سرویس کولر تهرانپارس تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر تهرانپارس تعمیر کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر تهرانپارس

تعمیر و سرویس کولر تهرانپارس , عیب یابی , تعمیر و سرویس کولر آبی و گازی

تلفن دفترمرکزی : 22533080- 09122437371  شبانه روزی

نصب , راه اندازی و تعمیر کولر آبی و سلولزی

نصب , جابجایی ,  تعمیرات و سرویس کولر گازی اسپلیت

اجرا و تعمیرات برق کولر آبی و گازی و سیم کشی ساختمان و خدمات برقکاری

عیب یابی و رفع عیب کولر گازی , تعمیر و تعویض کمپرسور و پنل داخلی کولر

شارژ گاز کولر گازی و وکیوم گاز اسپلیت

لوله کشی اسپلیت , لوله کشی درین کولر

کابل کشی و تقویت برق کولر گازی و آبی

تعویض دینام کولر , پمپ کولر , پوشال , برزنت, تسمه, شناور وسایر لوازم کولر

تعمیر و سرویس کولر تهرانپارس

تعمیر کولر تهرانپارس

خدمات سرویس و تعمیر کولر تهرانپارس , حکیمیه , جشنواره , میدان پروین , شرق تهران

خیابان 196 , رشید , فلکه اول , دوم , سوم و چهارم تهرانپارس , شاهد و مناطق اطراف

نصب , راه اندازی , عیب یابی ,رفع عیب , سیم کشی و کابل کشی برق ,لوله کشی کولر گازی اسپلیت و کولر آبی

نصب کولر تهرانپارس

نصب کولر تهرانپارس ( کولر آبی )

برای نصب کولر آبی متراژ آپارتمان یا محلی که قرار است خنک شود و همچنین فاصله کولر آبی تا منزل یا مکان بسیار مهم میباشد.

هر چقدر مساحت و زیربنا بیستر باشد علاوه بر اینکه کولر باید بزرگتر باشد قدرت موتور کولر آبی نیز با بایستی قوی تر شود. در ضمن هنگام کانال کشی بایستی تعداد پیچ و خم کانال کشی کولر را به کمترین میزان ممکن رساند.

نصب کولر گازی اسپلیت

مانند کولر آبی مساحت محیط , ارتفاع محیط و حتی فاصله کمپرسور تا پنل در نصب کولر گازی بسیار مهم میباشد. در هنگام خرید و تهیه کولر گازی اسپلیت به فاکتورهای فوق حتما توجه نمایید.

سرویس کولر گازی

کولر گازی برای بازدهی بهتر به طور سالانه باید سرویس شود تا در صورت عیب ایراد احتمالی نسبت با رفع آن اقدام نمود.

فیوز و کلید برق و کابل کشی برق از محورهای اصلی سرویس کولر گازی هستند. تمیز کردن و شستشوی پنل داخلی شامل کویل و فین های کولر اسپلیت نیز بسیار موثر میباشند. بازدید و چک کردن کمپرسور و میزان گاز کولر نیز از نکاتی هستند که بایستی به آن دقت کرد.

در سرویس کولر آبی نیز با شستشوی کولر و روغن کاری قطعاتی مانند یاتاقان و چک کردن موتور کولر , پمپ کولر , تعویض پوشال کولر و تنطیم تسمه مضافا بر اینکه بر طول عمر کولر اضافه میشود , کولر بازدهی و خنکای بیشتری دارد , خصوصا در اوج گرما که این موضوع اهمیت پیدا خواهد کرد.

سرویس کولر گازی

در سرویس کولر گازی در مورد کولر گازی اسپلیت بایستی موارد زیر تست شوند. اطمینان از نحوه کارکرد کلید و کابل برق کولر گازی. گاهی خود پریز خراب میباشد و برق نمیدهد.

تمیز کردن , شستشو یا تعویض فیلتر های کولر گازی که در صورت هرگونه آلودگی باید حتما زدوده شود. شستشو و تمیز کردن کندانسور و موتور کولر گازی و قسمت خارجی کولر گازی که بسیار مهم است. بازدید از لوله های مسی نیز باید صورت بگیرید .

شارژ گاز اسپلیت

شارژ گاز کولر گازی  ، به علت اندازه نبودن گاز دستگاه یکی از مهمترین فاکتورهایی است که موجب می شود، دستگاه تهویه مطبوع ما سرمای مناسبی نداشته باشد. از این رو بهتر است اطلاعاتی در این باره کسب کنید. در بازار حال حاضر گازهای کولرهای گازی برد ونوع آر ۲۲ و ار ۴۱۰ میباشند.سرویس کولر تهرانپارس , نحوه شارژ این دو نوع گاز با یکدیگر بسیار فرق دارند. گاز فریون ۲۲ را به صورت گاز و در حالت سرمایش در حالی که گاز ۴۱۰ را در حالت مایع تزریق میکنیم.

سرویس کولر آبی تهرانپارس

در سرویس کولر آبی تهرانپارس مراحل زیر را به دقت انجام دهید تا در موقع استفاده راحت باشید. شستشو و تمیز کردن کولر و کف کولر را فراموش نکنید. در صورت خرابی تشت کولر و زنگ زدگی کفی بهتر است ضد زنگ یا پرایمر برای افزایش طول عمر کفی کولر استفاده کنید.

تعویض پوشال کولر با توجه به آلودگی هوا و رسوبات آب ضرورری به نظر میرسد. نصب سایه بان برای کولر آبی نیز جهت بالابردن راندمان کولر مفیداست. بررسی موتور کولر , لوازم مکانیکی , زدودن گرد و غبار لوازم داخل کولر چک کردن پمپ , شیلنگها و لوله های سقفی کولر و تنظیم شل و سفت بودن تسمه نیز مهم است. وارسی کردن برزنت کولر نیز حتما انجام شود.

سرویس کولر گازی

همیشه برای سرویس کولر گازی تهرانپارس بهتر است پیش از آغاز فصل گرما اقدام به سرویس و راه اندازی شود. در سرویس کولر تهران پارس باید دقت کنید که چهار بخش وجود دارد. برق و کابل کشی کولر که باید چک شوند.

سرویس کولر تهرانپارس لوله کشی اسپلیت و درین کولر که باید از لحاظ آب بندی و عدم نشتی تست شود. یونیت یا پنل داخلی که باید فیلترها و کویل ها شستشو شوند. بخش خارجی شامل کمپرسور , کندانسور که باید تمیز شوند.

تعمیر کولر گازی تهرانپارس

عیب یابی و رفع عیب کولر گازی برای تعمیر کولر گازی تهرانپارس بسیار مهم است. تعمیر کولر گازی به طور کلی یک امر تخصصی تر از سرویس کولر اسپلیت است.سرویس کولر تهرانپارس با وجود یشرفت در زمینه ساخت کولر گازی و برد های تخصصی آن تعمیر کولر گازی امروزه یک کار بسیار پیچیده و علمی و تجربی به نظر میرسد.

تعمیر کولر آبی تهرانپارس

در حین تعمیر کولر آبی تهرانپارس ممکن است با عیوب زیر برخورد کنید که بایستی برطرف شوند. کم بودن یا عدم وجود آب در تشتک خرابی و پاره بودن شیلنگ کولر و شیر آب  کولر

خراب بودن واتر پمپ کولر

بسته بودن ناودانی های پوشال کولر

خرابی و شل و سفت بودن تسمه

نشت دادن و خرابی برزنت کولر

سوختن یا نیم سوز شدن موتور کولر

نامناسب بودن فشردگی و کثیفی بیش از حد کولرها

خرابی فولی یا پولی کولر

خرابی یا نقص در یاتاقان ها

سرویس کولر تهرانپارس

خرابی یا عدم کارکرد شناور یا توپی فلوتر

بسته بودن اطراف کولر و عدم هوادهی مناسب

خرابی توربین یا حلزونی به علت نقص در کارکرد پروانه , شفت یا سایر قطعات

بلند بودن مسافت کانال کشی یا پیچیدگی کولر

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه