تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت

لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت شبانه روزی

تلفن :  09122437371-22533080 فوری و با گارانتی

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی تهران پایپر با ارایه کلیه خدمات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیرات شوفاژ موتورخانه , پمپ آب و پکیج دیواری , نصب وتعمیر شیرالات و توالت فرنگی , سرویس کولر ابی و گازی و کلیه خدمات تاسیساتی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و سرویس فرنگی , راه آب حمام و آشپزخانه , ماشین لباسشویی ظرفشویی , راه آب پارکینگ , حیات , تراس , بالکن, ناودان پشت بام و مشاعات , در آوردن اشیا از چاه توالت .

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک نفت

در تعمیر هر چیزی ، عیب یابی گام نخست بوده و در باز شدن لوله و رفع انسداد ، از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه بیشتر گرفتگی ها به دلیل انسداد لوله توسط جسم یا رسوبی است که در داخل لوله و خروجی فاضلاب انباشته شده  ، اما چگونگی و با چه روشی انجام این کار اولاً سریع ، دوما کمترین دردسر ، هزینه و کثیف است کار کردن و در آخر اینکه بعد از مدت کوتاهی دوباره باز نشوید.

با توجه به علل فوق الذکر ، در ابتدای کار یا هنگام باز شدن لوله باید نشانه هایی را که از نوع گرفتگی دریافت می کنیم در نظر بگیریم و در وهله اول باید مسئله را رفع کنیم تا گرفتگی کاملا از بین برود.

در بعضی موارد ، شکستگی داخلی لوله فاضلاب می تواند باعث انسداد دوباره شود. در صورت بروز این نوع انسداد ، باید به مالک ساختمان اطلاع داده شود تا در صورت درخواست آنها بتوانیم آن قسمت از خط لوله را تعمیر و تعویض کنیم. زیرا در چنین انسداد و انسداد ، این مسئله همیشه به صورت دوره ای هر چند وقت یک بار اتفاق می افتد و ساکنان را با مشکل مواجه می کند. شیب کم یا زیاد نیز یکی از دلایل رسوب رسوب در کف لوله است که باعث گرفتگی مکرر می شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه