تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت | کولر آبی و گازی

تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت | کولر آبی و گازی

تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت

تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت تعمیر کولر آبی و گازی

09122437371-22533080  بدون تعطیلی

کلیه خدمات  کولر آبی و گازی اسپلیت

عیب یابی و رفع عیب کولرگازی , شارژ گاز اسپلیت

تعمیر و سرویس کولر گازی اسپلیت

نصب و جابجایی کولر آبی و گازی اسپلیت

لوله کشی اسپلیت , لوله کشی درین

کابل کشی کولر گازی و سیم کشی کولر آبی سلولزی

سرویس و تعمیر کولر آبی و تعویض قطعات جانبی

نصب موتور کولر ابی , پمپ , برزنت و سایر لوازم کولر آبی

و انجام کلیه خدمات لوله کشی و تاسیسات ساختمانی

نصب , تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت

تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت

نصب , تعمیر و سرویس کولر خیابان دولت , خیابان دیباجی شمالی و جنوبی

چهارراه قنات , سه راه نشاط و سایر مناطق اطراف

تعمیر کولرگازی خیابان دولت

شارژ گاز اسپلیت

انجام شارژ گاز معمولا به خاطر نشت گاز کولر و کاهش میزان گاز در گردش اسپلیت میباشد. شارژ گاز کولر گازی یا هر مبرد یا دستگاه خنک کننده ای طی روال خاصی صورت میگیرد که به شرح زیر است.

نخست بایستی سیستم کولر گازی اسپلیت یا هر دستگاه دیگری را از لحاظ عدم نشتی تست کرد. این عمل بوسیله فشار و خلا انجام میشود.

سرویس کولرگازی خیابان دولت

ضمنا براي چك كردن کولر گازی بايد لوله هاي كندانسور و اواپراتور و لوله مویین  یا اکسپنشن ولف را توسط مواد شوينده تمیز کنیم كه مواد شوينده عبارتند از گاز R11 است بعد از اطمينان از پاک بودن و عدم آلودگی لوله هاي دستگاه به اطمينان عدم داشتن نشتي از طريق لوله كور کولر گازی اسپلت شير مخصوص شارژ کردن را نیز در انتهای شارژ کردن باید خوب وکیوم کنیم.

سرویس اسپلیت خیابان دولت

براي عملیات خنک کردن به درستی انجام شود , وكيوم کردن بايد خيلي خوب انجام شود اغلب پس از وكيوم كردن کولر گازی را مدتي به گيج فشار ضعيف كه برای ما میزان وکیوم کردن را مشخص میکند, متصل کرده تا اگر کولر گازی نشتي داشته باشد با کاهش درجه فشار معلوم شد اگر بعد از اين مدت گیج تکان نخورد, انتقال گاز  را آغاز مي كنيم . جهت انتقال گاز اول لوله گیج را به كپسول گاز وصل میکنیم .

تعمیر کولر گازی دیباجی

بعد شیر کپسول گاز را باز کرده و طرف ديگر لوله را كه به گیج گاز وصل میباشد ,  شل مي كنيم تا کمی گاز بیرون رود. اين کار موجب میشود كه هوايي پیش از این درون لوله بوده  بوده است خارج شده و گاز جاي آنرا بگيرد, سپس شیر ورودی دستگاه را باز كرده تا گاز وارد دستگاه شود به خاطر اینکه میزان گاز ورودی چندان مشخص نیست, کار گاز گيري را بايد هنگام کارکرد کندانسور و موتور  و به تدریج  انجام دهيم تا زماني كه حجم گاز کاملا پر شود.معمولا در كولر گازی اسپلیت از گاز فريون 22 استفاده میشود.

سرویس کولر آبی خیابان دولت

برای نصب , تعمیر و  سرویس کولر آبی خیابان دولت و محدوده اطراف با ما تماس بگیرید. اعزام نصاب و سرویسکار کولر فوری و بدون تعطیلی سرویس کولر آبی شامل شستشو و چک کردن , شناور , موتور , پمپ , تسمه و برزنت کولر میباشد.

تعمیر کولر آبی خیابان دولت

روغن کاری یاتاقان کولر و تعویض هر ساله پوشال در سرویس کولر آبی امری لازم و ضروری میباشد. از بین بردن گرد و خاک و آلودگیهایی که در کولر وجود دارد نیز را برای اجتناب از بیماری و حساسیت امری بدیهیست.

سرویس کولر آبی دیباجی

برای بالا بردن بهروری کولر ابی و خنک تر شدن محیط بهتر است کارایی پمپ و سیستم رطوبت سازی کولرابی و همچنین قرار نگرفتن کولر در معرض مستقیم نور خورشید را در نظر گرفت.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه