سرویس کولر بلوار فردوس تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر بلوار فردوس تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر بلوار فردوس

نصب , راه اندازی و سرویس کولر بلوار فردوس 09122437371 کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر آبی , تعمیر کولر آبی و سلولزی

سرویس و تعمیرات کولر گازی اسپلیت , شارژ گاز اسپلیت

عیب یابی و رفع عیب کولر

اجرا و تعمیرات سیم کشی و کابل کشی و لوله کشی کولر

تعویض موتور , پمپ , دینام , پوشال , برزنت , شناور , سایبان کولر , شیر شلنگ و کلیه قطعات کولر آبی و گازی اسپلیت

تعمیر سرویس کولر بلوار فردوس

سرویس کولر آبی بلوار فردوس

سرویس کولر آبی در عین سادگی باید با رعایت جزییات و به خوبی صورت گیرد. شستشوی و تمیز کردن کولر آبی از مهمترین کارهایی هستند که در هنگام سرویس کولرابی باید انجام شود.

روغن کاری قطعات مکانیکی مانند یاتاقان ,اطیمنان از کارکرد صحیح لوازم مکانیکی مانند تسمه , فولی , پروانه حلزونی و سایر قطعات کولر ابی , تنظیم شناور و تسمه کولر آبی چک کردن لوازم برقی کولر شامل , موتور کولر ابی , پمپ آب و سیم کشی و کلید کولر ابی , وارسی پوشال , شیر کولر , , شیلنگها و سیستم آبرسانی و ایجاد رطوبت کولر و سیستم انتقال باد شامل , کانال , دریچه , برزنت و دمنده کولر باید به دقت بررسی شوند .

تعمیر کولر بلوار فردوس

در بخش تعمیر و سرویس کولر بلوار فردوس بایستی به این مساله توجه نمود که اکثر خرابیها در ماه اول و دوم کارکرد کولر پیش خواهد آمد , چرا که بیش از نیمی از خرابیهای کولر آبی مربوط به گیرپاژ موتور کولر بوده و مابقی مربوط به از کار افتادن پمپ , تعویض یاتاقان کولر و دیگر موارد میباشد . از همین رو به شما توصیه میشود که پس از سرویس اولیه کولر آبی در آغاز فصل مجددا پس از یکی دو هفته به سراغ کولر رفته و روغن کاری مجدد همراه با چک کردن سایر قطعات کولر انجام شود .

اعزام فوری نصاب , تعمیرکار , سرویس کار کولر , لوله کشی و تاسیساتی به مناطق بلوار فردوس شرق و غرب , آیت الله کاشانی , اتوبان ستاری , بلوار شقایق , اتوبان باکری,بلوار تعاون,آسیا ,سازمان برنامه,مجتمع شهرک بهاران , شهرک یاس,شهرک چشمه  و صدرا

سرویس کولر گازی بلوار فردوس

برای کاهش مصرف برق کولرگازی اسپلیت ، همواره درجه حرارت آنرا روی 25 درجه سانتیگراد تنظیم نمائید. این عمل باعث خاموش شدن کولر این دما و  در نتیجه و کاهش هزینه برق مصرفی شما می گردد.

همچنین با توجه به جمع شدن هوای گرم در زیر سقف ،در صورت نصب پنل اسپلیت روی دیوار فاصله بیشتری از سقف داشته باشد، برق کمتری جهت سرد کردن محیط هوای زیر سقف مصرف شده و جریان هوای خنک بیشتری در هوا ایجاد می گردد.

تمیز کردن فیلترها و در صورت خرابی تعویض فیلترها پنل کولر گازی در سرویس کولر ضروری به نظر میرسد.

شستشوی فین و کویل ها متبادل کننده سرما با محیط نیز در بالابردن و افزایش راندمان کولر گازی نقش بسیار موثری را ایفا میکند و در صورت کثیفی آنها که بسته به محیط و آلایندگیهای موجود در محیط وجود دارد ممکن است به شدت کارایی اسپلیت را کاهش دهد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه