سرویس کولر مرزداران 09122437371 تعمیر کولر آبی و گازی

سرویس کولر مرزداران 09122437371 تعمیر کولر آبی و گازی

سرویس کولر مرزداران

نصب , راه اندازی و سرویس کولر مرزداران 09122437371  شبانه روزی

عیب یابی , تعمیرات , راه اندازی و سرویس کولر آبی

عیب یابی و تعمیر کولر گازی

کابل کشی و سیم کشی ساختمان و کولر آبی و گازی

تعویض موتور کولر آبی , پمپ , پوشال , تسمه , شناور , برزنت , تعویض کفی و لوله کشی کولرابی , نصب سایبان کولر آبی و گازی , عیب یابی و رفع خرابی کولر آبی و گازی

کلیه خدمات تاسیساتی , لوله کشی و شیرالات

تعمیر سرویس کولر مرزداران

تعمیر کولر مرزداران

اعزام نصاب , تعمیرکار و سرویس کار کولر آبی وگازی اسپلیت به محدوده مرزداران , خیابان ناهید , بهار , لاله ,  بلوارجانبازان, آریافر فرشتگان , ایثار , جلال آل احمد , خرم رودی , ابراهیمی , البرز ,اطاعتی, شهرک آزمایش ,شهرک پاس و فرهنگیان و شهرک ژاندارمری

سرویس کولر آبی مرزداران

با سرویس یک کولر آبی هم راندمان کولر آبی بالا میرود و کیفیت باد آن بیشتر میشود و هم اینکه با بررسی قطعات کولر و رفع عیوب احتمالی از خرابی و خسارت بیشتر به کولر جلوگیری کرده و علاوه بر آسایش صرفه اقتصادی هم دارد.

مثلا در هنگام سرویس کولر اگر تسمه به طور استاندارد تنظیم نباشد , اگر شل باشد انتقال نیرو به اندازه کافی انجام نمیشود و اگر سفت باشد ممکن است به موتور کولر آسیب رسانده و دینام کولر را بسوزاند.

سرویس کولر شهرک آزمایش

کولر آبی از دو قسمت تولید باد و خنک کردن باد تشکیل شده است. موتور کولر آبی با چرخاندن تسمه , یاتاقان , شفت و حلزونی باد تولید میکند و با دمیدن آن به داخل کانال بخشی از کار صورت میگیرد.

باد ایجاد شده یک باد با دمای معمولی است که با استفاده از سیستم تبخیری کولر آبی آنرا خنک میکند.

پمپ کولر آبی , آب موجود در کفی کولر را با استفاده از لوله ها و شیلنگها با ناودانی و آبریزهای پوشال هدایت کرده و پوشالها را مرطوب میکند.

سرویس کولر شهرک فرهنگیان

با خیس شدن پوشال ها رطوبت داخل اتاق کولر بالا رفته و ذرات آب به تبخیر شدن تمایل پیدا میکنند .

این تمایل به تبخیر باعث میشود گرمای ذرات آب و هوای مجاور درفضای داخل اتاق را بگیرند و بخار شوند. با این عملیات فضای داخل کولر خنک شده و باد دمیده شده به داخل کانال تا حد زیادی خنک میشود.

البته این عملیات تبخیری در مناطق شرجی اتفاق نمی افتد و به همین دلیل است که کولر آبی در مناطق شرجی و رطوبتی کارایی چندانی ندارد.

سرویس کولر شهرک پاس

پس هرگاه کولر آبی باد گرم میزد بدانید که ایراد در سیستم مرطوب کردن یا خود پوشالها میباشد. محل قرار گرفتن کولر نیز در میزان خنک کردن کولر موثر است.

در سایه بودن و دور از تابش نور آفتاب بودن , هوادهی مناسب و دور بودن از محلی که بوی نا مطبوع دارد(مانند لوله کشی هواکش فاضلاب ساختمان ) از پارامترهایی است که بر کیفیت باد کولر بسیار اثرگذار میباشد.

هر قطعه ای از کولر که درست نصب شده باشد و در بهترین حالت کیفیت و کارایی خود کارکند میتواند تاثیر مستقیم و قابل توجهی در میزان بهینه کارکرد کولر داشته باشد پس بهتر است در جزییات نیز دقت کنید.

جهت دریافت سرویس کولر , تاسیساتی و لوله کشی مرزداران و محدوده با ما تماس بگیرید.

1 نظر

ارسال دیدگاه