تعمیر پکیج سعادت آباد شوفاژ دیواری ایران رادیاتور بوتان

تعمیر پکیج سعادت آباد شوفاژ دیواری ایران رادیاتور بوتان

تعمیر پکیج سعادت آباد

نصب , سرویس و تعمیر پکیج سعادت آباد شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

عیب یابی , رفع عیب و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور , بوتان , لورچ , تاچی ,گلدیران , ایساتیس , آریستون , بوش , فرولی , استانبول , گرم ایران , وایلانت , شوفاژکار , ایرفو , آماتیس ,ایمرگاس و کلیه مارکهای موجود در بازار

رسوب زدایی و اسیدشویی مبدل پکیج , تعویض قطعات و لوازم پکیج شوفاژ دیواری

نصب , لوله کشی و راه اندازی پکیج دیواری در آپارتمان , سرویس دوره ای و اولیه پکیج

سرویس راه اندازی زمستانی و تابستانی پکیج دیواری کلیه برندهای داخلی و خارجی

تعمیر پکیج دیواری سعادت آباد

پکیج دیواری یک دستگاه با دو وظیفه مجزاست . وظیفه اول پکیج تولید آب گرم مصرفی بوده که این کار را در تمام طول سال انجام میدهد . کار دیگر پکیج گرم کردن رادیاتور یا سیستم گرمایش از کف میباشد . در مورد دوم معمولا در فصول سرد سال پکیج انجام وظیفه میکند . به همین دلیل نیاز به سرویس و تعمیر پکیج در طول فصل سرما ضروری تر به نظر میرسد ,  هرچند که در صورت خرابی و از کار افتادن پکیج بایستی که فورا پکیج را درست کنیم .

از آنجا که همواره مقدار مشخصی آب از قطعات داخلی پکیج در حال عبور است و از طرف دیگر آب موجود لوله کشی حاوی املاح میباشد , این آب بر اثر گرم شدن شروع به ته نشین کردن رسوبات کرده و در اغلب موارد پس از حدود 2 یا 3 سال باعث رسوب گرفتگی مبدل پکیج دیواری میشود . مبدل پکیج یک مخزن آب میباشد که از طریق تبادل گرمایشی باعث تولید آب گرم مصرفی میگردد .

از این رو رسوب زدایی مبدل پکیج با استفاده از اسید و محلولهای مخصوص از جمله سرویسهایی است که یک تعمیرکار پکیج بایستی به آن مسلط باشد . تعویض قطعاتی مانند فلوسوییچ و ترمستات و دیگر قطعات پکیج نیز از دیگر کارهایی است که یک سرویس کار پکیج انجام میدهد .

عیب یابی پکیج سعادت آباد

اما قبل از هرکاری ابتدا بایستی که عبوب پکیج دیواری مشخص شود و سپس اقدام به تعویض قطعات یا حتی اسیدشویی کنیم . نوع خرابی و علایم میدانی در تشخیص عیب پکیج بسیار مهم بوده و در بسیاری از پکیج های دیواری از یک فرمول مشترک استفاده میشود اما ممکن است در برخی برندهای پکیج شوفاژ دیواری متفاوت باشند .

احتمال دارد در برخی موارد خرابی یک تعمیر و سرویس کوچک باعث بهبود در مصرف گاز و افزایش راندمان پکیج شوفاژ دیواری شود .

در ادامه به تعدادی از عیوب احتمالی پکیجهای دیواری اشاره ای کوتاه میشود .

در صورتی که شعله دستگاه پکیج زیاد است ,شیر برقی گاز را تنظیم کنیم .

شروع توام با صدای منفجر شدن پکیج دیواری : برخی اوقات پکیج شوفاژ انفجاری در هنگام روشن شدن و شروع به کار صدای زیادی دارد. ممکن است که حداکثر فشار گاز شیربرقی گاز دستگاه پکیج و یا اندازه الکترود جرقه زن تا سطح مشعل برنر کافی نباشد و یا مشکل از خرابی الکترود جرقه و سیم مربوطه یا خرابی ترانس جرقه و یا برد کنترل پکیج دیواری بوده یا مشکل از انسداد دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب باشد .

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج شوفاژ

یکی از دلایل احتمالی که شیر بای پس آب به دلیل ورود رسوب و شن در حالت نیمه باز مانده و آب گرم وارد شده به مبدل آبگرم مصرفی بای پس می شود که در این صورت ممکن است گرم نمودن آبگرم مصرفی در مبدل وجود نداشته باشد و آب گرم مصرفی سرد می شود .

از دلایل دیگر میتواند به وجود رسوب در مبدل پکیج اشاره کرد که هر از چند سال اتفاق میفتد .

جهت عیب یابی , سرویس و تعمیر پکیج سعادت آباد با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه