قیمت و روش تخلیه چاه فاضلاب توالت

قیمت و روش تخلیه چاه فاضلاب توالت

تخلیه چاه

عیب یابی , تخلیه چاه , لایروبی , لوله بازکنی و رسوب تراشی  شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 فوری

پرشدن چاه در ساختمانهایی که به هر دلیلی به سیستم لوله کشی فاضلاب شهری اگو متصل نشده اند , هر از گاهی باعث بروز مشکلاتی مییشود , که در ادامه به روشهای تشخیص آن و انتخاب تخلیه چاه یا لوله بازکنی میپردازیم .

قیمت تخلیه چاه

تخلیه چاه تهران

خدمات لوله کشی تهران پایپر با ارایه خدمات کارشناسی و تخصصی لایروبی ,  ترمیم و تعمیرات چاه فاضلاب در تمام نقاط تهران و به صورت فوری در خدمت شماست . لیست خدمات ما در این زمینه به شرح زیر است .

تخلیه چاه با پمپ لجن کش و ماشین آلات پیشرفته و شلنگ های به طول 5 تا 120 متر

تشخیص محل دقیق چاه و دهانه چاه با دستگاه بدون تخریب

باز کردن دهنه چاه بدون صدمه زدن به بدنه و طوقه بندی چاههای سالم .

عیب یابی و ترمیم چاه و دهانه چاه بعد از تخلیه

رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب

در آوردن اجسام قیمتی از چاه و توالت

رفع گرفتگی لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی .

نشانه های پرشدن چاه فاضلاب

یکی از نیازهای اساسی هر ساختمان داشتن مکانی برای هدایت آب و فاضلاب آن است.  شبکه فاضلاب محلی برای دفع آسان و ایمن فاضلاب کلیه ساختمان ها است. اما به دلیل وجود مواد جامد مانند مو ، حوله های کاغذی و … بر روی بستر چاه ها ، یک توده جامد ایجاد می شود و از نفوذ مایعات به ته چاه جلوگیری می کند. علائمی مانند تخلیه زودرس چاه های فاضلاب ، بوی شدید بو در حمام ، حمام و سایر قسمت های خانه ، زاد و ولد حیوانات  مانند سوسک ها و پشه ها و همچنین بالا رفتن فاضلاب از سوراخ های توالت و حمام می تواند نشانه این مشکل باشد و نیاز به خالی کردن چاه است.

به طور کلی پس زدن فاضلاب , وجود بوی نامطبوع از نشانه های اصلی پرشدن چاه فاضلاب است .

قیمت تخلیه چاه فاضلاب

قیمت تخلیه چاه فاضلاب به فاکتورهای زیادی بستگی دارد . متراژ شلنگ تخلیه , نوع تخلیه و لایروبی چاه , حجم چاه و تعداد دفعات تخلیه و نوع تانکر تخلیه از عومل موثر در هزینه خالی کردن چاه فاضلاب هستند .

کارشناسی , عیب یابی و تعمیرات چاه نیز ممکن است در کنار خالی کردن چاه فاضلاب ضروری باشد . اما به طور کلی برای یک تخلیه چاه رقمی بین 350 تا 400 هزار تومان عرف و نرخ منصفانه ای به نظر میرسد .

روش تخلیه چاه فاضلاب

پیدا کردن درب چاه در تخلیه فاضلاب اولین گام است . پس از یافتن چاه فاضلاب شلنگهای خرطومی تانکر به داخل چاه رفت و با پمپهای ویژه لجن کش , این عمل صورت میگیرد . رساندن سرشلنگ به کف چاه در قدم بعدی کار بوده و در صورتیکه این کار کامل انجام نشود  , احتمالا میزان قابل توجهی از فاضلاب درچاه باقی مانده و سبب ایجاد بوی نامطبوع و کاهش میزان جذب فاضلاب میشود .

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب یکی از کارهایی است که معمولا در کنار خالی کردن  چاه صورت میگیرد . فاضلاب مخلوطی از مواد جامد و مایع است , بخش مایع فاضلاب پس از مدتی در خاک فرو رفته و جذب زمین میشود . نسبت بخش مایع از لحاظ حجمی به بخش جامد بسیار زیاد است , به همین خاطر مواد داخل چاه پس از مدت کاهش حجم پیدا میکنند . اما پس از گذشت مدتی بخاطر وجود مواد چرب در داخل چاه , لایه ای از رسوبات بر روی سطح خاک ایجاد شده که این موجب میشود میزان جذب مایعات به شدت کاهش یابد .

در هنگام خالی کردن چاه بهتر است , یک لایه برداری یا رسوب تراشی صورت بگیرد , و کف چاه نیز با لجن کش های مخصوص تخلیه شود . زیرا اگر رسوبات در سطح خاک باقی بمانند و مقدار جذب کم شود , چاه فاضلاب به سرعت پر میشود .

 

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.