیه وابسته از و مواد پلیمری هم تابع قیمت روز دلار میباشند , لیست قیمت آذین نوسانات بسیاری داشته و در عین افزایش به دفعات کاهش قیمت را نیز شاهد بوده ایم .  البته یک مقدار کمی قیمت لوله اتصالات آذین بستگی با پارامترهایی نظیر قیمت فلز برنج و یا هزینه های تولید هم دارد .

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.