تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر

لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر 09128650695 

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 شبانه روزی و فوری 

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی یوسف آباد , امیرآباد , شیخ بهایی و آزادگان با ارایه کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی ساختمان به صورت شبانه روزی در خدمت شماست . عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب و فاضلاب , لوله کشی شوفاژ و گاز خانگی , نصب و راه اندازی تاسیسات موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری و کولر آبی و گازی , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی ساختمانی , نصب و تعمیر توالت فرنگی , رفع نم و بوی بد فاضلاب , و کلیه خدمات تاسیساتی لوله بازکنی امیرآباد , یوسف آباد و شهرک والفجر .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , لوله بازکنی و رفع گرفتگی با تجهیزات پیشرفته دستگاه ژنراتور و فنر زنی , پمپ تراکم و دستگاه نشت یاب نقطه زن با ارایه خدمات تشخیص نشت و نم و لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی ,  جمام ,روشویی , تراس و اشپزخانه , پارکینگ و مشاعات .

تاسساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک والفجر

بیشتر گرفتگی هایی که در خانه ها رخ می دهد , داخل  لوله کشی فاضلاب است و ما باید علت لوله مسدود شده را بفهمیم تا نحوه باز شدن لوله مسدود شده را بدانیم. البته ، لوله های آب و دیگهای بخار نیز مسدود هستند ، به ندرت می توان یک راه حل دائمی و قطعی برای این نوع گرفتگی ارائه داد و معمولاً برای لوله های آب مسدود شده و دیگهای گرمایش از روش جایگزینی استفاده شود و بازسازی لوله کشی برای تعمیرات.

به طور کلی بهترین و رایج ترین روش باز شدن لوله استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله و روش سه نظام است. این کار را حتی می توانید با استفاده از مته و فنر در گرفتگی سبکتر آشپزخانه و کف انجام دهید ، اما در گرفتگی توالت های ایرانی بهتر است از ژنراتوری استفاده کنید که قدرت چرخش بیشتری به فنر بدهد.

انتخاب اندازه و طول فنر هم به نوع گیره و هم به عمق محبوس شدن جسم بستگی دارد. در موارد لوله بازکنی کم عمق ، ابتدا باید فنر نرم و کوتاه را امتحان کنید و سپس در صورت باز نشدن ، لوله بازشو را با فنرهای طولانی تر باز کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه