تعمیر پکیج نیاوران

تعمیر پکیج نیاوران

تعمیر پکیج نیاوران

نصب, لوله کشی و تعمیر پکیج نیاوران

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی شبانه روزی

عیب یابی , رفع عیب و سرویس پکیج شوفاژ دیواری

بازدید دوره ای فصلی و راه اندازی پکیج دیواری

رسوب زدایی و شستشوی مبدل پکیج دیواری , سرویس تعویض و تعمیر قطعات پکیج

سرویس راه اندازی زمستانی و تابستانی پکیج دیواری کلیه پکیج های ایرانی و اروپایی

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور , بوتان , ایساتیس , ,گلدیران,  لورچ , ایمرگاس , بوش , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم ایران, , پرلا, پارما, آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و سایر برندهای پکیج شوفاژ

تعویض و تعمیر برد , شلنگ و شیر , شیرسراهی , مبدل و دیگر لوازم معیوب پکیج.

تعمیر پکیج نیاوران

خدمات تعمیر پکیج نیاوران

پکیج شوفاژ دیواری و مخزنی مانند هر دستگاهی احتیاج به بررسی و سرویس و نگهداری  فصلی و سالانه دارد. هرچند که پکیج شوفاژ دیواری شاید وسیله بزرگ و مشکل سازی به نظر نرسد ولی به خاطر کارکرد مداومی که دارد و هم کار تولید آب گرم مصرفی درتمام طول سال و هم اینکه عمل گرمایش محیطی رادیاتور یا دیگر تبادل کننده های گرمایشی مانند گرمایش از کف و فن کویل را در فصل سرما انجام میده, و این وظایف دومنظوره باعث کارکرد دایم و بالای دستگاه به خصوص در فصول سرد میشود . سرویس فصلی علاوه بر اینکه میتواند از خرابی پکیج و نیاز به تعمیر پکیج جلوگیری کند, قادر است باعث افزایش طول عمر و کاهش مصرف گاز , برق و حتی آب شود .

در سالهای نخست استفاده از پکیج, سرویس دوره ای خیلی اجباری به نظر نمیرسد,  اما بعد از حدود 2 تا 3 سال از کارکرد پکیج حتما بایستی به سرکشی فصلی و حداقل سالانه به خصوص در ابتدای فصل سرما اهمیت دهید. در بعضی مواقع ممکن است رفع نکردن یک ایراد کوچک موجب سرایت آن به سایر بخشهای پکیج دیواری شده و کار یک سرویس کوچک تبدیل به تعمیرات اساسی پکیج شود. سرد شدن رادیاتور شوفاژ و آب مصرفی از جمله مهمرین دلایل و نشانه های خرابی و نقص در عملکرد پکیج میباشند.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور و بوتان نیاوران

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور و بوتان در نیاوران به صورت فوری آماده ارایه خدمات به این 2 نوع پکیج و البته مارکهای دیگر ایرانی است. البته فرق زیادی بین تعمیر پکیج ایران رادیاتور , بوتان و مارک های دیگر داخلی و حتی اروپایی وجود ندارد, اما به دلیل اینکه بعضی لوازم یدکی پکیجهای گوناگون از لحاظ اندازه و سایز قابل استفاده در پکیج های دیگر نیست و احیانا بایستی قطعات یدگی همان برند برای تعمیر و سرویس پکیج استفاده شود, تهیه قطعات یدکی پکیج ایران رادیاتور و بوتان و بسیاری از مارکهای داخلی راحت تر است.

اگرچه برخی اوقات احتمال دارد, برای تعمیرات و راه اندازی پکیج احتیاجی به عوض کردن قطعاتی نبوده و با تعمیرات لوازم دستگاه بتوان, اقدام به سرویس و راه اندازی پکیج نمود. از مهمترین سرویس هایی که پکیج دیواری نیاز دارد, شستشوی مبدل پکیج دیواری است که هرچند سال یکبار بایستی انجام شود.

به دلیل عبور معینی آب از قسمتهای داخلی پکیج از یک سمت و از طرف دیگر وجود آب دارای مواد محلول و سختی میباشد , این آب بر اثر بالارفتن درجه حرارت شروع به آزاد کردن رسوبات کرده و در اکثر پکیجها پس از حدود 3 یا 4 سال باعث گرفتگی مبدل پکیج دیواری میشود . مبدل پکیج یک مخزن مسی بوده که از طریق تبادل حرارت بین آب مدار گرمایش و آب سرد, آب گرم مصرفی تولید میکند.

از این رو رسوب زدایی مبدل پکیج با استفاده از اسید ویژه از جمله خدماتی است که یک سرویس کار پکیج باید در آن مهارت کامل داشته باشد. تعویض لوازمی مانند فلوسوییچ , سنسور دود و هوا , شیر , شلنگ , شیرسه راهی و دیگر قطعات پکیج نیز از دیگر کارهایی است که یک سرویس کار پکیج انجام میدهد.

اسید شویی مبدل پکیج در کنار شستشوی مدار گرمایش, شامل رسوب زدایی رادیاتور و لوله کشی ها مربوطه نیز از مسایلی است که بهتر است در سرویس فصلی مدنظر قرار بگیرد. شستشوی رادیاتور شوفاژ در کنار تخلیه رسوبات به جای مانند در لوله کشی میتواند تا حدود 30 درصد موجب افزایش راندمان پکیج و حتی کاهش مصرف گاز پکیج دیواری شود.

از دیگر مواردی که در سرویس و تعمیر پکیج در نیاوران اتفاق میفتد, نشتی از قسمت زیر پکیج است. در این موارد نشتی از شیلنگ و شیرالات پکیج میتواند باشد و یا اینکه اتصالات داخلی پکیج شامل محل اتصال شیلنگهای داخلی و قطعات مانند شیر سراهی و مبدل ممکن است از آب بندی خارج شده باشند. ترک خوردن پوسته خارجی مبدل هم میتواندن باعث خروج مقدار زیادی آب به بیرون شود.

جهت کلیه خدمات شوفاژ و رادیاتور و سرویس و تعمیر پکیج نیاوران با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه