تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی سعادت آباد شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080  خدمات لوله بازکنی تهران فوری

اجرا و تعمیرات تاسیسات و لوله کشی ساختمان ,  آب وفاضلاب گاز شوفاژ  , نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ پمپ آب خانگی پکیج دیواری کولر , تعمیرات و نصب شیرالات بهداشتی توالت فرنگی روشویی و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

خدمات لوله کشی و لوله بازکنی سعادت آباد , شهرک بوعلی , مخابرات و محدوده با ارایه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی ,تشخیص ترکیدگی لوله و عیب یابی با دستگاه , تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , پکیج و گاز , تعمیر موتورخانه و پکیج دیواری نصب و تعمیرات شیرالات , رادیاتور , کولر , تخلیه چاه  و حفر چاه فاضلاب.

رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی راه آب حمام و آشپزخانه , پارکینگ , پشت بام , کفشورهای مشترک و مشاع , سراهی بازدید , استخر , تراس و حیاط .

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی شهرک بوعلی

در اغلب انسداد ها ، در داخل لوله کشی یک جسم خارجی به تدریج مو ، چربی و سایر ذرات اطراف شی تجمع می یابد و با ساکن شدن نسبی عبور فاضلاب در دهانه خروجی ، میزان رسوب ته نشینها در پایین کف یا خروج به جسم کمتر است. به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

به همین دلیل ، پس از چند روز یا چند ماه ، حجم زیادی رسوب تشکیل می شود ، که یک ملات چربی ، ذرات گرد و غبار و الیاف است ، در داخل لوله ساخته می شود و در ابتدا حذف پسماند دشوار است و پس از مدتی ، یک تصادف کامل رخ می دهد. .

اگر قطر بخش غیرمسدود لوله به قدری کم باشد که حجم فاضلاب تولیدی نتواند عبور کند ، آب به نزدیکترین و پایین ترین طبقه منتقل می شود. اگر گرفتگی لوله ها متداول باشد ، این نوع گرفتگی حتی در صورت عدم استفاده از فاضلاب موجود در ظرف ، ممکن است ایجاد شود. زیرا سطح فاضلاب وارد نزدیکترین نقطه و پایین ترین طبقه می شود.

استفاده از فنربرقی مناسبترین شیوه  بازکردن لوله برای اکثر گرفتگی ها و شاخه های خط فاضلاب است. البته در گرفتگی های بی اهمیت می توان از شیلنگ و پمپ دستی نیز برای رفع انسداد و لوله بازشو استفاده کرد. اما به طور کلی ، پیشگیری بهترین راه برای جلوگیری از گرفتگی چاه ها و لوله ها است. تا حد امکان از ورود مواد جامد و حتی ذرات کوچک به فاضلاب جلوگیری کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه