نصب سرویس و تعمیر پمپ پاسداران

نصب سرویس و تعمیر پمپ پاسداران

نصب , سرویس و تعمیر پمپ پاسداران

لوله کشی , نصب , تعویض , راه اندازی و تعمیر پمپ پاسداران

تلفن : 09122437371-22533080

عیب یابی و تعمیرات پمپ تحت فشار آب خانگی

تعویض و تنطیم پرشر سوییچ و کلید اتوماتیک و کنتاکتور پمپ و بوستر پمپ آبرسانی

نصب و تعویض مخزن تحت فشار آب , تعویض تیوب منبع تحت فشار

لوله کشی و نصب مخزن ذخیره آب ساختمان و اتصال به پمپ تحت فشار

نصب , تعویض و تعمیرات شیر یک طرفه و شیر فلکه های  پمپ و لوله کشی مربوطه

تعمیر پمپ پاسداران

نصب پمپ پاسداران

برای نصب پمپ تحت فشار آب بایستی محاسبات اولیه صورت گرفته و سپس اقدام به تهیه و نصب پمپ کرد . ارتفاع  و سطح زیربنا و مصرف از فاکتورهای مهم در انتخاب پمپ تحت فشار ساختمان است . در حال حاضر و بر طبق قوانین اداره آب هر ساختمان بایستی یک مخزن ذخیره آب داشته باشد تا بتواند پمپ آب را به آن متصل کند .

شرکت خدمات تاسیساتی تهران پایپر با خدمات پمپ در پاسداران این محاسبات را برای شما انجام داده و یک برآورد هزینه ای و قیمت خرید و نصب پمپ و تجهیزات را انجام میدهد .

تعمیر پمپ آب

برای تعمیر پمپ آب اولین قدم عیب یابی و یافتن علت خرابی پمپ آب است . جهت عیب یابی کم شدن فشار آب در کل ساختمان ، نخست با انجام یک بررسی اجمالی از عدم وجود نشتی و انسداد در پمپ و لوله ها اطمینان حاصل کنید، سپس بوسیله یه فشار سنج میزان فشار آب در پمپ را اندازه‌گیری کنید و ارقام بدست آمده را با جدول دفترچه پمپ قیاس کنید.
پس از اندازه گیری با فشارسنج دقیق و یادداشت میزان افت فشارهای آنرمال، محل مانومتر را عوض کرده و تلاش نموده با کمک آن محل و علت این افت فشارها را پیدا کنید، و درنهایت با توجه به علل مذکور در پایین ،اقدام به تعویض، رفع ,  تعمیر و یا سرویس لوازم مورد نظر کنید .

نوسانات برق ساختمان , نقص کلید , خازن و فیوز پمپ آب , سوراخ شدن تیوب منبع تحت فشار , از کار افتادن الکترو موتور پمپ و خرابی کلید اتوماتیک پمپ از دلایل اصلی خرابیهای پمپ میباشد .

اگر منبع ذخیره آب داشته باشید باید بررسی شود که آب کافی در مخزن وجود داشته و اینکه گرفتگی لوله آب در مسیر وجود نداشته باشد . در ضمن خرابی فلوتر منبع آب نیز در برخی مواقع ممکن است سبب عدم ورود آب به منبع ذخیره یا سرریز شدن آب آن شود .

خراب شدن شیر یکطرفه و حتی شیر فلکه های پمپ نیز یکی از موارد است که بایستی به آن توجه نمود .

نشتی از لوازم مختلف پمپ آب نیز در صورت مشاهده بایستی به سرعت رفع شود .

اکثرا صدای ناهنجار پمپ میتواند در اثر مواردی مانند عدم نصب درست و مقاوم در محل قرار گرفتن پمپ، خرابی بلبرینگها و یا پروانه پمپ باشد.

جهت نصب , سرویس و خدمات تعمیر پمپ پاسداران و محدوده تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه