نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی , تعمیر توالت فرنگی و تعویض قطعات توالت فرنگی

سراسر تهران 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی با حداقل تخریب و هزینه و با چند روش و قیمت گوناگون

لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی , بازکردن و رفع گرفتگی توالت فرنگی

نصب و تعمیرات وال هنگ ( توالت فرنگی توکار)

نصب و تعمیرات بیده , نصب فلاش تانک اجرا و تعمیرات لوله کشی و شیرالات بهداشتی

نصب توالت فرنگی تهران

برای نصب توالت فرنگی در سرویس بهداشتی یک لوله فاضلاب برای هدایت فاضلاب فرنگی به سمت لوله اصلی لازم است.

قطر لوله فاضلاب مناسب برای نصب فرنگی مورد نظر باید حداقل 90 سانتیمتر باشد , اما در برخی از سرویسهای بهداشتی لوله 63 و 75 نیز به دلیل محدودیت در سیستم لوله کشی فاضلاب دیده شده است که خیلی کار استانداردی نیست .

وجود یک کفشور برای دفع آب کف سرویس بهداشتی در کنار وجود توالت فرنگی  الزامی میباشد. لوله کشی توالت فرنگی احتیاجی به وجود شترگلویی و سیفون ندارد اما کفشور بایستی سیفون داشته باشد.

دلایل وجود سیفون در فرنگی

وجود دایمی آب در توالت فرنگی مانع از سرایت بو از داخل سیستم فاضلاب با محیط مییشود. برای نصب فرنگی یک بوگیر برای آب بندی قسمت تحتانی فرنگی با لوله فاضلاب احتیاج داریم.

بوگیرهای فرنگی به طور معمول از نوع بوگیر ژله ای یا مومی میباشند اما برخی از بوگیرهای توالت فرنگی علاوه بر آب بندی , میتوانند تا حدود 10 سانتیمتر توالت فرنگی را جابجا کنند.

بعد از نصب و قرار دادن توالت فرنگی در جای خود بهتر است نصاب  با چسب آکفاریوم ضدباکتری یا پیچ فرنگی ثابت کند. تا 24 ساعت بعد از نصب هم استفاده نشود تا چسب سیلیکون کاملا خشک و محکم شود.

مکانیزم تخلیه توالت فرنگی نصب و تنظیم شود. لوازم پرکن توالت فرنگی که امروزه از نوع آسانسوری میباشند نصب و تنظیم شود .

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی اغلب بخاطر خرابی در سیستم پرکن و شناور و یا سیستم تخلیه فرنگی رخ میدهد . در ساختار اغلب فرنگیها یک شناور وجود دارد که با تعویض آن میتوان فرنگی را تعمیر نمود . تعویض شناور که در حال حاضر بیشتر از نوع آسانسوری هستند با بستن شیرپرکن و جدا کردن شناور از شلنگ و نصب و تنظیم شناور انجام میشود .

تخلیه فرنگی نیز در انواع مختلفی هستند که اکثرا با تعویض قسمت تخلیه فرنگی رفع نشتی آنها حل میشود .

نصب توالت فرنگی در توالت ایرانی

برای تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی نیز بهتر است کف سرویس بهداشتی جمع شده و لوله کشی مجدد شود. وجود سیفون توالت ایرانی در زیر توالت فرنگی ممکن است در آینده در موقع گرفتگی فرنگی مشکل ساز شود.

پس بهتر است برای تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی اصولی عملکرد و عایقکاری مجدد انجام داد.

اما به دلیل تخریب,دستمزد و هزینه زیاد در این روش میتوان فقط کاسه توالت ایرانی را شکسته و فرنگی را روی کاسه توالت ایرانی قرار دهیم. این روش تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی قیمت و زمان کمتری میبرد.

با هر روشی که شما انتخاب کنید ما سعی میکنیم بهترین و تمیزترین اجرا کار را داشته باشیم. شما در هر جای تهران که باشید با یک تماس میتوانید همکاران ما را جهت براورد هزینه در کنار خود داشته باشید. ارایه خدمات نصب توالت فرنگی  به شمال شرق غرب مرکز جنوب و مناطق 22 گانه تهران

نصب توالت فرنگی

 

نصب توالت فرنگی تهران

نصب توالت فرنگی

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه