لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

اجرا و تعمیرات لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری و زمینی

عیب یابی و تعمیر  پکیج شوفاژ دیواری

تلفن :09122437371-22533080 سراسر تهران

لوله کشی و نصب رادیاتور شوفاژ و پکیج

اجرا و تعمیرات لوله کشی پکیج زمینی مخزن دار

اجار و تعمیرات لوله کشی پنج لایه و تک لایه پکیج

لوله کشی روکار و توکار پکیج شوفاژ دیواری

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب مصرفی , رادیاتور و لوله کشی گاز پکیج دیواری

تبدیل لوله کشی آبگرمکن به لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

تبدیل لوله کشی موتورخانه مرکزی به لوله کشی پکیج دیواری

نصب , جابجایی و راه اندازی پکیج دیواری

جهت براورد قیمت لوله کشی و مشاوره با ما تماس بگیرید.

لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

 

 اصول لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

اجرای اصولی لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری یکی از مهمترین قسمت های لوله کشی یک ساختمان است . کاربرد پکیج دیواری  در حال حاضر بسیار رایج شده و ازین رو اجرای لوله کشی پکیج در ساختمان بسیار اهمیت پیدا کرده است .

آشنایی با  نقشه و پلان ساختمان در لوله کشی پکیج بسیار مهم است . رادیاتور شوفاژ باید دقیقا در مکانی که روی نقشه برای آنها در نظر گرفته شده است نصب شوند .

قیمت لوله کشی پکیج

یکی از مهمترین مسایلی که مجریان و کارفرمایان ساختمان ها در مورد لوله کشی پکیج باید رعایت کنند ، ایجاد پیچ و خم ها  در لوله های تو کار و تخریب زیبایی دیوار ها و ساختمان است ، لوله کش های ماهر برای لوله کشی پکیج از لوله های پنج لایه استفاده میکنند که جنس این لوله ها مانع از خمیدگی شده و در نتیجه زیبایی ساختمان کاملا حفظ میشود .

لوله کشی پکیج معمولا به سه روش متفاوت انجام میشود.

لوله کشی انشعابی , لوله کشی کلکتوری و لوله کشی تلفیقی

قطر لوله پکیج

قطر لوله کشی پکیج بسیار مهم است. جنس لوله به کار رفته , تعداد رادیاتور ها , طول رفت وبرگشت لوله کشی و زیربنا از فاکتور های مهم هستند.

لوله کشی تلفیقی

لوله کشی رادیاتور با برگشت مستقیم

لوله کشی رادیاتور با  برگشت معکوس .

هر نوع  از این روش ها کاربرد خاصی در شرایط مختلف دارند. انتخاب نوع لوله کشی متناسب با  شکل , تعداد رادیاتورها , مساحت , روکار توکار بودن لوله کشی ساختمان است. این انتخاب در هنگام استفاده و بهروری مناسب پکیج در زمان کارکرد بسیار مهم است.

نحوه لوله کشی پکیج دیواری

از جمله نکات مهم در لوله کشی پکیج انتخاب مکان مناسب رادیاتور است. به صورتیکه هم نقشه و دکوراسیون داخلی ساختمان مورد توجه قرار گیرد و هم سهولت دسترس برای تعمیر , نگهداری در مواقع ضروری و بازدهی مناسب مد نظر باشد . از دیگر مسائل حایز اهمیت در لوله کشی پکیج انتخاب طول و سایز لوله کشی استاندارد است.

اموزش لوله کشی پکیج

پیدا کردن دقیق طول و سایز لوله کشی برای دریافت بیشترین بازده گرمایی از سیستم پکیج شامل موارد متعدد تئوری و تجربی است . لوله کش ها و تاسیسات کاران  مجرب با توجه به اجرای مکرر چنین لوله کشی هایی میتوانند به سرعت طول و سایز لوله مناسب برای لوله کشی پکیج را مشخص کنند .

در حقیقت باید سعی شود کمترین طول و سایز لوله به نحوی در نظر گرفته شود که تا حد ممکن جریان آب گرم به طور یکنواخت بین تمام رادیاتور ها توزیع  شود .

لوله کشی روکار پکیج

روکار بودن لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری این محدودیت را برای ما چند برابر میکند, در لوله کشی پکیج روکار باید با توجه به اهمیت زیبایی لوله کشی باید از سایزهای پایین استفاده شود , اما باید سایز لوله کشی رادیاتور ها را تا جایی کم کنیم که به بحث فنی لوله کشی فدای شکل ظاهری لوله کشی نشود. در لوله کشی پکیج و شوفاژ مساله اصلی سیرکولاسیون است که در ادامه به تفضیل به ان خواهیم پرداخت.

لوله کشی پکیج با لوله های پنج لایه

لوله کشی پکیج دیواری با لوله های پنج لایه به علت صیقلی بودن و انتقال و گردش مناسب آب بسیار مناسب است و توصیه میشود.

منظور از سیرکوله در لوله کشی پکیج و شوفاژ:

سیرکوله کردن یا سیرکولاسیون را میتوانیم چرخش  معنی کنیم . منظور سیرکوله شدن  در لوله کشی پکیج به معنی گردش آب در سیستم بدون پمپ یا با استفاده از پمپ های سیرکولاتور جهت گردش هر چه بهتر جریان آب در لوله های رفت و برگشت رادیاتور  است .

لوله کشی پکیج دیواری با لوله های تک لایه

در لوله کشی پکیج دیواری با لوله های تک لایه بایستی با در نظر گرفتن قطر مناسب لوله کشی اجرا شود در غیر این صورت به پمپ پکیج برای بهبود گردش اب جهت گرم کردن بهینه رادیاتور ها احتیاج پیدا میکنیم.

انتخاب پمپ مناسب

یکی از مسایل مهم برای  بازدهی بیشتر سیستم سیرکولاسیون است . انتخاب پمپ سیرکولاتور پکیج  باید توسط افراد متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود . دور پمپ سیرکولاتور انتخابی باید با دور پمپ خود پکیج نزدیک به هم باشد تا درست عمل کند.

راه اندازی پکیج دیواری

فرق  پکیج یک  مبدل و دو مبدله چیست ؟

فرق اصلی همانطور که از اسم انها پیداست اینست که  پکیج های تک مبدل و دو مبدل در تعداد مخازنی که در پکیج وجود دارد می باشد در پکیج دیواری  دو مبدل قسمت تولید آبگرم از قسمت شوفاژ یا گرمایش جدا می باشد و فشار گرمایی  بر روی دو مخزن تقسیم می شود . اما این مطلب  که اولویت با آب گرم مصرفی است هنوز سر جای خود پابرجاست .

لوله کشی پکیج تهران

ولی در پکیج دیواری تک مبدله دو لوله که برای آب گرم مصرفی و رادیاتورهاست از درون  یک مخزن عبور میکند و میزان رسوب گرفتن  در پکیج های تک مبدل بیشتر است ولی ویژگی خاصلی که پکیج های تک مبدل دارند این است که در فصل گرما و بهار پمپ پکیج در حالت خاموش است که باعث می شود اصطحلاک  پمپ پکیج کاهش پیدا کرده  و مصرف برق پکیج کم شود.

جهت لوله کشی پکیج دیواری در شرق , غرب , شمال و مرکز تهران با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه