لوله بازکنی اختیاریه رفع گرفتگی چاه توالت و کفشور

لوله بازکنی اختیاریه رفع گرفتگی چاه توالت و کفشور

لوله بازکنی اختیاریه

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی اختیاریه شمالی و جنوبی

تلفن : 22280940 – 22897832 – 09105231040 شبانه روزی , فوری و بدون تعطیلی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی سرویس ایرانی و توالت فرنگی , چاهک حمام و سرویس بهداشتی , کفشور آشپزخانه , راه فاضلاب ماشین لباسشویی ظرفشویی , پارکینگ , زیرزمین , مشاعات , ناودانی و آب باران پشت بام , استخر و دیگر نقاط ساختمان مسکونی , اداری و تجاری

سایر خدمات ما محله اختیاریه , تشخیص ترکیدگی و یافتن محل نشتی با دستگاه , تخلیه چاه , تعمیرات لوله کشی , رفع بوی بد فاضلاب و نم , پیدا کردن علت نمزدگی , رطوبت و ترمیم .

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر اختیاریه با بهره گیری از دستگاه ژنراتور حرفه ای با اندازه های مختلف و قطر فنرهای متناسب با سایزهای گوناگون لوله و راه آب , هر نوع گرفتگی و سایر مشکلات در لوله کشی فاضلاب ساختمان را رفع مینماید . علاوه بر تجهیزات کامل تکنسینهای ماهر با تخصص ویژه آنها در امر رفع گرفتگی و لوله بازکنی , باعث بالارفتن ضریب اطمینان و انتخاب بهترین شیوه و روشها برای جلوگیری از گرفتگی مجدد را امکان پذیر میکند .

خدمات لوله بازکنی اختیاریه

خدمات لوله بازکنی اختیاریه

در اینجا ما علاوه بر ارایه خدمات لوله بازکنی نکاتی را در خصوص جلوگیری از گرفتگی لوله و کاهش میزان و تکرار انسداد چاه و لوله برای شما عزیزان گوشزد میکنیم .

از انداختن هر نوع جسم و شی در داخل چاه دستشویی و راه آب فاضلاب خودداری کنید . در صورت افتادن هر جسم جامد خارجی در صورت امکان آنرا از داخل سرویس به هر نحوی خارج نمایید . بسیاری از گرفتگیهای لوله بخاطر افتادن اجسام و بی توجهی به آنها بوده و به تدریج با تجمیع مو و دیگر ذرات ریز به دور شی مذکور در سطح مقطع داخلی لوله انسداد ایجاد میکند . حتی وجود دستمال کاغذی و نوار بهداشتی میتواند در گرفتگی لوله موثر باشد .

برای تمیزکردن کف سرویس های بهداشتی , آشپزخانه و به طور کلی کفشورهای ساختمان , ابتدا بوسیله جارو زدن و جمع آوری آشغال و ذرات ریز کف و سپس استفاده از آب و شستشوی کامل کف تا حد امکان از ریختن ذرات جامد حتی خاکروبه به داخل لوله و چاه فاضلاب جلوگیری کنید .

این توصیه خدمات لوله بازکنی اختیاریه را جدی گرفته و مطمین باشید که تا حد بسیار زیادی از انسداد لوله بخصوص در گرفتگیهای پی در پی مثمرثمر خواهد بود .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه