نصب , سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

نصب , سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

نصب , راه اندازی , سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی بدون تعطیلی

عیب یابی ,  رفع عیب و تعمیر پکیج دیواری و ارورهای احتمالی

شستشو, اسید شویی مبدل و رسوب زدایی پکیج دیواری

ارایه خدمات تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور ,گلدیران,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , بوش , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار , پکیج  بوتان ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و سایر برندهای پکیج دیواری.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش

سرویس پکیج به صورت سالانه میتواند علاوه بر افزایش راندمان و کاهش مصرف برق و گاز به افزایش طول عمر پکیج کمک کند.

نحوه تعمير پکیج :

نشتی اب از پکیج شوفاژ گازی دلایل مختلفی دارد از جمله شیلنگ های اب متصل به دستگاه یا شیرالات و اتصلات مورد استفاده یا شکستگی دستگاه سختی گیر و یا اتصالات داخلی پکیج که باید همه گی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض واشرها و محکم کردن انها نمود.

در مواردی نیز مربوط به ایجاد روزنه مبدل یا منبع انبساط ….. یا خرابی شیر اطمینان می باشد. صدای زیاد مبدل حرارتی پکیج دیواری -عدم تنظیم شیربرقی گاز دستگاه هواگرفتن مدار گرمایش دستگاه – رسوب گرفتن مدار ومبدل های حرارتی یا خرابی پمپ اب و یا مشکل سنسورهای حرارتی می تواند باعث ایجاد صدای اضافه در مبدل حرارتی پکیج شود.

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوتان در تجریش

پکیج شوفاژ دیواری سیستمی گرمایشی میباشد که به جای موتورخانه های مرکزی و آبگرمکن  و آب گرم مصرفی و گرمایش ساختمان را  توسط رادیاتور , گرمایش از کف , فن کویل  و آب گرم مصرفی شیرها جهت رفاه و آسایش مصرف کننده و برطرف کردن نیازهایی از قبیل شستشو و حمام و غیره را انجام میدهد.

توسعه صنعت انبوه سازی در کشور ما و احتیاج  این ساختمانها به سیستم گرمایش و از طرفی استقلال مصرف و  اقتصادی بودن استفاده از پکیج ها جهت تولید آب گرم و گرمایش ساختمان ، این دستگاههای نسبتا جدید را بسیار پر طذفدار و پر استفاده نموده است.

باتوجه به رواج روزافزون دستگاه های پکیج در منازل مسکونی , تجاری و غیر مسکونی ومتقابلا احتیاج  این بازار به نیروی سرویسکار و تعمیرکار ماهر ، به علت کمبود نیروی متخصص کافی در زمینه نصب و راه اندازی و تعیرات پکیج این صنعت مهم بعضا با مشکلاتی در زمینه ارایه خدمات روبرو شده است.

از این رو تلاش کرده ایم  با آگاه سازی شما و آموزش اصول اولیه تا حدی از این مشکلات را کاهش دهیم. در ادامه به طرح بعضی مسایلی که در زمان استفاده از پکیج با آن روبرو خواهیم شد و راه حل احتمالی آن میپردازیم.

با توجه به این سوال که هزینه تعمیر پکیج به عهده مستاجر است یا موجر عرض کنم که بنابر عرف و قانون مخارج مصرفی استفاده از هر دستگاه بر عهده مستاجر بوده و تعمیرات اساسی برعهده مالک است. موجر بایستی دستگاه را سالم تحویل مستاجر داده و سالم تحویل بگیرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تجریش

جهت تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تجریش مانند هر دستگاه دیگری عیب یابی مهمترین قدم است. در ادامه با تعدادی از اصلی ترین عیوب احتمالی دستگاه ایران رادیاتور و بوتان اشنا شده و روشهای رفع این عیوب را اعلام میکنیم. بهتر است در هنگام تغییر وضعیت از حالت زمستانی به تابستانی و برعکس در هنگام راه اندازی پکیج یک وارسی دقیق از نحوه عملکرد و حصول اطمینان از سلامت کلیه قطعات پکیج انجام شود.

مشاهده دوده یا تغییر رنگ روی دستگاه پکیج و یا قطعات داخلی احتمالا ناشی از عدم تهویه کامل و یا خروج ناقص دود از دودکش باشد . و نیز احتمال دارد از عدم تنظیم صحیح شیر برقی گاز باشد.

رفع عیب : باید مسیر محل احتراق و کلاهک دودکش پکیج و فن و مسیر دودکش را بررسی کنیم و از تامین مناسب هوای احتراق مطمین شویم .

در صورت کاهش فشار آب پکیج به علل متعددی از جمله :

نشتی اب از لوله کشی سیستم لوله کشی شوفاژ

– تنظیم نبودن یا خرابی منبع انبساط – خرابی شیر پر کن یا شیر اطمینان – باعث میشود پکیج روشن نشود.

رفع عیب :اولین کار بررسی و تست نشتی اب رادیاتورها و مدار لوله کشی و پکیج می باشد.

– در صورت وجود نشتی در شیر پر کن یا شیر اطمینان انها را عوض نموده و فشار باد(1 تا 7. bar) وسالم بودن منبع انبساط را نیز چک کنید.

دستگاه پکیج در حالت استندبای باقی مانده است اگر دستگاه پکیج در حالت انتظار باقی مانده است ودر صورت باز کردن ابگرم بهداشتی و یا سرد شدن رادیاتورها هیچ اتفاقی نمیفتد . در این حالت ممکن است مشکل از پرشر دود باشد.

رفع عیب: خرابی پرشر گاز را بررسی کنید – کم بودن دور فن یا قطعی فن – وجود شکاف در لوله ونتوری یا شیلنگ سلیکونی – شل بودن لوله ونتوری یا شیلنگ رابط – بسته شدن یا خراب شدن شیلنگ رابط یا روزنه بالای پرشر دود را بررسی کنید.

برای استعلام قیمت و هزینه سرویس پکیج و ارتباط با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور و بوتان و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری در تجریش با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *