لوله کشی و نصب ماشین لباسشویی

لوله کشی و نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و یخچال ساید

09122437371-22533080 سراسر تهران

لوله کشی فاضلاب و آب ماشین لباسشویی

نصب ماشین ظرفشویی و یخچال ساید بای ساید

نصب شیر , جابجایی , انشعاب گیری لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب , آب بندی ماشین لباسشویی ,ظرفشویی و ساید,اعزام نزدیکترین لوله کش و نصاب ماشین لباسشویی به شمال , شرق , غرب , مرکز و جنوب و سراسر تهران,ارایه خدمات بدون تعطیلی و شبانه روزی

نصاب ماشین لباسشویی

بیشتر  ماشین های لباسشویی, ظرفشویی و ساید بعد از خرید اولیه ضمانت  داشته که برای استفاده از  خدمات گارانتی آن، شرکت مربوطه خود به صورت مجانی نصاب لباسشویی و… اعزام میکنند و کار نصب را انجام دهد .

ولی امکان دارد ؛ شما ماشین لباسشویی دست دوم تهیه کرده باشید , یا اینکه بعد از جابجایی  نیاز به نصب دوباره  داشته باشید. یا اینکه ماشین لباسشویی,ظرفشویی و یخچال مورد نظر فاقد گارانتی باشد .

عدم تعبیه جای مخصوص نصب و لوله ها و شیر های لباسشویی ,ظرفشویی و ساید نیز یکی از دلایلی است که شما را وادار میکند به یه نصاب یا لوله کش احتیاج پیدا کنید.

نصب ماشین ظرفشویی

اما اگر قصد دارید کار نصب و جابجایی ماشین های رخت شویی و ظرفشور را خود انجام دهید به به نکات زیر توجه کنید تا در هنگام نصب ماشین لباسشویی ,ظرفشویی و ساید با مشکل مواجه نشوید.

1- انتخاب یک جای مناسب که مسطح باشد , مکان نمناکی نباشد و حدالامکان روی فرش نباشد. اگر سطح قرار گیری شیب کمی دارد میتوانید با پیچهای پایه لباسشویی و ظرفشویی دستگاه را تراز کنید , چون در نهایت دستگاه باید تراز نصب شود.

2- انتخاب یک محل که پریز برق نزدیک باشد و دستگاههای فوق به برق آن وصل شوند.

3- پیچ ترانسفر لباسشویی در صورت بسته بودن , باز شود. پیچ ترانسفر در هنگام جابجایی برای تکان نخوردن دیگ ماشین لباسشویی باید بسته شود. تا خوردن و خم شدن لوله آب و فاضلاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و ساید ممکن است در کارکرد این دستگاهها خللی بوجود بیاورند.

4- ورودی آب سرد و گرم برای لباسشویی و آب سرد برای ماشین ظرفشویی و یخچال نصب شود.

ورودی آب گرم لباسشویی معمولا به رنگ قرمز رنگ میباشد و آب سرد سفید رنگ است. اگر نزدیک لباسشویی و ظرفشویی شیر آب نباشد باید با لوله کشی یا اضافه کردن شیلنگ به شیر آب متصل شوند که البته لوله کشی برای این کار مطمین تر است.

شیلنگ ماشین لباسشویی

چون شیلنگ لباسشویی ممکن است در صورت بلند بودن مشکلی ترکیدگی بوجود بیاورد , و اگر در منزل نباشیم خسارت به بار بیاورد.

باید سعی شود برای تامین آب لوازم فوق از کوتاهترین شلنگ استفاده شود. سراهی Y شکل برای انشعاب گرفتن مشترک از یک شیر لباسشویی یکی از راه های نصب دو  شلنگ لباسشویی به شیر لباسشویی میباشد.

5-خروجی فاضلاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی وصل شوند. یکی از مهمترین قسمتهای نصب لباسشویی و ظرفشویی دفع فاضلاب و خروجی این ماشینهاست.

به طور استاندارد بایستی که هرکدام از ماشینهای باید مستقلا یک لوله خروجی مختص داشته باشند.

اما با توجه به عدم وجود چنین لوله هایی که در هر آشپزخانه باید حداقل 3 عدد باشند , اغلب مجبور میشویم که لوله خرطومی خروجی لباسشویی و ظرفشویی را به زیر سیفون سینک متصل کنیم.

لوله کشی ماشین ظرفشویی

در برخی منازل فاصله بین لباسشویی و ظرفشویی با سینک زیاد میباشد و ما مجبور میشویم با اضافه کردن لوله خرطومی این فاصله را جبران کنیم .

برای اضافه کردن انشعاب فاضلاب سراهی و چهار راهی فاضلاب لباسشویی که دارای چپقی پلاستیکی نصب به شیلنگ است استفاده کنید.

ارتفاع لوله فاضلاب ماشین لباسشویی معمولا در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی – ظرفشویی ذکر شده است اما اگر به آن دسترسی ندارید باید حدود 60 سانتیمتر یا نصف ارتفاع ماشین نصب شود.

پس از نصب  ماشین لباسشویی , ظرفشویی و یخچال نصاب نمیباست آنها را با فشار به دیور بچسباند .

عدم گردش هوا  و له شدن لوله ها و سیم های مربوطه میشود و به دستگاه آسیب میزند. استفاده از اب گرم برای ماشین لباسشویی بسیار توصیه میشود زیرا علاوه بر کاهش مصرف برق , اصطحلاک دستگاه را نیز پایین می آورد.

لوله کشی و نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

1 نظر
  • Pingback:لوله کشی ماشین لباسشویی | لوله کشی ساختمان تهران
    Posted at 15:06h, 03 آوریل پاسخ

    […] نصب ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و یخچال […]

ارسال دیدگاه