لوله کشی گاز تهران

لوله کشی گاز تهران

لوله کشی گاز تهران

خدمات  لوله کشی گاز تهران سراسر تهران

با مناسبترین قیمت لوله کشی گاز ساختمان

تلفن 22533080-09122437371 کلی و جزیی, شبانه روزی

اجرا , تعمیرات و تغییرات خرده کاری لوله کشی گاز

در شمال شرق غرب مرکز و جنوب تهران

گازکشی و گازرسانی به نقاط مختلف ساختمان

لوله کشی گاز واحدهای مسکونی , تجاری , رستورانها و مراکز پخت غذا ,تغییرات لوله کشی گاز داخل آپارتمانها , اصلاح لوله کشی گاز داخل آشپزخانه گاز خوراک پزی و رومیزی, فر , پکیج , آبگرمکن و وسایل گازسوز , اجرای لوله کشی گاز توکار یا روکار ساختمان و تاسیسات .

لوله کشی گاز روکار

لوله کشی گاز روکار معمولا در تغییرات انشعاب گیری جدید,بازسازی ساختمان, خرده کاری و مواقعی انجام میشود که امکان لوله کشی توکار و گازرسانی وجود ندارد و یا بسیار هزینه بر و زمانبر است . لوله کشی گاز روکار بوسیله لوله گاز درزدار و اتصالات مخصوص انجام میشود .

لوله کشی گاز پکیج , لوله کشی گاز آبگرمکن لوله کشی گاز فر و خوراک پزی لوله کشی گاز اجاق, فر, بخاری,کباب پز و باربکیو مشعل موتورخانه شوفاژ و جابجایی و نصب لوازم فوق از مواردی هستند که باعث میشوند لوله کشی گاز را انجام دهیم.

تغییر دکوراسیون و تجهیز آشپزخانه ها , رستوران ها فست فود و اماکن پخت غذا نیز به لوله گاز روکار احتیاج دارند.

لوله کشی گاز روکار میتواند با لوله های درزدار گازی,API و مانیسمان بدون درز اجرا و تعمیر میشود.

هر چقدر میزان مصرف لوازم گاز سوز بیشتر باشد , لوله مورد استفاده در لوله کشی گاز با اندازه بیشتر انجام میشود. به عنوان مثال برای پکیج شوفاژ لوله گاز مناسب حداقل 3/4 اینچ,برای آبگرمکن 1/2 و برای مشعل حداقل 1 اینچ میباشد.

لوله کشی گاز توکار

لوله کشی گاز تهران توکار در ساختمانهای نوساز و آپارتمانهای بازسازی شده اجرا میشوند. استفاده از لوله مانیسمان یا API در لوله کشی گاز توکار خصوصا در ساختمان نوساز اجباری است.

زدن ضدزنگ ,رنگ آمیزی , نوارپیچی و عایق کاری لوله از ضروریات لوله کشی گاز توکار است. رنگ معمولی,ضدزنگ , رنگ پرایمر,نوارپرایمر, رنگ آلتن, نوار آلتن و نوار سرجوش از عایقهای مورد استفاده هستند.

استفاده از اتصالات مانیسمان نیز همانند لوله های آن ضروری میباشد. در لوله کشی گاز ساختمان نوساز یک نقشه لوله کشی گاز توسط مجری تهیه و پس از تایید آن طبق قوانین, توسط شرکت گاز به آن ساختمان کنتور میدهند.بدیهی است که لوله کشی گاز توکار بایستی طبق نقشه اجرا شود.

شیرهای گاز استاندارد نیز باید پس از پایان لوله کشی نصب شود. معمولا برای هر واحد آپارتمانی یک شیرگاز اصلی تعبیه میگردد. لوله کشی گاز خانگی یک جدول سایزینگ دارد که رعایت آن از اصول یک لوله کشی گاز مناسب است.

لوله کشی گاز روکار و توکار حتما باید توسط جوشکاری و لوله فلزی گاز اجرا شود. اجرا کلی و جزیی لوله کشی گاز با لوله های پلاستیکی غیر استاندارد است. لوله کشی گاز توکار را به افراد خبره و لوله کش گاز با تاییدیه  میسپارند. لوله کش گاز با تاییدیه میتواند امور مربوط به تفکیک کنتور و انشعاب را انجام دهد.

قیمت هر متر لوله کشی گاز تهران روکار و توکار با توجه به سایز لوله و حجم کار معین میشود. خدمات لوله کشی تهران با ارایه انواع خدمات کلی و جزیی , روکار و توکار گاز در خدمت شماست.

ارایه خدمات در شمال شرق غرب مرکز و جنوب تهران

اجرای لوله کشی گاز تهران

لوله کشی گاز تهران

خرده کاری لوله کشی گاز

خرده کاری لوله کشی گاز تهران معمولا در تغییرات دکوراسیون و تغییر وسایل گازسوز ویا اضافه کردن وسیله گازسوز به وسایل قبلی انجام میشود. هرچند که خرده کاری گاز ساده به نظر میرسد اما به دلیل اینکه لوله کشی گاز هرچند کوچک باید توسط شخص متخصص و ماهر با رعایت ضوابط و مقررات انجام شود.

خرده کاری لوله کشی گاز ممکن است از یک سرجوش تا چندین سرجوش به نحو احسنت با تست آب بندی انجام شود. دراینگونه لوله کشی گاز باید دقت کنید تا لوله قدیمی که درادامه میخواهد اضافه شود زنگ زدگی و پوسیدگی نداشته باشد و در صورتیکه داخل کار باشد کاملا عایقکاری شود.

در صورت پوسیده بودن لوله نیز باید تا جایی که لوله سالم است , گازکشی مجدد انجام شود. هروسیله گازسوز به طور مستقل باید یک شیر قطع کن داشته باشد.

قیمت لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز برای کارهای بزرگ وساختمانهای نوساز متری یا واحدی با توافق طرفین

محاسبه میشود. اما در مورد خرده کاری و لوله کشی گاز چندین متری کار به طور کلی با جنس یا بدون جنس به صورت کنترات و چکی قیمت گذاری شده و با توافق لوله کش گاز و مالک انجام میشود.

باید دقت کنید که اجرت و دستمزد لوله کشی گاز خصوصا در کارهایی خرده کاری از سایر انواع دیگر لوله کشی بالاتر است. دلیل این تفاوت قیمت هم تخصص بالاتر و مسولیت بیشتر در لوله کشی گاز میباشد.

این مساله را باید مدنظر قراردهید که لوله کشی گاز را هرکسی نمیتواند انجام دهد و حداقل چندین سال تجربه و سختی نیاز دارد و درعین حال اگر لوله کشی آب کسی درست انجام نشود , نهایت مسولیت آن خسارت مالی است که میتواند جبران شود و قابل اغماض است .

اما در لوله کشی گاز اگر خدای نکرده اتفاقی بیفتد منجر به خسران جانی و انفجار شده که غیرقابل جبران میباشد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه