تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی کوی فراز شبانه روزی فوری

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی کوی فراز شبانه روزی فوری

لوله کشی و لوله بازکنی کوی فراز

خدمات تاسیساتی لوله کشی ساختمان و لوله بازکنی کوی فراز سعادت آباد

تلفن : 09122437371-22533080 فوری , شبانه روزی

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی سعادت آباد , کوی فراز و محدوده با ارایه کلیه خدمات اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان , عیب یابی و رفع خرابی لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی , تعمیرات و نصب شیر ظرفشویی , روشویی , دوش و لوازم بهداشتی ساختمانی , نصب و تعمیر توالت فرنگی ,تعمیر موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری , کولر , رفع نم و بوی بد فاضلاب , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه و کلیه خدمات لوله کشی و لوله بازکنی شهرک غرب سعادت آباد

بازکردن و تخلیه چاه و رفع گرفتتگی لوله توالت ایرانی و سرویس  فرنگی , چاهک آشپزخانه , حمام , پارکینگ , حیات , تراس , بالکن , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی رفع گرفتگی و رسوب تراشی با دستگاه ژنراتور و فنربرقی اتوماتیک .

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی کوی فراز

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی کوی فراز

معمولا گرفتگی بخاطر سقوط یک جسم خارجی از بیرون یا تولید یک توده رسوبات به تدریج بواسطه وجود ذرات ریز گرد و خاک و مصالح  , مو , چربی و سایر جامدات حول یک شی بازدارنده ایجاد شده  و با کاهش سرعت عبور فاضلاب در هنگام خروج , سرعت تجمع رسوب در حدفاصل کفشور یا خروجی تا جسم مورد نظر به بطور فاحش افزایش پیدا میکند .

به همین خاطر بعد از گذشت مدتی کوتاه , توده ای بزرگ از ملاتی سفید رنگ از چربی و ذرات گرد و غبار و مواد دیگر  , در داخل لوله ایجاد گشته و در ابتدا فاضلاب به سختی خارج میشود و پس از مدتی کاملا انسداد رخ میدهد .

در صورتیکه مجرای عبور  لوله به حدی کم باشد که نتواند حجم فاضلاب دفع شده  را عبور دهد , آب به داخل نزدیکترین و کم ارتفاع ترین کفشور بالا می آید . اگر گرفتگی در لوله های اشتراکی باشد ,  این نوع انسداد حتی میتواند با استفاده نکردن فاضلاب  شما نیز اتفاق بیفتد . زیرا  فاضلاب به نزدیکترین نقطه و پایینترین طبقه ورود پیدا میکند .

لوله بازکنی با ژنراتور فنر برقی معمولا بهترین شیوه برای لوله بازکنی در اغلب گیرکردن و کیپ شدنهای لوله های فاضلاب میباشد .  البته در انسدادهای ساده تر میتوان از شلنگ و تلمبه پلاستیکی نیز برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی استفاده نمود . ولی اصولا پیشگیری بهترین راهکار برای جلوگیری از گرفتگی چاه و لوله ها میباشد . حدالامکان از ورود اجسام جامد و حتی ذرات ریز به چاه فاضلاب جلوگیری نمایید

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه