خدمات برق ساختمان جنت آباد تعمیر سیم کشی

خدمات برق ساختمان جنت آباد تعمیر سیم کشی

خدمات برق ساختمان جنت آباد

ارایه کلیه خدمات برق ساختمان جنت آباد شمالی و جنوبی

تلفن : 09125131831 بدون تعطیلی و شبانه روزی , کابل کشی و نصب دوربین

اجرا و تعمیر سیم کشی , کابل کشی , نصب لوازم و کلیه خدمات برق ساختمان

عیب یابی , رفع اتصالی و خرابی , تعمیر و تعویض کلید مینیاتوری و فیوز برق منزل

نصب لوستر سبک و سنگین ,چراغ دیوارکوب و پایه دار , فلورسنت , لامپ و سرپیچ

نصب و سیم کشی کلیدپریز و تعویض روشنایی , LED , اس ام دی , لامپ و هالوژن

نصب , راه اندازی , تعمیرات, سرویس و کابل کشی کولر آبی و گازی اسپلیت

نصب و تعمیر اتوماتیک جک درب پارکینگ ساختمان و خدمات تاسیساتی در محل .

خدمات برق ساختمان جنت آباد

تعمیرات برق ساختمان جنت آباد

محدوده خدمات برق ساختمان بعد از کنتور برق شروع شده و برقی کشی و توزیع سیم کشی توسط کابل و سیم های متناسب با نیاز و مصرف  به وسایل و لوازم برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , جعبه تقسیم , کلید مینیاتوری , تاسیسات ساختمان شامل موتورخانه و پمپ ها از کارهایی است که یک برقکار ساختمان انجام میدهد . در صورت وجود نقص  در این سیستم شامل اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در اولین گام  تشخیص علت خرابی و در مرحله دوم به رفع عیب و خرابی و تعویض سیم کشی یا قطعات مورد نیاز آنها از کارهای یک تعمیرکار برق ساختمان میباشد . در زمان انجام سیم کشی و یا تعمیرات برق ساختمان در کنار مباحث فنی برق به مساله ایمنی و حفاظت از تجهیزات برقی و  سیم کشی و عملکرد آن دقت کافی نمود تا در هنگام استفاده حتی در اوج مصرف و بار برای تاسیسات برق ساختمان نقیصه ای پیش نیاید .

ابعاد دیگر این مساله اینکه در خدمات برق ساختمان جنت آباد بسیار مهم قلمداد میگردد  , استفاده از تجهیزات مرغوب در مسیر مناسب و با ملاحظات ایمنی و در عین حال بایستی حفظ ظاهر و در دسترس بودن وسایل برقی مانند هنگام نصب کلید و پریز و لوسترها در دستور کار برقکار قرار بگیرد .

نصب لوستر جنت آباد

لوستر یک چراغ نسبتا شیک و لوکس است , که طرح و اندازه های متفاوتی داشته و برای شکیل کردن محیط در هال پذیرایی , اتاق , لابی منزل , محل کار و حتی سرویس های بهداشتی بکار گرفته میشوند . به همین دلیل دقت در نصب لوستر هم از لحاظ استحکام و هم از لحاظ نکات فنی بسیار مهم تلقی میشود . لوسترها معمولا از سقف آویزان شده و جدا از مسایل فنی برقکاری بایستی به نحوه وصل شدن به سقف و محکم بودن آنها بررسی شده تا در اثر لرزشهای کوچک ساختمان سقوط نکند که علاوه بر صدمه دیدن خود لوستر ممکن است به افراد حاضر در محیط لطمه بزند .

در نصب لوستر سنگین و نیمه سبک مونتاژ لوستر علاوه بر نکات برقی برای یک نصب لوستر با کیفیت , نیاز به سلیقه و نهایت دقت میباشد . یک نصب لوستر ممکن است علاوه  بر تعیین ارتفاع متناسب با محیط , نصب کلیدهای قطع و وصل تک پل , دوپل و حتی سه پل و در برخی موارد نصب تجهیزات کنترلی دیگری برای تنظیم شدت نور لوستر میباشد . تعیین فاصله با سایر چراغ های موجود و رنگ بندی لامپها نیز از نکات حایز اهمیت است . مناسب ترین هزینه و قیمت نصب لوستر را از ما بخواهید .

نصب و تعمیر دوربین جنت آباد

نصب دوربین شامل کابل کشی و اتصال دوربین به دستگاه مرکزی کنترل و ضبط دوربین یا دی وی بی آر میباشد . هر سیستم دوربین مدار بسته یک هارد متصل به دستگاه DVBR بوده که در مواقع مورد نیاز میتوانید آنرا از سیستم جدا نموده به به کامپیوتر و لبتاب خود متصل کنید .

دوربین های مدار بسته در دو نوع آنالوگ و دیجیتال وجود داشته که البته این روزها بخاطر کیفیت بیشتر دستگاههای دیجیتال از این مدل دوربینها استفاده میشود .

نصب و تعمیر جک پارکینگ جنت آباد

جک پارکینگ یک دستگاه هیدرولیک است که از یک سیستم الکترنیک دستور میگیرد . وجود نقص در هر یک از این قطعات میتواند باعث خرابی جک اتوماتیک پارکینگ شود .

نصب و تعمیرات حرفه ای انواع جک های بازویی و ریلی درب اتوماتیک پارکینگ کلیه برندهای ، ریموت کنترل و جعبه فرمان ، راهبند و گیت های اتوماتیک ورودی،کرکره برقی اتوماتیک را به ما در خدمات برق ساختمان جنت آباد بسپارید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه