ایزوگام | فروش , نصب و تعمیرات

نصب و تعمیرات ایزوگام

نصب و تعمیرات ایزوگام تهران, قیرگونی و آسفالت کلی و جزیی

تلفن : 09122437371-22533080 سراسر تهران

نصب و تعمیرات عایق کاری پشت بام و سرویس بهداشتی

ایزوگام و قیرگونی حمام , توالت و سقف پشت بام

آسفالت کاری پشت بام , محوطه , حیات و معابر

عایق کاری و آب بندی  کلیه سطح افقی و عمودی

ایزوگام سقف کاذب , ایرانیت , سطح شیب دار و استخر

عایق کاری زیرزمین , دیوار , کف و پی و فونداسیون

بازسازی ساختمان و کلیه خدمات بنایی و نوسازی  .

نصب و تعمیرات ایزوگامایزوگام چیست ؟

ایزوگام نام تجاری یک نوع عایق رطوبتی آماده است که برای عایق کاری سطوح مختلف استفاده میشود . سبک بودن , حمل و نقل نسبتا آسان , سهولت اجرا و قیمت مناسب ایزوگام سبب شده است که به راحتی جایگزین عایقهایی مانند آسفالت و قیرگونی شود .

از لحاظ ساختاری ایزگام تشکیل شده است از یک منسوج یا پارچه بافته شده از پلی استر و قیر طبیعی یا مصنوعی که این تار و پود بافته شده را قیراندود میکند . البته تراکم پارچه مورد نظر شاید به اندازه پارچه های لباس نباشد , اما وجود آن برای حفظ یک پارچگی عایق رطوبتی ضروری به نظر میرسد . و پس از آن یک لایه تیشو که به سطح ایزوگام میچسبد .

در هنگام نصب نیز با آب شدن سطح قیر مورد نظر و چسبیدن آن به سطح , به دلیل یک پارچه بودن ایزوگام , عایق آماده مانع از عبور رطوبت و نم میشود .

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام اغلب برای استفاده در عایق کاری پشت بام و سرویس بهداشتی استفاده میشود . به دلیل سبک بودن ایزگام ,این عایق براحتی میتواند به دیوار چسبیده و نیفتند .

برای نصب ایزوگام سطح مورد نظر بایستی کاملا تمیز و عاری از هرگونه ناخالصی باشد .

وجود رطوبت و نم چسبندگی عایق به سطح را کمی مشکل کرده و بهمین دلیل بهتراست در هنگام بارندگی ایزوگام نصب نشود . بهترین زمان برای نصب ایزوگام , اواخر تابستان و اوایل پاییز یا فصل بهار است .

زیرا در زمستان سرما از یک طرف و بارندگی از طرف دیگر ممکن است بر کیفیت چسبندگی اثری گذاشته و در تابستان بخاطر گرمای زیاد , روانروی قیر روی عایق باعث میشود که با کوچکترین فشار فیزیکی , عایق شکل اولیه و یکپارچگی خود را از دست داده و در طول مدت باعث خرابی و ترکهایی شود .

با این وجود و اگر مجبور بودید , میتوانید با رعایت تکنیکهای نصب ایزوگام , این معضلات را نیز براحتی رفع نمایید .

برای نصب ایزوگام به شعله گاز نیاز دارید که بیشتر ایزوگام کارها بوسیله یک کپسول گاز مشعل گار را روشن نموده و باز گرفتن آن در زاویه 45 درجه به سمت ایزوگام با آب کردن کمی از سطح ایزگام آنرا به کف محل مورد نظر میچسبانند .

بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام , ایزوگامی است که ترکیبات تارو پود آن از پلی استر و قیر مصرفی , قیر پالایشگاهی یا طبیعی باشد . قیرهای مصنوعی دارای ناخالصی بسیار بوده و با کشیدن دست روی آن , دست را سیاه میکنند .

انعطاف ایزگام در سرما هم از ویژگیهایی است که یک ایزگام خوب باید داشته باشد .

ایزوگام دلیجان نام جاافتاده ای در صنعت ایزولاسیون است اما دقت کنید که کارخانه ای با این نام وجود نداشته و ندارد , مثل اینست که بگوییم پسته رفسنجان .

بله دلیجان در صنعت عایق کاری به دلیل شرایط اقلیمی قطب اصلی است , اما این بدان معنا نیست که هر ایزوگامی در دلیجان تولید شود , ایزوگام خوبی است . اتفاقا برای خرید ایزوگام بایستی مراقب باشید تا متقلبان با استفاده از نام دلیجان , عایق نامرغوب به شما قالب نکنند.

در خارج از دلیجان نیز ایزوگامهای خوبی مانند ایزگام شرق مشهد و اصل تهران تولید میشوند که از بهترینهای خود در این صنعت هستند .

ایزوگام بام گستر دلیجان , سراپوش دلیجان , پشم شیشه ایران , مرجان و …… از برندهای معروف در این صنعت هستند .

تعمیرات ایزوگام

برای تعمیرات ایزوگام اگر  سطح مورد نظر روباز باشد که با اصلاح شیب بندی و ترمیم اطراف ان میتوان اقدام به تعمیر ایزگام در همان قسمت نمود .

برای تعمیر سرویس بهداشتی نیز بایستی کل سرویس یا حداقل بخشی از سرویس کنده کاری شود و مجددا آب بندی انجام شود که البته نیاز به تچربه و تبحر در این زمینه داریم .

سطح آسفالت را به هیچ عنوان نمیتوان با ایزگام تعمیر نمود و بایستی از قیر استفاده شود و برای تعمیر قیرگونی نیز باید از قیر آب شده استفاده کنیم .