روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت 09128650695

روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت 09128650695

روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت

آشنایی با روشهای در آوردن اجسام و اشیا از چاه توالت در لوله بازکنی تهران پایپر

برای درخواست متخصص خارج کردن اشیا و لوله بازکنی باما تماس بگیرید. فوری

تلفن : 22280940 -22617422 -09105231040- 09128650695سراسر تهران شبانه روزی

روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت

یکی از شایعترین علل گرفتگیهای چاه توالت و کفشورهای حمام , آشپزخانه و مشاعات , افتادن یک جسم خارجی به داخل چاهک آن میباشد .

فارغ از ارزش ریالی و قیمت جسم سقوط کرده به داخل چاهک , بی اعتنایی به عوارض این مساله میتواند , هزینه های زیادی برای ساختمان داشته باشد . شاید این گرفتگیها همان لحطه اتفاق نیفتد , اما ممکن است پس از مدتی جسم مذکور با جمع کردن مو و رسوبات معلق در فاضلاب موجب گرفتگی لوله کشی فاضلاب شود .

وجود یک شی خارجی و اشغال بخشی از سطح مقطع لوله باعث کند شدن سرعت آب و در نتیجه افزایش میزان ته نشین شدن رسوبات در لوله فاضلاب میشود . همین موضوع به مرور زمان افزایش گرفتگیها و انسداد کامل لوله کشی را می انجامد .

برخی اوقات نیز اجسام قیمت مانند گوشواره طلا , زنجیر , انگشتر ,حلقه , پابند , پلاک , جواهر ,گوشی موبایل , کلید و سوییچ ماشین و دیگر لوازم ارزشمند  به داخل چاه میفتند که این گونه لوازم به غیر از گرفتگیهایی که ایجاد میکنند , ارزش زیادی برای صاحب آن داشته و ما مجبور به در آوردن این اجسام میشویم .

به همین دلیل در صورت افتادن هرگونه شی و اجسام خارجی هرچند کوچک , بایستی سعی کنیم که قطعه مورد نظر را از لوله فاضلاب خارج کنیم .

در آوردن اشیا از چاه توالت

نکات مهم برای خارج کردن اجسام از لوله فاضلاب

1-قبل از هر اقدامی بهترست بر اعصاب خود مسلط بوده و بهترین روش را برای بیرون آوردن قطعه مورد نظر را انتخاب کنید . رعایت مسایل بهداشتی و ایمنی و استفاده از دستکش را خصوصا در این شرایط کرونا حتما جدی بگیرید .

2- از سیفون و فلاش تانک استفاده نکرده و از ریختن آب و مواد دیگر به داخل لوله خودداری کنید .

3- ارتفاع و قطر لوله مورد نظر را بررسی کنید و سعی کنید از دست برای برداشتن شی مورد توسط دست اجتناب کنید , زیرا ممکن است ارتفاع لوله زیاد بوده ( در سیفون توالت ایرانی) و یا قطر لوله کم باشد و این مساله باعث گیرکردن دست شما در لوله و آسیب به دست شما شود .

3- از وارد نمودن و استفاده بی محابا از سیخ , میله و یا هر جسم بلند دیگری تا یافتن روشی کارآمد برای خارج کردن اجسام ممانعت نمایید .

4- با روشن کردن محل مودر نظر بوسیله چراغ قوه یا دستگاه تلفن همراه , بررسی کنید که آیا جسم مورد نظر قابل رویت است یا خیر ؟

5- فاصله قسمت تحتانی سیفون توالت ایرانی تا کف سرویس بهداشتی بین 30 تا 60 سانتیمتر بوده و ابزار مورد استفاده بایستی حداقل این طول را داشته باشد .

روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت

– در دید بودن شی مورد نظر , میتواند ما را به راحت خارج کردن جسم مورد نظر از داخل چاه فاضلاب امیدوار کند . اگر شی مورد نظر در سیفون یا شترگلویی لوله کشی فاضلاب افتاده باشد و ارتفاع آن زیاد نباشد , شاید بتوان با ابزاری به نام آسان گیر و خرید گیره فاضلاب و حتی یه میله سرخم برخی اشیا را براحتی خارج نمود . طول گیره فاضلابی یا آسان گیرهای موجود در بازار بین 50 تا 125 سانتیمتر هستند . اما تمام این قضایا بستگی به تجربه شما دارد .

–  استفاده از دست که البته کاری چندش آور بوده و ممکن است , آسیبهایی جدی به دست شما وارد نماید . شاید اینکار کثیف ترین کاری باشد که یک نفر انجام دهد . در صورت افتادن اجسام در توالت فرنگی , کاسه فرنگی بایستی باز و سپس نصب شود .

-در صورتیکه به ابزارآلات تخصصی دسترسی ندارید و مصر هستید که شی مورد نظر را شخصا از چاه توالت در بیاورید , میتوانید با استفاده از جالباسی که سرکجی در خود دارد و یا بوسیله یک سیم مفتولی محکم با ارتفاع مناسب یک چنگک درست کرده و جسم مورد نظر را در صورت امکان به سر آن بند کرده و خارج کنید .

– شاید استفاده از سیم مفتول یا چنگک برای اشیایی مانند کلید و زنجیر که جایی برای قلاب کردن دارند ,مناسب باشد , اما اجسامی مانند موبایل را نمیتوان با این شیوه ها خارج نمود و احتیاج به ابزارالات مخصوصی هست که تهیه و ساخت آنها برای شما مقرون به صرفه نموده و بهتر است از یک شخصی که کار تخصصی اش همین است کمک بگیرید .

– استفاده از جارو برقی و مکنده هایی که در شرایط تر و خشک کار میکنند .

– استفاده از آهنربا برای اشیا آهنی

– باز کردن و شکافتن لوله کشی فاضلاب , در صورتی که شی قیمت بسیار زیادی داشته و ارزش هزینه های بالاتر را دارد .

– به خاطر تجربه کم بهترست از بیرون آوردن جسم مورد نظر , راسا توسط خود حذر نموده و بالاخص در مورد اشیا قیمتی بهترین روشهای بیرون آوردن اجسام از چاه توالت را از لوله بازکنهاو متخصصین این امر بخواهید . در این زمان ممکن است, استیصال شما موجب شود کاری کنید که شرایط از وضعیت موجود خرابتر شود, بعضی مواقع کاری نکردن بهترین کار است . پس بهترست با خدمات لوله بازکنی تهران پایپر تماس گرفته تا در  اسرع وقت و شبانه روزی مشکل را حل نماییم .

آسانگیر اجسام داخل لوله و چاه توالت

 

در هنگام خرید آسان گیر دقت کنید که به این وسیله که اسامی گوناگونی از قبیل ابزار چاه گیر , آجار مشکل گشا , گیره فاضلاب , مو گیر , آشغال گیر , انبر فاضلاب و نامهای دیگری موسوم بوده و در انگلیسی در سایت فروشگاه آمازون Amazon به این drain cleaner tool نام معروف است .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه