تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف

لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف

خدمات لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف , زعفرانیه , ولنجک , محمودیه09128650695 تلفن تماس : 22280940 – 22897832 -22537778 – 09105231040 شبانه روزی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور فنر و در آوردن لوازم از چاه توالت و لوله فاضلاب اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز ساختمان  تشیخص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , نصب شیرالات و ولوازم بهداشتی ساختمان نصب رادیاتور شوفاژ , توالت فرنگی , روشویی ,لوازم تاسیساتی , رفع نم دیوار و سقف ,پیدا کردن منشا بوی بد فاضلاب و کلیه خدمات تاسیساتی لوله بازکنی زعفرانیه , ولنجک ,آصف

لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی میدان الف

تاسیسات لوله کشی  ساختمان از مشاغلی است , که تحت نام یک حرفه به صورت کلی اطلاق شده و برخی فکر میکنند یک استاد لوله کشی قادر به فراگیری , اجرا و تعمیرات همه گونه خدمات در این عرصه میباشد . به دلیل گستردگی این حرفه از تاسیسات آبرسانی و لوله کشی فاضلاب گرفته تا تاسیسات گرمایشی مانند موتورخانه و پکیج تا لوله کشی گاز و سیستم های برودتی ساختمان , نمیتوان از یک متخیصص توقع داشت که تمام ویژگیهای لازم یک کارشناس را در تمامی این رشته ها داشته باشد .

سرویس لوله بازکنی و رفع گرفتگی خود به تنهایی دارای مهارتهای و حتی تجهیزات منحصر بفرد خود بوده که با اینکه ظاهرا پیش پا افتاده به نطر میرسد , اما یک سرویس کار مجرب لوله بازکنی بایستی از تجربه و مهارت زیادی در عیب یابی و نحوه رفع گرفتگی بهره برده باشد تا بتواند از پس هرگونه گرفتگی و انسدادی برآید .

لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ در کنار نصب شیرالات  و لوازم بهداشتی را نیز میتوان در قالب یک رشته تخصصی دانست . البته عیب یابی , تشخیص ترکیدگی و تعمیرات مربوطه نیز را میتوان فازی جداگانه و از زیرشاخه های این نوع لوله کشیها دانست .

بخش بعدی مربوط به تاسیسات گرمایشی شوفاژ میشود که شامل نصب و تعمیرات تجهیزات موتورخانه مرکزی و راه اندازی و سرویس پکیج دیواری و کولر آبی و گازی  میشود .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه