سرویس کولر پونک سردارجنگل 09122437371 آبی و گازی

سرویس کولر پونک سردارجنگل 09122437371 آبی و گازی

سرویس کولر پونک

نصب , راه اندازی و سرویس کولر پونک 09122437371 – 22533080 شبانه روزی

سرویس کولر آبی , تعمیر کولر آبی

عیب یابی و رفع عیب کولر گازی اسپلیت

شارژ گاز و سرویس کولر گازی , تعمیر کولر گازی اسپلیت

تعویض موتور آبی , پمپ کولر , برزنت , پوشال , شناور , کفی , تسمه,یاتاقان و سایر لوازم کولرابی و کلیه خدمات لوله کشی و تاسیساتی در پونک

تعمیر و سرویس کولر پونک

سرویس کولر آبی پونک

سرویس کولر آبی در ابتدای فصل گرمای انجام میشود .

نظافت کولر , تعویض پوشال و سایر لوازم خراب , روغن کاری , تنظیم قطعات , چک کردن و بررسی قطعات و عملکرد کلی کولر آبی سرویس کولر نامیده میشود.

سرویس کولر کیفیت و بازدهی کولر آبی را افزایش میدهد. در ضمن با سرویس کولر طول عمر کولر و قطعات آن افزایش پیدا کرده و خرابی ان کمتر میشود.

تمیز کردن کف کولر , حلزونی کولر و مسیر آبرسانی , روغنکاری یاتاقان , چک کردن موتور و گردش مناسب و میزان باددهی و بررسی آبرسانی پمپ و مسیرهای رسیدن آب به پوشالها از نکاتی است که هنگام سرویس کولر باید به آن پرداخته شود.

تعمیر کولر پونک

ارایه کلیه خدمات کولر , نصب کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر آبی , تعمیر کولر آبی , عیب یابی و تعمیر کولر گازی

شارژ گاز و سرویس کولر گازی , جابجایی , لوله کشی و سیم کشی کولر گازی و آبی و کلیه خدمات لوله کشی و تاسیساتی به مناطق پونک , میدان بوستان , بزرگره اشرفی اصفهانی , خیابان سردار جنگل , شهرک نفت,سیمون بولیوار,خیابان مخبری , میرزابابایی , کمالی , عدل , باغ فیض , تیراژه , ستاری و مناطق اطراف

سرویس کولر سردار جنگل

سرویس کولر گازی با تمیز کردن فیلتر های پنل داخلی و کویل ها و فینهای اسپلیت انجام شده و با چک کردن گاز , یونیت خارجی و کمپرسور انجام میشود .

با قرار گرفتن کمپرسور در یک محیط سایه و با هوادهی مناسب , راندمان کاری کولر تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و مصرف برق نیز کاهش میبابد. کثیفی و آلودگی کویل و فین ها تبادل سرما نیز باعث میشود تا تبادل حرارتی به میزان کافی انجام نشود و بهروری کولر کم شود .

در صورت نشت آب از کولر گازی نیز باید سیستم درین آنرا بررسی کرده و با شیب بندی مناسب درین از برگشت آب به داخل کولرگازی جلوگیری کنیم .

1 نظر

ارسال دیدگاه