سرویسکار کولر آبی 09122437371

سرویسکار کولر آبی تهران

سرویسکار کولر آبی 09122437371

سرویسکار کولر آبی

سرویسکار کولر آبی در سراسر تهران تعمیرات  و سرویس کولر آبی و سلولزی

تعمیر و سرویس کولر شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080

نصب , جابجایی , عیب یابی و راه اندازی کولر آبی

عیب یابی و رفع عیب کولر آبی و سلولزی

سیم کشی برق و رفع عیب ایرادات برق کولر آبی

تعویض موتور کولر , پمپ کولر , پوشال کولرآبی

یاتاقان ,برزنت کولر و دیگر قطعات کولر آبی

ارایه کلیه خدمات تاسیسات شبانه روزی تهران .

سرویسکار کولر آبی

 

سرویسکار کولر آبی تهران

اگر قصد دارید سرویسکار کولر آبی خود باشید مراحل زیر را طی

کنید تا به بهترین نحو کولر آبی را سرویس و راه اندازی کنید.

مراحل کار 

ابتدا درب های کولر آبی خود را برداشته و با برداشتن پوشال ها همه جای کولر را تمیز کنید ,به طوری که از گردوغبار و آلودگی عاری شود.

شستشو و زدودن آلودگیهای کولر از مهمترینمراحلی است که باید هنگام سرویس و راه اندازی ابتدای فصل کولر با رعایت جزییات به آن توجه و دقت ویژه ای نمود.

شستشوی کولر علاوه بر بالا بردن راندمان کولر از لحاظ بهداشتی نیز یک نیاز به نظر میرسد.

در مرحله بعد به ترتیب شیر آب کولر ,مهره ممگی کولر شیلنگ کولر و در انتهای آن شناور کولر را بررسی کنید تا آب بندی باشند و عملکرد شناور کولر را نیز تست کنید تا در نقطه مطلوب آب را قطع کند. بعد کفی کولر را چک کنید تا سوراخ و پوسیدگی نداشته باشد که دراین صورت باید کفی کولر را با پرایمر یا ایزوگام پوشانده و سوراخ آن را پر کنید.

 

سرویسکار کولر آبی تهران

سرویسکار کولر آبی

 

تعمیر کولر آبی تهران

روغنکاری کولر :

سرویسکار کولر آبی در قسمت بعد باید با روغنکاری یاتاقان ها و دیگر لوازم مکانیکی کولر مانندفولی ,حلزونی,تسمه,فلکه بزرگ کولر ازروان بودن این قطعات اطمینان حاصل کند ,زیرا روان نبودن آنها باعث میشود به دینام کولر فشار وارد شده و عمر آن بکاهد.

در مرحله بعد باید از اتصال صحیح برزنت به کانال و هدایت درست باد کولر به مطمین شوید,تا کارایی کولر بالاتر رود.تراز بودن بدنه کولر وچهارپایه کولر از مهمترین اولویت ها در نصب و سرویس کولر میباشد.

بعد این مرحله سرویسکار کولر آبی به سراغ پمپ آب کولر و سیستم ایجاد رطوبت در کولر آبی میرود که شامل زیرآب کولر,پمپکولر,شیلنگ پمپ ,لوله های سقفی کولر و هدایت کننده آب به سمت پوشال ها را بررسی میکند.

سرویس کولر آبی تهران

در این سرویسکار با رعایت ایمنی و با استفاده از فازمتر برق کولر و جعبه تقسیم کولر را چک میکند و کولر را روشن میکند , تا از رسیدن برق به موتور کولر و پمپ کولر اطمینان حاصل کرده و اگر کارکرد کولر به خوبی انجام میشد , کار سرویسکار کولر آبی به پایان رسیده است .

اگر مورد یا مشکلی در برق کولر وجود داشت باید کلید کولر و برق کولر و در انتها از سالم بودن موتور کولر اطمینان حاصل کند.

سرویس کار کولر

اعزام سرویس کار و تعمیرکار کولر آبی همراه با خدمات لوله کشی و برقی در سراسر تهرانرا به تهران پایپر محول کنید تا با بهترین سرویس در خدمت شما شهروندان گرامی سرویس کار کولر شمال تهران,سرویس کار کولر شرق تهران, سرویس کار کولر غرب تهران سرویس کار  کولر مرکز تهران با ما تماس بگیرید.

قیمت سرویس کولر آبی در تهران

قیمت سرویس کولر آبی در تهران بسته به نوع سرویس و کاری که روی کولر انجام میشود متفاوت میباشد. تمیز کردن کولر و روغن کاری و تعویض پوشال رایج ترین نوع سرویس کولر میباشد که دستمزد و اجرت آن بدون لوازم حداقل 70 هزار تومان میباشد و شاید با تعویض لوازم و قطعات این اجرت تا 150 تومان نیز برسد.

تعویض یاتاقان های کولر و کفی کولر از اموری سختی هستند که در سرویس کولر ممکن است انجام شود و اجرت نسبتا بالایی دارند.

لوازم کولر مانند پوشال , تسمه ,برزنت , شناور , پمپ و موتور که بیشتر مصرفی هستند , جداگانه محاسبه شده و با توجه به گرانی و تورم موجود در بازار نمیتوان قیمت ثابتی برای انها اعلام کرد.

2 دیدگاه

ارسال دیدگاه