لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی

لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی

لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی

خدمات لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 فوری

اجرا و تعمیرات تاسیسات و لوله کشی ساختمان , لوله کشی فاضلاب آب گاز شوفاژ  , نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ پمپ آب خانگی پکیج دیواری کولر , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی توالت فرنگی روشویی و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی خیابان شهیدعراقی و محدوده اطراف

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی پاسداران , هروی و خیابان شهید عراقی ارایه کلیه خدمات و  عیب یابی لوله کشی ساختمان , تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی ساختمان , تعمیر موتورخانه شوفاژ ,  پکیج دیواری و کولر , رفع نم و بوی بد فاضلاب , نصب و تعمیر توالت فرنگی و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی هروی , پاسداران و خیابان شهیدعراقی .

رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی لوله پشت بام , پارکینگ,تراس , دستشویی , استخر, منهول و مشاعات .

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی شهید عراقی

جدا از انسداد ناشی از ورود یک جسم خارجی به فاضلاب ، یافتن علت اصلی انسداد در اولویت است.

شیب نامناسب و معکوس یکی از عللی است که باعث می شود فاضلاب در لوله ها نشسته و مسدود شود. شیب مناسب در لوله کشی فاضلاب 1 درصد است. اگر شیب کمتر از یک درصد باشد ، سرعت دفع فاضلاب به شدت کاهش می یابد و کاهش سرعت باعث نشست رسوب و در برخی موارد خروج پساب از لوله ها نمی شود. اگر شیب بیش از یک درصد باشد ، سرعت خروج افزایش می یابد و باعث می شود مواد جامد معلق در کف لوله بمانند و با گذشت زمان باعث مسدود شدن لوله می شوند.

در هنگام دفع فاضلاب ، رسوبات مختلفی از جمله مواد معدنی و چربی دارد. همپوشانی این دو و عدم شیب مناسب در لوله ها یکی از دلایل رسوب چربی در لوله ها ، باریک شدن به مرور زمان و مسدود شدن لوله است.

استفاده از اتصالات لوله پلیکا نامناسب نیز یکی از دلایل مهم گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان است. استفاده از پلیکا 90 درجه و اتصالات فاضلاب در برخی از شاخه ها می تواند یکی از دلایل رسوبگذاری رسوبات و در نهایت گرفتگی لوله باشد.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه