برقکاری پاسداران خدمات تعمیر برق , سیم کشی و نصب لوستر

برقکاری پاسداران خدمات تعمیر برق , سیم کشی و نصب لوستر

برقکاری پاسداران

خدمات برقکاری پاسداران , اجرا و تعمیرات سیم کشی ساختمان

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی خدمات برق ساختمان پاسداران , دروس , ضرابخانه , فرخی یزدی , احتشامیه

اجرا و تعمیر سیم کشی , کابل کشی , داکت کشی و نصب لوازم برق ساختمان

عیب یابی , رفع اتصالی و خرابی , تعمیر و تعویض کلید مینیاتوری و فیوز برق منزل

نصب لوستر سبک و سنگین ,چراغ دیوارکوب و پایه دار , فلورسنت , لامپ و سرپیچ

نصب و تعویض روشنایی , LED , اس ام دی ,ال ای دی, نصب و برش سقف برای هالوژن

نصب , تعمیر , سیم کشی و سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت

برقکاری پاسداران

خدمات برقکاری پاسداران

توزیع برق در ساختمان وطیفه یک برقکار ساختمان است . رساندن انرژی الکتریکی به لوازم و تجهیزات برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , جعبه تقسیم , کلید مینیاتوری , تاسیسات ساختمان شامل موتورخانه و پمپ ها از جمله خدمات برق یک ساختمان میباشند . در صورت هرگونه اختلال در این مسیر شامل اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در مرحله اول عیب یابی و سپس اقدام به رفع عیب و خرابی آنها از وظایف یک برقکار ساختمان میباشد . در حین اجرا و یا تعمیرات برق ساختمان بایستی به مساله ایمنی و طول عمر و پایداری سیم کشی و عملکرد آن دقت مضاعف کرد تا در حین مصرف کاربران و ساکنین , سیستم تاسیسات برق ساختمان با مشکلی در این زمینه مواحه نشود .

در بسیار موارد هم بوجود آمدن خرابی در تجهیزات برقی مانند وحود اتصالی در جعبه فیوز و تقسیم برق , خرابی در کلیدپریزها و یا دیگر تجهیزات برقی مانند لامپ و سرپیچ پدید می آید . در هر صورت در کار سیم کشی ساختمان عیب یابی مهمترین کار برای تعمیرات میباشد .

نصب لوستر پاسداران

لوسترها چراغهای لوکسی هستند , که طرح و اندازه متفاوتی داشته و برای بهترشدن شکل ظاهری محیط معمولا در سالن پذیرایی , اطاق , لابی ساختمان , محل کار و حتی سرویس های بهداشتی نصب میشوند . از این رو دقت در نصب لوستر هم از نظر محکم بودن و هم از لحاظ نکات فنی بسیار مهم تلقی میشود .

در نصب لوستر لوکس مونتاژ لوستر علاوه بر مهارتهای برقی برای یک نصب مناسب , نیاز به سلیقه و حوصله میباشد . یک نصب مشتمل بر تعیین ارتفاع متناسب با محیط , نصب کلیدهای قطع و وصل تک پل , دوپل و حتی سه پل و در برخی موارد نصب کنترل کننده ای ویژه  برای تنظیم جریان الکتریکی و میزان نور لوستر میباشد . تعیین فاصله با سایر چراغ های موجود و رنگ بندی لامپها نیز از نکات حایز اهمیت است .

تعمیر سیم کشی پاسداران

ممکن است متوجه شوید که این متر مکانیکی یا الکتریکی است ، یا حتی یک کنتور هوشمند دیجیتال.

تنوع زیادی در طراحی برای اینها وجود دارد. سپس فاز و خنثی ترک می شوند کنتور برق و وارد واحد مصرف کننده شوید یا صفحه فیوز. واحد مصرف کننده یا فیوز در اندازه متفاوت است .

بسته به اندازه ملک ، و تعداد مدارهایی که کنترل می شوند , در داخل واحد مصرف کننده ، ما ابتدا سوئیچ اصلی را داریم یا کلید اصلی جداسازی دو قطب اصلی.

این امر تأمین برق را کنترل می کند به بقیه واحدهای مصرف کننده ، و بنابراین ، تمام مدارهای تغذیه کننده خاصیت.

این کلید اتوماتیک نیست و باید دستی قطع شود تا برق قطع شود. این سوئیچ هر دو فاز را قطع می کندو خط بی طرف با هم.

کابل ها معمولاً وارد کلید اصلی می شوند از طریق ترمینال های برتر. در پایین سیم خنثی را پیدا می کنیم ، که به اتصال بلوک خنثی متصل خواهد شد.

ممکن است یک یا چند سیم فاز پیدا کنیم برای تغذیه RCD از پایین کلید اصلی خارج می شود. اگر از RCD استفاده نشده باشد ، سپس یک میله اتوبوس قطع کننده های مدار را تغذیه می کند ، اما به زودی دوباره به آن نگاه خواهیم کرد. نمایندگی لامپ بروکس نمانور پاسداران خط فاز وارد RCD می شود . یا دستگاه باقیمانده دوباره معمولاً از بالا وارد می شوید.

ارایه کلیه خدمات سیم کشی برق, نصب تجهیزات برق و برقکاری پاسداران و محدوده اطراف.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.