سرویس کولر فاطمی تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر فاطمی تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس و تعمیر کولر فاطمی

نصب , راه اندازی , سرویس و تعمیر کولر فاطمی ( جهاد ) کولر آبی و گازی اسپلیت

تلفن : 09122437371 – 22533080 شبانه روزی میدان و خیابان فاطمی و محدوده

نصب , راه اندازی , سرویس , عیب یابی و تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت و داکت اسپلیت

سیم کشی و لوله کشی کولر آبی , تعویض پوشال کولر آبی , دینام , پمپ , شناور , تسمه , تعویض یاتاقان کولر آبی , میل شفت , فولی , پروانه حلزونی , برزنت , کلید کولر و …

کابل کشی و لوله کشی درین , شارژ گاز , نصب کولر گازی و داکت اسپلیت , عیب یابی و رفع خرابی کولرگازی , تست گاز , افزایش راندمان کولر , جابجایی و لوله کشی کولر گازی

تعمیر کولر فاطمی

سرویس کولر فاطمی

سرویس کولر فاطمی شامل خدمات کولر آبی , کولر گازی و داکت اسپلیت میباشد . سرویس کولر چه از نوع آبی و چه از نوع گازی اسپلیت با تمیزکاری و شستشوی قطعات آغاز میشود . سپس چک کردن و راه اندازی کولر انجام شده تا در صورت عدم عملکرد صحیح کولر عیب یابی و رفع عیب خرابی و تعمیرات انجام شود .

سرویس کولر آبی شامل شستشو کفی کولر , روغن کاری کولر آبی یاتاقان و در صورت نیاز موتور و پمپ آب کولر میباشد . چک کردن قطعاتی مانند زیرآب , شیر , شناور و شلنگ کولر و کلا سیستم آبرسانی در مرحله بعدی کار قرار دارد . در این مرحله بایستی با پر بودن آب در کفی کولر , پمپ کولر با پمپاژ آب به راحتی تمامی پوشالها را خیس کند . توصیه میشود که هر سال با تعویض پوشال کولر بهروری کولر را افزایش دهید .

در مرحله بعد چک کردن عملکرد موتور کولر و انتقال نیرو از موتور به تسمه , یاتاقان , فولی و حلزونی یا پروانه کولر میباشد . هرگونه نقصی در این انتقال میتواند موجب کاهش راندمان یا ایجاد سر و صدای آزار دهنده در کولر نماید .

سرویس کولر گازی فاطمی

همانطور که گفته شد گام اول در سرویس کولر آبی و گازی پاکیزگی است . کولر گازی شامل دو بخش پنل داخلی و موتور یا کمپرسور است که معمولا در فضای آزاد نصب میشود .

در سرویس بخش پنلی داخلی بایستی با تمیز کردن کویلهای آن و زدودن ذرات گرد و غبار و چربی موجب بالا بردن خنکای تبادلی میشویم . بررسی درین کولر گازی نیز از نکات ریزی است که بایستی بررسی شود , چرا که در برخی اماکن به دلیل مسایلی از قبیل جابجایی کولر و لوله ها و تنشهای موجود در لوله کشی ساختمان ممکن است ترکها و انفصال هایی در سیستم لوله کشی درین کولر گازی بوجود بیاید که موجب ریزش آب از اطراف کولر اسپلیت شود .

تعمیر کولر آبی فاطمی

تعمیر کولر آبی معمولا در سرویس اولیه بایستی انجام شود و پشت گوش انداختن خرابیهای ریز میتواند موجب سرایت این خرابی شود . این نکته را بایستی بدانید که تعمیر کولر آبی در هر مورد اجتناب ناپذیر بوده و خرابیهای احتمالی بایستی حتما رفع  شوند .

معمولا در کولر آبی قطعاتی مانند موتور , پمپ آب کولر , برزنت , یاتاقان , فولی , زیرآب , کفی و در برخی موارد حلزونی کولر خراب شده که در اغلب موارد تعویض روشی به صرفه تر میباشد . حتی در مورد موتور کولر هم میتوان گفت که تعویض موتور روشی به صرفه تر از تعمیر موتور کولر آبی است .

تعمیر کولر گازی فاطمی

تعمیر کولر گازی نسبت به کولر آبی تخصثص تر میباشد . برد , کمپرسور یا موتور , پنل داخلی , کنترل , شیربرقی و لوله کشی از قطعات اصلی کولر گازی اسپلیت هستند . نقض کارکرد در هریک از موارد فوق میتواند تاثیر مستقیم بر روی عملکرد کولر گازی داشته باشد .

برای عیب یابی , سرویس و تعمیر کولر فاطمی با ما تماس بگیرید , تا در اسرع وقت در کنار شما باشیم .

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *