نصب , ساخت و تعمیر کابینت و کمد پاسداران

نصب , ساخت و تعمیر کابینت و کمد پاسداران

نصب و تعمیر کابینت و کمد پاسداران

نصب , ساخت و تعمیر کابینت و کمد پاسداران MDF , ممبران ,های گلاس و مصنوعات چوبی

تلفن : 09122436500 بدون تعطیلی

طراحی , ساخت , نصب و تعمیرات انواع کابینت و کمد دیواری , میزبار  ام دی اف , ممبران , PVC , های گلاس , ملامینه و کلیه محصولات چوبی و ترکیبی تزیینات منزل و محل کار

تعمیرات جزیی تعویض ریل , لولا , جک , پایه  و یراق آلات کابینت و ساخت و مونتاژ کمد

طراحی , ساخت و نصب کابینت اضافی , کمد , سوپرمارکت آشپزخانه با مصنوعات چوبی

نصب کمد , طبقه شلف , تغییرات و اصلاح کمد و کابینت  ام دی اف , ممبران , های گلاس

بازسازی و نوسازی کامل دکوراسیون آشپزخانه , تغییرات و تعمیرات کلی و جزیی کابینت و کمد , نصب سینک هود گاز آشپزخانه , تغییر محل سینک ظرفشویی لباسشویی گاز و فر توکار

کابینت و کمد پاسداران

تعمیر کابینت و کمد پاسداران

کابینت سازی به خطر وجود تنوع مواد اولیه در طرح ها و متریال های بکار رفته در حال حاضر به چند دسته طراحی , نصب و اجرا و تعمیرات دسته بندی میشود . البته این بدان معنی نیست که این دو شغل از یکدیگر منفک باشند , بلکه به علت نیاز به سرعت در حرفه تعمیر کابینت و کمد معمولا افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند از چالاکی ویژه ای بهره برده و به دلیل طولانی بودن مسیر طراحی , انتخاب , ساخت و نصب کابینت کمی تفاوت از سازنده کابینت و تعمیرکار کابینت با یکدیگر دارند .

عامل اصلی تعیین کننده در چیدمان کابینت آشپزخانه را میتوان لوله کشی فاضلاب آشپزخانه و تا حد لوله کشی گاز دانست . چرا که به خصوص اعمال جابجایی و تغییرات به خصوص در مورد لوله کشی فاضلاب به دلیل محدودیتهای فنی مشکل میباشد . هدایت فاضلاب سینک آشپزخانه , ماشین رختشویی و ظرفشویی در فواصل دور از محل اصلی کمی معضلات پیش خواهد آورد و فاضلاب کشی هم مشکلات خود را دارد . از همین رو در طراحی و تغییرات مورد نظر این مساله را در کنار گازکشی آشپزخانه در نظر بگیرید . البته لوله های آب نیز ممکن است دچار تغییراتی باشند که این مساله خیلی دردسرساز نیست .

در قسمت تعمیرات کابینت هم با دو مساله خرابی بدنه و درب کابینت و کمد و نقص در عملکرد یراق آلات مانند لولا گازور , ریل , دستگیره , جک آرام بند و دیگر تجهیزات کابینت مواجه هستیم که اکثرا با تعویض قسمت های آسیب دیده چوبی یا یراق مورد نظر درست میشود .

اما در مورد خرابیهای نظیر بادکردن صفحه کابینت و شکستگی بدنه و درب چوبی بایستی به طور کلی اقدام به تعویض آن قسمت نمود . پیدا کردن رنگ و طرح مورد نظر نیز مشکلی است که بخاطر طرح های متنوع کمی سخت به نظر میرسد .

لیست برخی از خدمات ما در نصب و تعمیر کابینت و کمد پاسداران به شرح زیر است :

  • ساخت و تعمیر کشوی کمد
  • طراحی و نصب میزبار , اوپن و جزیره
  • ساخت و نصب قفسه و  شلف
  • ساخت و نصب طبقات در کمد و بوفه
  • تعمیر و تعویض درب کابینت و کمد
  • نصب و تعویض تجهیزات و یراق آلات کابینت و کمد
  • نصب و تعویض لولا گازور و جک آرام بند
  • برش و تغییر اندازه کابینت و کمد دیواری
  • تعمیر و تعویض ریل کمد و کشو کابینت
  • نصب و بازکردن وسایل چوبی

جهت کلیه خدمات اجرا , نصب و تعمیرات کابینت و کمد پاسداران و محدوده با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه