تعمیر پکیج شهرک غرب شبانه روزی سرویس شوفاژ بوتان ایران رادیاتور

تعمیر پکیج شهرک غرب شبانه روزی سرویس شوفاژ بوتان ایران رادیاتور

تعمیر پکیج شهرک غرب

نصب , راه اندازی و تعمیر پکیج شهرک غرب کلیه برندهای پکیج شوفاژ دیواری

تلفن : 09122437371-22533080  تعمیر پکیج شوفاژ دیواری شبانه روزی

عیب یابی , رفع عیب , تعویض قطعات و سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان ایران رادیاتور گلدیران,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , بوش , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و دیگر مارکهای پکیج دیواری

تعمیر پکیج شهرک غرب

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری شهرک غرب

مثل هر وسیله ای پکیج دیواری هم نیاز به سرویس و نگهداری  فصلی و سالانه دارد . هرچند که پکیج شوفاژ دیواری ظاهرا معمولی به نظر میرسد اما به خاطر سیستم خودکاری که در دستگاه وجود داشته و هم وظیفه گرم کردن آب سرد درتمام طول سال و هم اینکه گرمایش محیط را در فصول سرد  برعهده دارد که  این عملکرد دوگانه موجب کارکرد دایم و بالای دستگاه به خصوص در فصول سرد میشود . سرویس دوره ای علاوه بر اینکه میتواند از خرابی پکیج و نیاز به تعمیر پکیج جلوگیری کند میتوان موجب افزایش طول عمر و کاهش مصرف گاز , برق و حتی آب شود .

شاید در سالهای نخست استفاده از پکیج شوفاژ دیواری تعمیرات و سرویس آن کار خیلی اجباری و الزامی به نظر نرسد ,  اما بعد از حدود یکی دوسال از کارکرد پکیج حتما بایستی به سرکشی فصلی و حداقل سالانه به ویژه در ابتدای فصل سرما اهیمت دهید . در برخی مواقع ممکن است رفع نکردن یک ایراد کوچک موجب تسری آن به سایر بخشهای پکیج دیواری شده و کار یک سرویس کوچک تبدیل به تعمیرات اساسی پکیج شود .

لازم حداقل در هنگام راه اندازی پکیج دیواری یک بازدید اجمالی از شعله و قطعات و نحوه کارکرد پکیج بشود تا در صورت نشتی و رسوب احتمالی جلوی خرابیهای بیشتر گرفته شود .

نمایندگی خدمات تعمیر پکیج شوفاژ ایران رادیاتور شهرک غرب

ارایه خدمات نصب , سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور به کلیه مدل های پکیج ایران رادیاتور را از ما بخواهید .

هرچند که تفاوت چندانی بین تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و بوتان وجود نداشته اما به دلیل اینکه این برندهای بیشترین سهم را در بین برندهای مورد استفاده دارند , دسترسی به قطعات آنها از یک طرف و روتین بودن سرویس آنها کار را برای مالک و سرویس کار پکیج راحت تر میکند . اما در مورد نحوه عملکرد و  راه اندازی پکیج دیواری هیچ تفاوت عمده ای وجود ندارد .

نمایندگی خدمات پکیج بوتان شهرک غرب

همانطور که ذکر شد , سیستم کارکرد اغلب پکیجهای دیواری با یکدیگر برابر بوده و فقط مدل قطعات و اندازه آنها ممکن است با یکدیگر فرق داشته باشند . از جمله پکیجی که طرفداران بسیاری در بازار ایران دارد و از قدیمی ترین پکیجها محسوب میشود پکیج شوفاژ دیواری بوتان است که تعمیرات آنها را میتوانید از خدمات سرویس پکیج بوتان شعبه شهرک غرب بخواهید .

جهت مطالعه تفاوت پکیج با آبگرمکن دیواری روی لینک کلیک کرده تا از تمایز این دو وسیله گرمایشی بیشتر آگاه شوید .

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.