لوله بازکنی تهران | رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی تهران | رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی تهران

رفع گرفتگی , لوله کشی و لوله بازکنی تهران

09122437371-22533080 فوری شبانه روزی

رفع گرفتگی کانالها و لوله کشی فاضلاب و راه آب

بازکردن و رسوب تراشی لوله و اتصالات فاضلاب

لوله بازکنی لوله کشی پلیکا , چدن و پوش فیت

لوله بازکنی با ژنراتور وانواع فنر درسایزهای مختلف

رفع گرفتگی و تعمیرات توالت فرنگی دستگاه تراکم

رفع گرفتگیهای سیمانی , رسوبی و اشیای جامد

باز کردن سیفون توالت ایرانی , فرنگی و کفشور

در آوردن اجسام , موبایل , و دیگر اشیای قیمتی

اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان و تاسیسات

عیب یابی و رفع گرفتگی لوله کشی آب و شوفاژ

قیمت لوله بازکنی تهران

گرفتگی لوله فاضلاب

غیر از گرفتگیهایی که علت آن ورود یک جسم خارجی به درون فاضلاب میباشد, پی بردن به دلیل اصلی گرفتگی در اولویت امر قرار دارد.

شیب بندی نامناسب و معکوس یکی از دلایلی است که باعث میشود فاضلاب در لوله ها رسوب کرده و مسدود شوند.

در هنگام دفع فاضلاب دارای رسوبات مختلف از جمله مواد معدنی و چربی میباشد. که تداخل این دو و عدم شیب مناسب در لوله ها یکی از دلایل رسوب چربی در لوله ها, تنگ شدن به مرور لوله و مسدود شدن آن میشود.

استفاده از اتصالات نا مناسب و نامرغوب نیز یکی از دلایل مهم در گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان میباشد. استفاده از اتصالات 90 درجه پلیکا و فاضلاب در برخی از انشعابات میتواند یکی از دلایل نشست رسوبات و در نهایت گرفتگی لوله شود.

وجود پلیسه , شکستگی و هر گونه ناصافی در داخل لوله فاضلاب نیز باعث گیرکردن آشغال و جمع شدن دیگر رسوبات و گرفتگی راه آب شود. ورود مصالح ساختمانی و به خصوص سیمان به داخل لوله فاضلاب و سفت شدن آن در اثر جذب آب و خشک شدن آن به مرور نیز یکی دیگر از دلایل گرفتگی لوله اتصالات فاضلاب و مخصوصا سیفون های توالت , توالت فرنگی و کفشور ها میباشد.

لوله بازکنی شمال تهران

پیشنهاد لوله بازکنی تهران برای اجتناب به گرفتگی لوله , علاوه بر جلوگیری و مراقبت از ورود جسم خارجی و مصالح ساختمانی به داخل راه آب فاضلاب , شستشوی لوله فاضلاب است .

هر چند وقت یکبار با استفاده از آب گرم و پودر ماشین لباسشویی ( به علت کف کمتر) , سینک ظرفشویی و سرویسهای بهداشتی را شستشو دهید.

حدالامکان از استفاده از اسید و باز قوی برای بازکردن لوله ها خودداری کنید. فنر لوله بازکنی یکی از راههای رایج و معمول بازکردن لوله ها و راه آب است . استفاده تلفیقی از دستگاه فنر لوله بازکنی و اسید لوله بازکنی نیز یکی از راههای مرسوم در این زمینه است.

برای رفع گرفتگی لوله ها , راه آب ها, توالت , دستشویی , حمام با ما تماس بگیرید. لوله بازکن های ما در سراسر تهران , شمال تهران , شرق تهران , غرب تهران , مرکز تهران به صورت فوری آماده حضور در محل و رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب هستند.

خدمات لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی غرب تهران

به هر ترتیب گرفتگی لوله فاضلاب و رسوب گرفتگی در لوله های فاضلاب از متدوال ترین مشکلاتی است که احتمالا با آن روبرو خواهید شد. چند راه برای باز کردن لوله فاضلاب گرفته شده وجود دارد.

لوله بازکنی تهران با فنر رایج ترین راهی است که برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده میشود.

فنر لوله بازکنی از جنس فلزی فولادی و آهنی بوده که با عبور از داخل رسوبات ته نشین شده در لوله و گردش داخل آن راه عبور فاضلاب را باز میکند. این راه معایب و محاسنی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

در لوله بازکنی با فنر چسب و اتصالات و لوله کمترین احتمال آسیب دیدگی را دارند.

در لوله بازکنی با فنر فنر در طول لوله تمام رسوبات داخلی لوله را تراشیده و با یک شستشوی خوب میتوانید تا چند وقت خیالتان بابت گرفتگی لوله راحت باشد. در لوله بازکنی فنر یک ژنراتور فنر را به صورت طول و مدور هنگام داخل رفتن میچرخاند و در هنگام بیرون آمدن جهت گردش را تعویض میکند تا سطح داخلی لوله را به کلی بتراشد.

از معایب لوله بازکنی تهران با فنر میتواند این باشد که به لوله های ضعیف آسیب برساند و در برخی مواقع باعث شکستگی لوله ها شود. در لوله بازکنی با مواد شیمیایی بازی و اسیدی نیز که متدوال است بهتر استاز اسیدهای رقیق تر استفاده کنید تا به چسب و اورینگ اتصالات اثر کمتری داشته باشد و سیستم لوله کشی را از آببندی خارج نکند.

گرفتگی لوله آب

مشکل دیگری که در برخی ساختمانهای قدیمی دیده میشود , گرفتگی و انسداد لوله های قدیمی آب , شوفاژ و لوله کشی منبع انبساط است .

این نوع گرفتگی معمولا در لوله های فلزی دیده میشود , که بخاطر زنگ زدگی در طول زمان قطر لوله به تدریج مملو از رسوبات میشود . بطور خلاصه باید گفت که برای رفع این مشکل فنر زدن و یا استفاده از مواد شیمیایی کار ساز نیست .

تنها راه حلی که احتمالا کمی اوضاع را ممکن است بهتر کند , این است که در مرحله اول , شیرهای مخلوط را از لوله ها جدا نموده تا با جریان آب , کمی از رسوبات دفع شوند .

در صورتیکه اینکار جواب نداد , میتوانید با استفاده از فشار آب و اتصال دادن بوسیله شیلنگ یا لوله به قسمتهایی که فشار آب پایین است , رسوبات را به سمت خارج از لوله ها هدایت نمایید .

برای ارایه مشاوره و بازدید میتوانید با خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

Post A Comment