تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

تلفن 09122437371-22533080 فوری و شبانه روزی

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی سعادت آباد , شهرک مخابرات , سرو و محدوده اطراف , با ارایه خدمات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ , گاز , نصب و راه اندازی موتورخانه شوفاژ و پکیج دیواری , نصب و تعمیر شیرالات , لوازم بهداشتی و توالت فرنگی , تشخیص ترکیدگی و نشت یابی , سرویس کولر آبی  وگازی اسپلیت و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک غرب , سعادت آباد  ,شبانه روزی .

رفع گرفتگی  چاه و لوله کشی توالت ایرانی , فرنگی و , کفشور آشپزخانه و حمام , استفاده از دستگاه و فنرزنی متفاوت با قدرت و سایزبندی مختلف , رسوب تراشی و لوله بازکنی تراس , پارکینگ , ناودانی پشت بام و مشاعات ساختمان .

لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی شهرک مخابرات

در اغلب انسداد چاه و ولوله کشی سیستم فاضلاب ,  وجود یک جسم خارجی تدریجا باعث جمع شدن , مواد چرب و الیاف و رسوبات  به دور جسم ساکن شده و با کم شدن سرعت عبور فاضلاب در هنگام خروج , ریت ته نشین شدن رسوب در حدفاصل کفشور یا خروجی تا جسم مورد نظر به شدت افزایش پیدا میکند .

به همین خاطر  پس از گذشت مدت زمانی کوتاه , توده بزرگی از رسوباتی که ملاتی از چربی و ذرات گرد و غبار و الیاف میباشند , در داخل لوله تشکیل شده و در ابتدا فاضلاب به سختی خارج میشود و پس از مدتی کاملا انسداد رخ میدهد .

در صورتیکه مجزای درونی لوله به حدی کم باشد که نتواند حجم فاضلاب تولید شده را عبور دهد , آب به داخل نزدیکترین و کم ارتفاع ترین کفشور پس زده میشود . اگر گرفتگی در لوله های مشترک باشد ,  این مدل انسداد حتی میتواند با عدم استفاده فاضلاب از سمت  شما نیز اتفاق بیفتد . زیرا سطح فاضلاب به نزدیکترین نقطه و نازل ترین طبقه دخول پیدا میکند .

لوله بازکنی تهران با فنر بهترین روش برای رفع انسداد در اکثر گیر لوله های فاضلاب میباشد .  البته در  انسدادهای معمولی  میتوان از شلنگ آب و تلمبه پلاستیکی نیز برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی استفاده نمود . اما بطور کلی در اینجا هم جلوگیری بهترین شیوه برای جلوگیری از گرفتگی چاه و لوله ها میباشد و بهتر است  از ورود اجسام جامد و حتی ذرات ریز به چاه فاضلاب جلوگیری نمایید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه