تعمیر و سرویس کولر ونک ملاصدرا آبی و گازی اسپلیت

تعمیر و سرویس کولر ونک ملاصدرا آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر ونک

نصب , راه اندازی و سرویس کولر ونک

09122437371 – 22533080  بدون تعطیلی

سرویس کولر آبی , سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت

عیب یابی و تعمیر کولر آبی , تعمیر کولر گازی

شارژ گاز اسپلیت , عیب یابی و رفع عیب کولر گازی

کابل کشی و سیم کشی کولرآبی و گازی

تعویض موتور کولر آبی , پمپ , پوشال , تسمه , شناور , برزنت , شیلنگ کولر و ارایه کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی ونک شبانه روزی .

ارایه خدمات به محدوده میدان ونک , خیابان ملاصدرا , شیراز شمالی جنوبی , شیخ بهایی , ده ونک , برزیل و مناطق اطراف

تعمیر و سرویس کولر ونک

سرویس کولر ملاصدرا

تمیز کردن قطعات و ادوات کولر آبی در هنگام سرویس کولر آبی دراولویت کار قرار میگیرد. چک کردن قطعات و عملکرد صحیح قطعات کولر آبی نیز در مرحله بعدی کار قرار میگیرد.

در کولر یک سری قطعات هست که بایستی تنظیم شوند مانند شناور و تسمه کولر , روغن کاری یاتاقان کولر در گردش بهتر حلزونی و دمیدن باد و جلوگیری از سروصدای کولر موثر است.

موتور و پمپ کولر آبی و کلید کولر از مهمترین بخشهایی هستند که در کولر با برق کار میکنند. موتور کولر باعث گردش حلزونی و دمیدن باد و پمپ کولر موجب خنک شدن باد آن میشود.

سرویس کولر شیخ بهایی

با شروع فصول گرم و حرارت جانفرسای تابستان پیش از روشن کردن و راه اندازی کولر آبی و گازی, کولر ها بایستی سرویس شوند و چنانچه عیب و عیوبی دارند ,رفع شوند.

اگرچه بهتراست سرویس کولر  به دست سرویس کار کولر انجام شود, تا علاوه بر انجام بهتر سرویس کولر از ایرادات بعدی و مشکلات دیگر جلوگیری شود .

سرویس کولر خیابان شیراز

کولری که سرویس نشده باشد بیشتر انرژی خود را بیهوده هدر میدهد و با این کار علاوه بر ناکارآمدی کولر برق و انرژی را بدون راندمان کافی مصرف میکند.

از این رو با سرویس کولر مضافا بر  اینکه از باد و خنکی مناسب بهره میبریم در مصرف برق نیز تا حدودی صرفه جویی خواهیم کرد.

تعمیر کولر میدان ونک

موتور کولر آبی , پمپ کولر آبی , برزنت , شناور , تسمه , یاتاقان از قطعاتی هستند که در کولر آبی بیش از همه به تعمیر احتیاج پیدا میکنند. به غیر از موتور کولر که قابل تعمیر است , بیشتر این قطعات تعویضی میباشند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه