سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران

سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران

سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران

خدمات نصب , سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران شبانه روزی

تلفن: 09122437371-22533080 تمام طول هفته 24 ساعته

نصب, لوله کشی, سیم کشی و راه اندازی کولر آبی و سلولزی, شستشو, روغن کاری و سرویس کولر آبی, عیب یابی و رفع عیب کولر آبی و قطعات, نصب , تعویض و تعمیر موتور کولر آبی, پمپ آب کولر, برزنت و شناور کولر, کلید برق کولر, تسمه و پولی کولر, تعویض یاتاقان کولر, رفع سر و صدای کولر, تعمیر و تعویض کفی کولر و کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران شبانه روزی.

سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهرانخدمات سرویس و تعمیر کولر آبی غرب تهران

سرویس کولر آبی از ابتدای سال جدید و در طول فصل تابستان بسته به منطقه و نیاز ساکنین انجام میشود. سرویس کولر آبی علاوه بر کمک به بهبود کیفیت باد کولر موجب افزایش ظول عمر کولر آبی و قطعات آن میشود. سرویس کولر آبی شامل تمیزکاری , روغن کاری و رفع عیوب احتمالی میشود. تعمیر و سرویس کولر آبی غرب تهران معمولا بین اوایل تا اواخر اردیبهشت ماه انجام میشود. البته طبع افراد , کاربری محیط و دیگر فاکتورها نیز در زمان دقیق سرویس و راه اندازی کول موثر هستند. اما به طور معمول سرویس و تعمیر کولر آبی شرق تهران در میانه اردیبهشت و بهتر است در ساعات خنک روز انجام شود.

کف کولر آبی بعد از یک سال مطمینا از لجن و گرد و خاک پر شده و نظافت کف کولر از اصول سرویس کولر آبی محسوب میشود. برای این کار لازم است که زیراب کولر باز شده و با یک شلنگ کف کولر را کاملا تمیز کنیم. در صورتیکه که قسمتی از کف کولر مشکوک به سوراخ شدن است بهتر است با قیر مایع و یا اسپری قیر کفی کولر ترمیم شود. قسمت های دیگر کولر که قابل شستشو با آب نیز بهتر است با یک دستمال نمور تمیز شوند.

بعد از تمیز کردن کولر به سراغ روغن کاری یاتاقان کولر خواهیم رفت و با بررسی قسمت های دیگر مانند تسمه و برزنت و شناور در صورت مشاهده خرابی نسبت به تعمیرات آنها عمل میکنیم.

بعد از پایان عملیات سرویس کولر با روشن کردن کولر , طرز عملکرد کولر را مشاهده کرد و در صورت نشتی آب و یا سر و صدا و ایرادات دیگر نسبت به رفع انها اقدام میکنیم. درصورت نیاز به بخش بعدی یعنی تعمیر کولر آبی میرویم. در صورت نیاز به تعمیرات و سرویس کولر آبی شبانه روزی با ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر آبی غرب تهران

تعمیر کولر آبی وابسته به نوع خرابی است. برخی از خرابی های کولر مانند نشتی آب از کف کولر یا شلنگ کولر واضح بوده و نیازی به تشخیص خاصی ندارند, اما بعضی از ایرادات کولر مانند خنک نبودن باد کولر و یا حتی از کار افتادن کولر به عیب یابی نیاز دارند.

نشتی از شلنگ کولر با تعویض شلنگ, شیر یا مهره کولر رفع میشود. رگلاژ نبودن شناور نیز ممکن است باعث سرریز آب از کفی کولر شده و در صورت سوراخ بودن کفی کولر نیز بایستی کفی کولر تعویض یا ترمیم شود.

خنک نبودن باد کولر آبی, از کار افتادن یا خاموش شدن کولر و یا وجود سر و صدا یا بوی بد از موارد نیاز به کارشناسی هستند.

خنک نبودن باد کولر ممکن است به دلیل خرابی پمپ آب کولر, گرفتگی لوله و اتصالات آبرسان پوشال و یا عدم وجود آب در کفی کولر باشند. در صورتیکه آب در تشتک کولر باشد و پوشال ها خیس نباشند , احتمالا پمپ یا کلید آن خراب شده و یا لوله های آبرسان دچار گرفتگی شده باشند.

در صورتیکه آب در کفی کولر نباشد, یا شیر کولر خراب است و یا شناور دچار مشکل شده است.

در صورتیکه کولر ناگهان از کار بیفتد, اگر با بوی سوختگی همراه باشد, حتما سیم پیچی موتور کولر سوخته یا به ندرت ممکن است سیم کشی ساختمان دچار مشکل شده باشد. البته در برخی موارد احتمال دارد که سوختگی سیم پیچی بدون بوی سوختگی همراه باشد و یا شما آنرا احساس نکنید.

در برخی موارد نیز پاره شدن تسمه یا از جای در آمدن پولی کولر موجب میشود که کار انتقال نیرو به انجام نشود. 

سر و صدای کولر نیز معمولا به دلیل خراب بودن یاتاقان یا لق بودن پایه دینام کولر است. ما در سرویس و تعمیر کولر آبی شرق تهران توصیه میکنیم که همه موارد فوق به خصوص سر و صدای یاتاقان را جدی بگیرید و سریعا نسبت به تعویض یاتاقان عمل کنید, چرا که ممکن است موجب فشار به موتور کولر و  گیرپاژ کردن موتور کولر شود.

در صورت نیاز به سرویس و تعمیر کولر آبی با ما تماس بگیرید, تا در سریع ترین زمان ممکن به صورت 24 ساعته در خدمت شما باشیم.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.