نمایندگی نیوپایپ تهران تا 30 درصد تخفیف

نمایندگی نیوپایپ تهران تا 30 درصد تخفیف

نمایندگی نیوپایپ

فروشگاه لوازم لوله کشی تهران پایپر نمایندگی نیوپایپ در تهران و بورس قیمت لوله و اتصالات ساختمانی با قابلیت ارسال به کلیه نقاط تهران و شهرستانهای کشور از مبدا کارخانه و انبار فروشگاه. جهت دریافت پیش فاکتور و لیست قیمت لوله نیوپایپ با نمایندگی نیوپایپ در تهران تماس بگیرید.

خرید شما از نمایندگی نیوپایپ تهران میتواند به دو صورت حضوری و اینترنتی صورت پذیرد. ما برای حصول اطمینان از اصالت جنس و گارانتی قیمت محصولات این تضمین را به شما میدهیم که با ارایه لیست قیمت و دریافت پیش فاکتور فروش که هیچ فروشگاه دیگر نخواهد توانست قیمت و تخفیف های ارایه شده توسط ما را به شما بدهد. مقایسه پیش فاکتور فروش راحتترین راه برای راستی آزمایی این مطلب است.

نمایندگی نیوپایپ

نمایندگی نیوپایپ تهران

با توجه به شرایط موجود و رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین حجم بالای فروش مان این تسهیلات را برای شما سروران گرامی مهیا شده است, که به دو  صورت  حضوری و اینترنتی برای خرید لوله نیوپایپ اقدام کنند . با توجه به وجود چندین انبار در شرق و جنوب تهران و همچنین انبار کارخانه اصفهان این امکان وجود دارد که برای خریدهای کلی  پرورژه های ساختمانی و یا همکاران بار از مبدا اصفهان یا تهران به دلخواه خریدار ارسال شود. همانطور که میدانید برای خریدهای دربستی و خاوری کرایه حمل بر عهده فروشنده میباشد.

خرید لوله نیوپایپ

شما سروران گرامی میتوانید برای خرید لوله نیوپایپ از نمایندگی به در دست داشتن لیست محصولات مورد نیاز و ترجیحا کد اقلام مورد نظر نسبت به دریافت پیش فاکتور اقدام نمایید . البته بهتر است که پیش از تشریف فرمایی لیست اقلام را از طریق واتساپ ارسال کرده تا برای تهیه پیش فاکتور معطل نشوید.

خرید اینترنتی لوله نیوپایپ

این روزها با توجه به وضعیت سخت آمد و شد و همچنین رعایت موارد بهداشتی خرید اینترنتی لوله نیوپایپ مانند بسیار از دیگر مایحتاج دیگر بسیار متداول شده است . خرید اینترنتی علاوه بر سهولت خرید موجب شده است که دسترسی به قیمتهای واقعی آسانتر شود.

برای این منظور شما میتوانید با ارسال لیست لوله و اتصالات به راحتی با در دست داشتن پیش فاکتور و مقایسه آن به راحتی نسبت به خرید اینترنتی لوله از نمایندگی نیوپایپ با قیمت مناسبتر تصمیم گیری کنید.

مزیت خرید از نمایندگی نیوپایپ تهران پایپر وجود علاوه بر قیمت و تخفیف های فوق العاده تا 25 درصد تخفیف را میتوان ارسال بار لوله و اتصالات از مبدا انبار شرکت نیوپایپ باشد.

لوله و اتصالات نیوپایپ

لوله های نیوپایپ یک نوع لوله پنج لایه بوده که برای لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی و لوله کشی پکیج و شوفاژ و همچنین اجرای لوله کشی گرمایش از کف مورد استفاده قرار میگیرند.

لوله های نیوپایپ از دو لایه پلیمر PEX  , یک لایه آلومینیوم و دولایه چسب پلیمری برای چسباندن پکس به لایه آلومینیمی مورد استفاده تشکیل شده اند. پلیمر PEX پکس یک نوع پلیمر از مواد پلی اتیلن مشبک میباشد که ویژگیهایی مناسبی از لحاظ بهداشتی و مقاومتی برای استفاده در لوله کشی آب در دماهای مختلف دارد. از این رو این لوله ها توانایی تحمل درجه حرارت تا حدود 90 درجه سانتیگراد را دارند.

عمر لوله های نیوپایپ بسیار زیادی بوده و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم هستند. برای دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ به نمایندگی نیوپایپ تهران پایپر مراجعه نمایید.

لوله های نیوپایپ در سایزهای 16 , 20 , 25 , 32 , 40 , 50 و 63 تولید میشوند.

نمایندگی نیوپایپ تهران

اتصالات نیوپایپ نیز از جنس فلز برنج بوده که پس از تولید آبکاری کروم میشوند. آبکاری کروم علاوه بر ظاهر زیبا باعث مشوند که خوردگی در اتصالات کاهش پیدا کند.

به تناسب لوله ها  اتصالات نیوپایپ در دو شکل اتصالات پرسی و کوپلی تولید و به بازار عرضه میشوند . شرکت نیوپایپ را میتوان اولین شرکت تولید کننده اتصالات کوپلی در ایران قلمداد کرد که با تولید آن باعث شد بسیاری از اقلام ساخت کشور چین ارزش واردات نداشته باشند و واردات آنها قطع شد.

شرکت نیوپایپ علاوه بر تولید لوله اتصالات با کیفیت و قابل رقابت با محصولات کشورهای دیگر توانسته با بهره گیری از وجود زیرساختهای صنعتی جانبی قیمت تمام شده این محصولات را به شدت کاهش داده و تقریبا واردات محصولات لوله و اتصال پنج لایه را به صفر رسانده است. پیش از توسعه و تولید انبوه لوله و اتصالات نیوپایپ برندهای چینی و بعضا ترکیه ای و اروپایی با قیمتی بسیار بالاتر از این و با کیفیت حداکثر مساوی و  بعضا پایینتر از نیوپایپ بخش زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده بودند.

علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و کنترل کیفیت همیشگی و پویا در کارخانه نیوپایپ, با استفاده از تحقیقات به روز شرکت اقدام به بروزرسانی کیفی و کمی اتصالات نموده و همواره جزو اولین شرکتهایی است که اتصالات جدید را به بازار عرضه میکند.

علاوه بر لوله و اتصالات تولید تجهیزات جانبی مانند شیرالات, کلکتور و فوم دیگر وسایل مورد نیاز و  همچنین فوم و ملزومات جانبی لوله کشی ساختمان و گرمایش از کف جزیی جدایی ناپذیر از محصولات شرکت نیوپایپ بوده و شما متیوانید در نمایندگی نیوپایپ با دریافت کاتالوگ و آشنایی با محصولات جدید نیوپایپ آشنا شوید.

کارخانه شرکت نیوپایپ

کارخانه شرکت نیوپایپ واقع در مورچه خورت استان اصفهان در سال 1375 تحت هولدینگ تولیدی بزرگ شرکت گیتی پسند اصفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته شد. محصولات شرکت نیوپایپ تحت شرکت آتی لوله سپاهان تولید و به فروش میرسند.

شرکت نیوپایپ تهران

محل دفتر شرکت نیوپایپ در تهران واقع در خیابان آفریقاست. اما این دفتر فقط برای رسیدگی به امور نمایندگی ها میباشد . روال خرید محصولات نیوپایپ خرید از نمایندگی نیوپایپ و فروشگاه لوله و اتصالات و عاملین فروش آن میباشد.

اخذ نمایندگی نیوپایپ

اخذ نمایندگی فروش محصولات نیوپایپ در حال حاضر شامل تعهدات مالی و سابقه و همچنین داشتن فروشگاه و انبار مناسب میباشد . در حال حاضر و با تعهدات مالی سختی که برای گرفتن نمایندگی وجود دارد بهتر است ابتدا با خرید از نمایندگیها و محک زدن قدرت فروش خود پس از بررسی های دقیق نسبت به اخذ نمایندگی اقدام نمایید تا بدین صورت ریسک این کار را به حداقل برسانید.

کاربرد لوله نیوپایپ

لوله‌های پنج لایه PEX-Al-PEX متشکل از نوعی پلی اتیلن مشبک(پکس) و آلومینیوم, دارای ساختاری خاص با تلفیق فلز و پلیمر هستند و برای مصارف مختلف تا دمای حداکثر 90 درجه سانتیگراد مناسب هستند. این نوع لوله‌ها به عنوان یک نوآوری جدید در صنعت لوله‌کشی محسوب می‌شوند و در انتقال آب و سایر مایعات استفاده می‌شوند. این نوع لوله ها مقاومت خوبی در برابر مواد شمیایی داشته و انبساط طولی بسیار کمی دارند.

بعضی از کاربردهای لوله و اتصالات نیوپایپ عبارتند از:

1. سیستم‌های آبرسانی: لوله‌های نیوپایپ در سیستم‌های آب سرد و آب گرم ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2. تأسیسات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع: این لوله‌ها در سیستم‌های سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع ساختمان استفاده می‌شوند.

3. سیستم‌های گرمایش از کف: لوله‌های نیوپایپ در سیستم‌های گرمایش از کف استفاده می‌شوند، که در آن آب گرم از طریق لوله‌های نیوپایپ زیر کف پوش ساختمان جریان می‌یابد.

4. انتقال آب در رایزر آبرسانی: لوله‌های نیوپایپ در انتقال آب در رایزرها استفاده می‌شوند.

5. کاربرد در صنایع پزشکی و بهداشتی: لوله‌ کشی نیوپایپ در صنایع پزشکی و بهداشتی برای تولید گازهای طبی و سیستم‌های دیالیز و غیره استفاده می‌شوند.

6. کاربرد صنعتی: لوله‌های پنج لایه نیوپایپ در صنایع مختلفی مانند ماشین‌سازی، کشتی‌سازی، نفت و گاز و صنایع شیمیایی استفاده می‌شوند.

7. سیستم‌های حرارتی برودتی صنعتی: از لوله‌های نیوپایپ در سیستم‌های گرمایی و سرمایی مانند سردخانه‌ها، فن‌کوئل‌ها و سیستم‌های سرمایش از کف استفاده می‌شود. در این سیستم‌ها آب گرم در طول مسیر لوله‌های نیوپایپ به خوبی انتقال می‌یابد و افت دمای قابل توجهی ندارد.

جهت استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور با تهران پایپر, نمایندگی نیوپایپ در تهران تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *