سرویس و تعمیر کولر آبی جردن 09122437371

سرویس و تعمیر کولر آبی جردن 09122437371

سرویس کولر جردن

نصب , تعمیرات و سرویس کولر جردن  09122437371-22533080 کولر آبی و کولر گازی اسپلیت , سرویس و تعمیر کولر آبی و سلولزی.

سرویس کولر گازی اسپلیت و کولر آبی, بدون تعطیلی و شبانه روزی, شارژ گاز کولرگازی اسپلیت , عیب یابی و رفع ایرادات اسپلیت تعمیرات پنل داخلی و یونیت خارجی کولر گازی.

نصب و تعویض قطعات کولر آبی و سلولزی , موتور کولر , پمپ آب کولر , برزنت, پوشال , یاتاقان,شناور دیگرلوازم کولر , لوله کشی گاز و درین کولرگازی کابل کشی برق کولر اسپلیت و کولر آبی و ارایه کلیه خدمات لوله کشی و تاسیساتی با تهران پایپر.

تعمیر و سرویس کولر جردن

سرویس کولر جردن

خدمات سرویس و تعمیر کولر جردن خیابان آفریقا( بلوار نلسون ماندلا ), امانیه , ناهید,اسفندیار, چهارراه جهان کودک , آفریقای جنوبی و محدوده اطراف

سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت که با شروع فصل گرما روشن میشوند یک امر ضروری به نظر میرسد. با سرویس اولیه کولر علاوه بر افزایش عمر مفید کولر آبی و گازی اسپلیت میتوان به حداقل استهلاک به حداکثر بهروری و استفاده از خنکای کولر رسید.

سرویس کولر میتواند در مواردی از گسترش خرابی و صدمات اساسی به کولر نیز جلوگیری کند.

سرویس کولر آبی جردن

تعمیر و سرویس کولر آبی جردن هر چند که کار راحتی به نظر میرسد بایستی با نهایت صبر و حوصله انجام شود.

تمیز کردن و شستشوی کولر و قطعات آن و زدودن گردو غبار از لوازم کولر از ارکان اصلی سرویس کولر آبی میباشد. سرویس و روغنکاری لوازم مکانیکی کولر آبی شامل یاتاقان , و مطمین شدن از صحت کارکرد و سلامت لوازمی مانند, تسمه , فولی , پروانه حلزونی و سایر قطعات کولر ابی نیز باید در مرحله بعدی صورت میگیرد. سرویس کولر جردن تست کردن  , موتور کولر ابی ,واتر پمپ و سیستم برق کولر و بررسی عملکرد صحیح تک تک قطعات میتواند افزایش راندمان و جلوگیری از آسیب های موتوری را به همراه داشته باشد.

تعویض پوشال , چکاب شیر کولر , فلوتر کولر , شلنگها و لوله های آب کولر و لوازم سیکل انتقال باد شامل , کانال , دریچه , برزنت و حلزونی کولر نیز باید سرویس شوند.

تعمیر کولر آبی جردن

تعمیرات کولر آبی معمولا متوجه قطعات مصرفی میشوند.

اکثر قطعات کولر آبی قابلیت و ارزش تعمیر نداشته و بایستی تعویض شوند. موتور کولر قطعه اصلی کولر آبی است که در صورت خرابی یا نیم سوز شدن یا باید سیم پیچی شود یا در صورت خرابی بوشها و شفت تعویض شوند.

البته این قضیه به قیمت دینام کولر و اجرت سیم پیچی نیز بستگی دارد. مابقی اقلام کولر همگی تعویضی هستند و تعمیرکردن آنها ارزش ندارد.

لوازمی مانند پمپ , یاتاقان , تسمه , کفی , حلزونی , فولی , شفت و سایرلوازم کولر آبی در صورت خرابی بایستی تعویض شوند.

روشن نشدن کولر یا نزدن باد در هنگام روشن کردن دکمه کولر آبی از جمله مواردی است که در هنگام استفاده از کولر ممکن است به وقوغ بپیوندد. پاره شدن تسمه کولر, خارج شدن فولی از محل نصب خود و کار نکردن موتور کولر آبی به دلیل سوختن سیم پیچی یا خرابی سیم کشی کولر آبی از دلایل این مشکل بوده که بایستی بررسی شود.

مساله بعدی خنک نکردن کولر آبی به اندازه کافی است. این مشکل معمولا به دلیل خیس نشدن پوشال کولر آبی رخ داده و ریشه آن نرسیدن آب کافی به پوشال هاست. خرابی پمپ و گرفتگی لوله های آبرسانی یا عدم وجود آب در تشتک کولر از جمله موارد احتمالی است.

مساله دیگر کهنه بودن پوشال کولر آبی است که باعث میشود, محیط داخلی بدنه کولر را به انداز کافی نتواند خنک کند, این مساله موجب میشود که داخل کولر دم کرده و باد گرم به داخل کانال پرتاب شود. این مساله بیشتر در اوج گرمای ظهر تابستان رخ میدهد.

سر و صدای ناهنجار کولر آبی یکی از مواردی است که در تعمیر کولر آبی به وجود می آید. در اغلب موارد علت سر و صدای کولر آبی میتواند خرابی یاتاقان باشد اما به ندرت شل بودن ی پارگی تسمه, وجود درز در برزنت و شل بودن موتور کولر نیز از علل سر و صدای غیر معمول کولر آبی باشد.

سرویس کولر گازی جردن

با پیشرفت تکنولوژی در چند سال اخیر کولرهای گازی اینورتر با مصرف کم به بازار عرضه شد.

کندانسورهای اسپلیت را میتوان از لحاظ کارکرد به دو نوع دور ثابت و دور متغیر که همان اینورتر است طبقه بندی کرد. در کولرهای اسپلیت معمولی با  کنترل دما به وسیله خاموش و روشن شدن کمپرسور انجام میشود.

که خود این خاموش و روشن شدن باعث میشود به برق سیستم شوک الکتریکی وارد شده و علاوه بر بالا بردن مصرف برق دستگاه زودتر آسیب ببیند.

نصب کولر جردن

اینورتورها همانطور که از اسم آنها مشخص است به کاهش و افزایش دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مجدد و مکرر کمپرسور یا موتور کولر ممانعت کرده و مصرف برق را کاهش میدهند.

کولرگازی اسپلیت در دو نوع زمینی و دیواری بنا به انتخاب و موقعیت مکانی نصب میشود. در زمان استفاده از کولر گازی نیز برای استفاده بهتر و کاهش خرابی آن بهتر است دمای آن را روی 25 درجه قرار دهید تا علاوه بر خنکای مطلوب مصرف انرژی و اصطحلاک دستگاه کاهش پیدا کند.

تعمیر کولر گازی جردن

ویژگی اصلی کولر گازی تبادل حرارتی از طریق لوله ها , کویل ها و  فین ها با هوای محیط میباشد. جهت محاسبه و خرید کولرگازی مورد نیاز در منازل در طبقات وسطی ساختمان برای  هر متر مربع حدود 400 تا 600  و در خانه ها و اماکنی که بالای آنها پشت بام است به دلیل نور آفتاب ، برای هر مترمربع مساحت بین 600 تا 800  را بایستی در نظر گرفت. سرویس کولر جردن البته پارامترهای دیگری نیز در محاسبه موثر هستند که باید در نظر گرفت.

جهت درخواست تعمیرکار و سرویسکار کولر جردن و سایرخدمات تاسیساتی لوله کشی جردن با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.