سرویس و تعمیر پکیج ونک شوفاژ دیواری ایران رادیاتور بوتان

سرویس و تعمیر پکیج ونک شوفاژ دیواری ایران رادیاتور بوتان

تعمیر پکیج ونک

نصب , راه اندازی و تعمیر پکیج ونک سرویس شوفاژ دیواری کلیه برندهای پکیج

تلفن : 09122437371-22533080 تعمیرات شبانه روزی پکیج ایران رادیاتور و بوتان

نصب و لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری از صفر تا صد

سرویس دوره ای و سالانه پکیج دیواری , شستشو و رسوب زدایی پکیج دیواری

عیب یابی و رفع خرابی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور , بوتان , لورچ , تاچی ,گلدیران , ایساتیس , آریستون , بوش  , استانبول , گرم ایران , وایلانت , شوفاژکار  , آماتیس و تمام مارکهای پکیج موجود در بازار

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری محدوده میدان ونک

ارایه کلیه خدمات پکیج دیواری در محدوده میدان ونک , خیابان ملاصدرا , برزیل , شیخ بهایی , شیراز , جهان کودک و محدوده اطراف

تعمیر پکیج ونک

سرویس دوره ای پکیج شوفاژ دیواری

سرویس دوره ای پکیج شوفاژ دیواری نه یک انتخاب بلکه یک الزام محسوب میشود . به دلیل 2 منظوره بودن پکیج هم در بخش تولید آبگرم مصرفی و هم در گرم کردن محیط از طریق رادیاتور , گرمایش از کف و سایر تبادل  کننده های حرارتی پکیج دیواری هم در فصول گرم و هم در فصول سرد در حال کار است و به دلیل فشار مضاعف در ماههای سرد سال حداقل یک سرویس در ابتدای شروع فصل سرما بایستی حتما صورت بگیرد .

سروی پکیج علاوه بر افزایش راندمان و طول عمر پکیج , موجب میشود که مصرف گاز , آب و برق تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند . شستشوی 2 یا 3 سال یکبار مبدل پکیج دیواری هم میتواند به میزان قابل توجهی بهروری پکیج را افزایش دهد .

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری میدان ونک

در حال حاضر بیش از 90 درصد پکیج های ساختمانها در حال حاضر یا ایران رادیاتور هستند و یا برند بوتان در مدلهای مختلف . از آنجا که معمولا ترجیج داده میشود که سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور و بوتان توسط نمایندگی خدمات پکیج ایران رادیاتور و بوتان انجام شود , به خصوص در فصل سرما این سرویسها با تاخیر انجام گشته و ممکن است به دلیل عجولانه بودن آن به درستی انجام نگردد , به دلیل  حیاتی بودن  این تعمیرات به ویژه در فصل سرما بسیاری ترجیج میدهند از تعمیرکاران پکیج حرفه ای و آزاد کمک  بگیرند و این مساله هم از لحاظ سرعت و هم از نظر کیفیت امتیاز ویژه ای برای مشتریان محسوب میشود .

همانطور که میدانید حجم معینی آب از قطعات داخلی پکیج در گردش است و از طرف دیگر آب موجود لوله کشی شامل ذرات ریز باردار میباشد , این آب بر اثر افزایش درجه حرارت شروع به ته نشین کردن رسوبات کرده و در بسیاری از  مواقع پس از حدود 2 یا 3 سال موجب پوشیده شدن سطح داخلی مبدل از ته نشینهای املاح  میشود . مبدل پکیج یک مخزن مسی است که آب گرم مصرفی را تامین میکند .

به همین دلیل شستشوی مبدل پکیج بوسیله اسیدهای ویژه از جمله سرویسهایی است که یک تعمیرکار پکیج انجام میدهد  . عیب یابی , تعمیر تعویض لوازم مختلف پکیج مثل فلومتر و ترمستات حد و سایر قطعات پکیج نیز از دیگر کارهایی است که یک سرویس کار پکیج انجام میدهد .

ولی پیش از اقدام به تعویض و تعمیر باید که عبوب پکیج دیواری مشخص شود و بعد به تعویض قطعات یا حتی اسیدشویی دست بزنیم . نوع خرابی و علایم میدانی در تشخیص عیب پکیج حایز اهمیت بوده و در بسیاری از پکیج های دیواری از یک راهکار یکسان استفاده میشود اما ممکن است در برخی برندهای پکیج شوفاژ دیواری فرق داشته باشند .

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.