نصب و تعمیر کابینت و کمد خیابان دولت

نصب و تعمیر کابینت و کمد خیابان دولت

نصب و تعمیر کابینت و کمد خیابان دولت

نصب , ساخت و تعمیر کابینت و کمد دیواری خیابان دولت

تلفن : 09122436500 بدون تعطیلی کلیه خدمات کابینت و کمد خیابان دولت و محدوده

اجرا , نصب و تعمیرات انواع کابینت و کمد , ام دی اف , ممبران , های گلاس و چوبی و فلزی

تعمیرات جزیی تعویض ریل کشو  , لولا گازور , جک , پایه  و یراق آلات کابینت و تعمیر کمد

طراحی , ساخت و نصب کابینت اضافی , کمد , سوپرمارکت و قفسه بندی با مصنوعات چوبی

نصب کمد , طبقه , تغییرات و اصلاح کمد و کابینت های MFD , ممبران , های گلاس

تعمیرات , برشکاری و نصب صفحه و درب کابینتی , نصب گاز رومیزی , هود و سینک آشپزخانه

بازسازی و نوسازی کامل دکوراسیون آشپزخانه , تغییرات و تعمیرات کلی و جزیی کابینت و کمد , نصب سینک هود گاز آشپزخانه , تغییرات سینک ظرفشویی لباسشویی گاز و فر توکار ارایه کلیه خدمات ساخت و تعمیر کابینت شمال تهران

کابینت و کمد خیابان دولت

ساخت کابینت و کمد خیابان دولت

معمولا پروسه ساخت و نصب کابینت شامل اندازه گیری , برآورد هزینه و توافق طرفین , سفارش ساخت , آماده سازی و نصب کابینت و کمد دیواری میباشد . این مراحل به دلیل  جزییات زیادی که در این زمینه طبیعی به نظر میرسد , پروسه ای نسبتا طولانی مدت بوده ک البته ما در خدمات کابینت و کمد تهران سعی بر آن داریم که در سریع ترین زمان و به بهترین شکل ممکن انجام شود . در برخی موارد ممکن است در حین تغییرات کابینت و تجهیزات آشپزخانه به اصلاحات دیگری دز زمینه لوله کشی گاز , فاضلاب و آب یا کاشی کاری نیز نیاز شود که بایستی پیش از نصب کابینت همه موارد فوق انجام شوند .

تعمیر کابینت خیابان دولت

تعمیر کابینت اکثرا مشتمل بر تعویض و تعمیر درب ها و یراق آلات میشود . البته در این میان ممکن است سفارشهای از قبیل تعویض دربهای کابینت و یا صفحه کابینت و دیگر المان ها شامل افزایش و یا کاهش بخشهایی از کابینت شود .

تعمیر و تعویض لولا گازور , ریل کشو  , جک آرام بند , ذستگیره و پایه های کابینت میشوند .

ساخت و تعمیر کمد دیواری خیابان دولت

ساخت و تعمیر کمد دیواری نیز تقریبا همانند , ساخت و تعمیرات کابینت تابع طی مراحلی میباشد . به طور کلی در صورتی که اجناس مربوط به کار آماده باشند , میتوان عملیات ساخت و تعمیرات را به سرعت انجام داد اما به دلیل اینکه در اغلب موارد ممکن است نیاز به وسایلی باشد که باید در کارگاه ساخته شود , ممکن است روند برخی کارها در حد چند روز زمان ببرد .

کابینت سازی خیابان دولت

در اینجا جعبه کابینت من است و من یک دسته کامل از آنها را برای انجام کابینت خود دارم , تقریباً 25 فوت طول خواهد داشت بنابراین در اینجا من یک ورق تخته سه لا 4 فوت تهیه کردم , در 8 فوت فقط برای دیدن چند صفحه جانبی برای جعبه کابینت من که می توانم جای دهم .

روی تخته سه لا ورق و همانطور که مشاهده می کنید 1 2 3 4 5 من می توانم پنج صفحه جانبی را برای شما قرار دهم , می تواند در اینجا ببیند که من ابعادی 5 قدم دارم بنابراین کاری که می خواهم انجام دهم این هستم .

میخوایم اینجا 5 فوت و 9 اینچ خط بکشم و من فقط میخوام خشن بزنم اینجا را با اره برش ببرید تا ورق تخته سه لا من قابل کنترل تر باشد , اندازه متناسب با اره میز ، بنابراین ما بقیه توده های سایت را داریم .

همه می خواهند بر روی میز اره برش بریزند و من 22 صفحه جانبی دارم , ساختن  بسیار خوب ، بنابراین من باید اولین نوار خود را بسازم , این طرف تخته سه لا را ببرید در اینجا قرار است در برابر حصار میز من استراحت کند .

دیدم و می بینید که من اینجا یک علامت مداد قرار داده ام ، به این معنی که این گوشه اینجا است , کاملاً چهارگوش من چهار گوشه را چک کردم , تخته سه لا و این گوشه اینجا کاملاً مربع شکل بود بنابراین این سایت سایتی است که این به خلاف دفاع از اره میز خواهد بود ، بنابراین مثل اینکه من گفتم من باید درست کنم .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه