قیمت لوله و اتصالات

قیمت لوله و اتصالات

قیمت لوله و اتصالات

توزیع ,  فروش و ارایه پیش فاکتور قیمت لوله و اتصالات تهران پایپر

09122437371-22533080 بدون تعطیلی , فروش لوله کشی ساختمان و تاسیساتی

جهت درخواست پیش فاکتور و لیست قیمت لوله اتصالات درخواست خود را واتساپ , تلگرام و یا باما تماس بگیرید.

مجموعه ما با دارا بودن چندین مرکز پخش , انبار و فروشگاه در شمال , شرق , غرب و مرکز تهران آماده تامین لوله اتصالات و ملزومات تاسیساتی شما در سراسر تهران میباشد.

نمایندگی فروش لوله و اتصالات , تک لایه آذین لوله سپاهان , نمایندگی فروش لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ و سوپرپایپ , نمایندگی فروش لوله پوش فیت نیوفلکس و پلیران , نمایندگی فروش لوله اتصالات پلیکا , پلیمر گلپایگان P.G , ناردین ,داراکار , سمنان و پارس , پخش لوله های گالوانیزه ساوه , سپنتا , پخش لوله های گازی و API  سپاهان , سپنتا و سایر کارخانجات داخلی , پخش لوله اتصالات  مانیسمان اهواز , و چینی , رده 40 & 80 و 160 توزیع و فروش انواع شیرالات ساختمانی چدنی و برنجی , شیرفلکه , شیرگازی , آبی و شیرالات بهداشتی توزیع و فروش اتصالات آهنی , گالوانیزه برزیلی , مک و چینی ,  توزیع و فروش لوازم جانبی لوله کشی و تاسیسات , بست لوله , عایق لوله , شیلنگ ها و لوازم جانبی شیرالات

قیمت لوله و اتصالات

قیمت لوله اتصالات آب و فاضلاب

قیمت لوله اتصالات آب و شوفاژ با توجه به ورود لوله اتصالات پلیمری با حد زیادی نسبت به لوله کشی های فلزی متعادل گشته است . این مساله هم در خرید و قیمت لوله اتصالات و هم در اجرای لوله کشی ساختمان خود را نمایان کرده است . لوله اتصالات پلیمری فاضلاب نیز با توجه به اینکه مصرف لوله های چدنی کاهش پیدا کرده است , در تهیه و اجرا نسبت به لوله کشی چدنی کاهش پیدا کرده است .

لوله های پلی پروپلین در 20 سال اخیر به خوبی جای لوله اتصالات فلزی را در لوله کشی آب ساختمان و لوله کشی شوفاژ ساختمان پر کرده اند. قیمت مناسب , اجرای راحت , حمل آسان و تعمیرات و ظاهر مناسب آنها ,  لوله های تک لایه را به محبوبترین لوله اتصالات در زمینه لوله کشی آب سرد و گرم و لوله کشی شوفاژ نموده است. اتصالات لوله های تک لایه نیز از جنس خود لوله میباشد و هنگام اتصال با جوش اتویی به هم متصل میشوند

هنگام اتصال به شیر و اتصالات فلزی از اتصال یکسر فلزی استفاده میشود. لوله تک لایه  آذین سپاهان ساخت اصفهان رایج ترین لوله مورد استفاده در بین لوله های ساخت داخل است. قیمت مناسب لوله اتصالات آذین لوله سپاهان در عین کیفیت نسبتا مناسب و توزیع مناسب از دلایل این برتری است.

دارا بودن اتصالات متنوع همانند زانویی , سراهی تبدیلی , تبدیل , بوشن یک سر دنده بوشن یکسر مغزی , مهره ماسوره یک سر فلزی و دوسرجوش , شیرفلکه , شیر دسته گازی , بوشن زانو دوقلو و سایر اتصالات جانبی در سایز و اندازه های مختلف و به اصطلاح جور بودن جنس از دلایل فراگیری اذین لوله سپاهان در , تهران و شهرستانها و سراسر ایران میباشد .قیمت لوله و اتصالات آذین

لیست قیمت آذین لوله سپاهان

لوله آذین لوله سپاهان یک برند دارای استاندارد برای لوله کشی آب سرد و گرم و شوفاژ میباشد. از دیگر محصولات آذین لوله سپاهان , لوله فویل دار سه لایه است که برای لوله کشی شوفاژ بسیار مناسب میباشد.

از دیگر برندهای فعال در زمینه لوله اتصالات پلیمری میتوان به به لوله اتصالات یزدبسپار اشاره کرد. لوله های تک لایه تا فشار 20 بار را تحمل میکنند و برای آبرسانی نیز بسیار مناسب میباشند.

قیمت لوله کشی با لوله های تک لایه پلی پروپیلن یا پ پ نیز بسیار مناسبتر از لوله کشی فلزی میباشد.

لیست قیمت لوله نیوپایپ

لوله های پنج لایه نیز از دیگر لوله های پلیمری با ساختار PEX-AL-PEX  میباشند که در 15 سال اخیر و با کیفیتی بالاتر از لوله اتصالات تک لایه به بازار عرضه شده و فراگیر شده اند. با این وجود به علت قیمت بالاتر آنها و شرایط فنی اجرا مصرف آنها نسبت لوله های پلاستیکی تک لایه کمتر است.

لوله های پنج لایه دارای یک لایه آلومینیوم در بین لایه های تشکیل دهنده لوله هستند و به همین خاطر برای لوله کشی آب گرم و شوفاژ بسیار مناسب هستند.

نمایندگی نیوپایپ

جنس اتصالات لوله های پنج لایه معمولا از فلز برنج با آبکاری کروم میباشد. اتصالات به دو روش به لوله متصل میشوند.

روش اول اتصال قیمت لوله و اتصالات سیستم پرسی است که به دستگاه پرس نیاز دارد و معمولا برای پروژه های بزرگ و ساختمانها به کار میرود.

روش دوم اتصال مهره ای یا کوپلینگ است که با یک آچار نیز میتوان لوله کشی را انجام داد.

نمایندگی سوپرپایپ

از برندها و رایج ترین برند های تولیدکننده لوله اتصالات پنج لایه میتوان به لوله اتصالات پنج لایه نیوپایپ ,ایزوپایپ و  سوپرپایپ اشاره کرد.

کیفیت خوب و قیمت مناسب لوله اتصالات نیوپایپ را به پرفروش ترین برند در این زمینه کرده است.

با این وجود تولید کننده های دیگری هم هستند که در این عرصه فعالیت میکنند.

انواع لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب ساختمان ها در حال حاضر عمدتا با لوله اتصالات پلیکا و پوش فیت اجرا میشود. البته لوله کشی پلی اتیلن و چدن نیز به ندرت در برخی ساختمان ها صورت میگیرد.

اتصال لوله و اتصالات پلیکا با چسب , لوله اتصالات پوش فیت با اورینگ , پلی اتیلن با جوش لب به لب انجام میشود.

راحتی اجرا و قیمت مناسب از علل رواج لوله اتصالات پلیکا میباشد.

لوله اتصالات فاضلاب

از شناخته شده ترین کاخانجات تولید لوله و اتصالات پلیکا در ایران لوله اتصالات گلپایگان,ناردین , داراکا , سمنان و پارس میباشند.

البته در هنگام خرید این نوع لوله اتصالات باید به نامهای تجاری مشابه نیز دقت کرد تا شباهت نام باعث خرید لوله اتصالات پلیکا با برند متفاوت نشود.

شکنندگی لوله پلیکا از نقاط ضعف آن میباشد که با استفاده از لوله های پلیکا با کیفیت بالا میتوان تا حدودی این نقص را پوشاند. برای ساختمان های بلند مرتبه و به سبب شتاب گرفتن پساب از ارتفاع لوله کشی پلیکا برای اینگونه ساختمان ها مناسب نیست.

استفاده از پوش فیت

به خاطر همین در ساختمانهای بلند مرتبه بیشتر از لوله اتصالات پوش فیت استفاده میشود. لوله اتصالات پوش فیت به صورت سوکت و بوسیله یک واشر اورینگ آب بندی میشوند. در هنگام اجرای لوله کشی فاضلاب باید به شیب بندی لوله ها اهمیت ویژه ای داد .

پس از لوله کشی هر قسمت بسته با لوله کشی , لوله اتصالات پوش فیت باید بوسیله بست و ساپورت مهار شوند تا در اثر استفاده و لرزشهای ساختمان از آب بندی خارج نشوند . از مزایای لوله کشی پوش فیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

-سرعت و راحتی  در اجرا  -70 درصد صرفه جویی در زمان نسبت به سیستم های دیگر و بدون نیاز به ابزار

کاربرد دوباره  از اتصالات وصل  شده بدون هیچگونه ضایعات

 مقاومت برابر سرما

–  استحکام در برابر ضربات فیزیکی

– مقاومت فرسایشی در مدت زمان  آب بندی مناسب 

اجرای راحت  در قسمتهای مختلف

تحمل حرارتی مناسب

– هماهنگی لوله و اتصالات

از برندهای رایج در بازار میتوان به پوش فیت نیوفلکس , پلیران , وحید , یزد , پلی تک و سایر برندها

پوش فیت پلی ران یکی از مرغوبترین و پرفروشترین لوله اتصالات پوشفیت در ایران میباشد. کیفیت عالی پلی ران از مهمترین دلایل این موضوع میباشد. اما از لحاظ قیمت لوله اتصالات پلیران قیمت به مراتب بالاتری نسبت به بقیه برندها دارد.

قیمت لوله و اتصالات

برای خرید لوله اتصالات در سراسر تهران و اطلاع از قیمت و درصد تخفیف لوله اتصالات با ما تماس بگیرید . ارسال لوله اتصالات در اسرع وقت به سراسر  تهران شمال تهران شرق تهران غرب تهران مرکز تهران جنوب تهران و شهرستانها

3 دیدگاه
 • Pingback:مهره ماسوره طلایی | لوله کشی ساختمان تهران
  Posted at 16:33h, 25 آوریل پاسخ

  […] لیست قیمت مهره ماسوره طلایی و قیمت لوله اتصالات با ما تماس […]

 • @ok3900
  Posted at 15:51h, 08 آگوست پاسخ

  قیمت باید زنگ بزنم بگیرم ؟

  • hoseinpor hoseinpor
   Posted at 13:32h, 09 آگوست پاسخ

   لیست صورت اقلام لوله اتصالات را لطفا واتساپ کنید .

ارسال دیدگاه