قیمت سه نظام لوله بازکنی

قیمت سه نظام لوله بازکنی

قیمت سه نظام لوله بازکنی

بررسی چگونگی قیمت سه نظام لوله بازکنی در هزینه نهایی رفع گرفتگی لوله فاضلاب به خاطر بعضا اختلافاتی است , که بین سرویس کاران لوله بازکنی و کارفرمایان صورت میگیرد . بطور کلی لوله های فاضلاب به روش فنرزنی با ژنراتور بازشده و تجربه نشان داده است که این روش موثرترین شیوه در گرفتگی لوله های فاضلاب میباشد , اما بعضا فنرزنی به تنهایی راهگشای مساله نیست و بایستی با استفاده از ابزاری به نام سه نظام لوله بازکنی رفع گرفتگی را انجام داد . خدمات لوله کشی و لوله بازکنی تهران با ارایه خدمات مشاوره ای و اجرایی در خدمت شما عزیزان میباشد .

قیمت سه نظام لوله بازکنی

سه نظام دستگاه لوله بازکنی چیست ؟

سه نظام دستگاه لوله بازکنی ابزاری است که به دستگاه فنر لوله بازکنی بسته شده و باعث چرخاندن فنر در تمامی حالتهای دورانی وضعی و انتقالی میشود . بدین ترتیب فنر به شکل هدفمند به کل بخشهای داخلی لوله فاضلاب برخورد کرده و عمل رسوب تراشی را انجام میدهد . با این روش میتوان تا حد زیادی از گرفتگی های بعدی لوله فاضلاب مطمین شد . چرا که همراه بازکردن لوله , عمل رسوب تراشی انجام میگردد .

جنس سه نظام لوله بازکنی از فلزاتی نظیر آلومنیوم , چدن و برنج بوده و نوع رایج آن سه پارچه بوده و به توسط فنرهای مخصوصی به یکدیگر متصل میشوند . البته سه نظام لوله بازکنی دارای اشکال مختلف و قیمت های متفاوتی بوده و از حدود 200 هزارتومان تا 400 هزار تومان متغییر میباشد .

در حقیقت ابزار سه نظام لوله بازکنی یک سیستم تعلیق برای فنر است که با شل و سفت کردن و حرکات چرخشی متفاوت از حرکت معمولی فنر به سمت جلو یا عقب استفاده کرده و باعث میشود که فنر به طور راندوم رسوبات احتمالی ته نشین شده موجود در طول لوله را تراشیده و پس از بازکردن آب به سمت لوله کشی فاضلاب اصلی دفع نماید .

سر فنر لوله بازکنی

از دیگر ابزارهای لوله بازکنی سرفنرهای متفاوت بوده که به تشخیص سرویسکار لوله بازکن و البته نوع گرفتگی مورد استفاده قرار میگیرد . البته این نوع سرفنرها بیشتر در موارد خاص استفاده شده و مانند سه نظام رایج نیستند , چرا که در موارد استفاده از سه نظام این ابزارها کارایی چندانی نداشته و به اندازه آن کار رسوب تراشی را انجام نمیدهند .

هزینه لوله بازکنی با سه نظام

هزینه لوله بازکنی با دستگاه سه نظام بسته به تعداد ابزار سه نظام های مصرف شده و حتی نوع گرفتگی دارد . معمولا در گرفتگیهای لوله پلیکا و پوش فیت رفع گرفتگی و لوله بازکنی راحت تر انجام شده و تعداد و قیمت سه نظام لوله بازکنی پایین تر میباشد , اما رقمی بین 3 تا 8 نظام لوله بازکنی یک تعداد معمولا مصرف شده میباشد و حدود 600 تا 2 میلیون تومان قیمت نهایی رفع گرفتگی هزینه برمیدارد ,  که از این مبلغ بیش از نیمی از آن هزینه خرید ابزار سه نظام میشود .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه